Cavalry FC vs Pacific FC: statystyki H2H, forma, tabela, składy i wynik na żywo

Logo drużyny Cavalry FC
forma u siebie
W W W D W
Canadian Premier League
ATCO Field
Logo drużyny Pacific FC
forma na wyjeździe
D D W L L

Analiza meczu AI

Cavalry FC
Pacific FC

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Cavalry FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pacific FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
3.30
4.30
2.30
1.60
1.60
1.60
Współczynnik Powyżej 2.5
3.50
3.00
4.00
2.50
1.00
4.00
Współczynnik GG
3.95
3.60
4.30
3.10
3.60
2.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Cavalry FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pacific FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D W L L D
W W W D W
W W L L D
vs
D W L L L
D W L D L
D D W L L
Forma Powyżej 2.5
U O O O O
O O U U O
O U O O O
vs
U O O O U
U O U U U
U O O O O
Forma GG
Y N Y Y Y
Y Y N Y N
Y N Y Y Y
vs
Y Y N N N
Y Y N Y N
N Y Y N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.40 3.20 3.60 Cavalry FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.50 2.80 4.20 Pacific FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pacific FC +0.10
Cavalry FC +0.60
Pacific FC +0.80
Pacific FC +0.30
Cavalry FC +0.40
Pacific FC +1.00
Cavalry FC +0.10
Cavalry FC +0.80
Pacific FC +0.60
Śr. goli strzelonych/mecz
2.20 2.60 1.80 Cavalry FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.30 1.20 1.40 Pacific FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cavalry FC +0.90
Cavalry FC +1.00
Cavalry FC +0.80
Cavalry FC +1.30
Cavalry FC +1.40
Cavalry FC +1.20
Cavalry FC +0.50
Cavalry FC +0.60
Cavalry FC +0.40
Śr. goli straconych/mecz
1.20 0.60 1.80 Cavalry FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.20 1.60 2.80 Pacific FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Cavalry FC
Lepiej: Cavalry FC
Lepiej: Cavalry FC
Lepiej: Cavalry FC
Lepiej: Cavalry FC
Lepiej: Cavalry FC
Lepiej: Cavalry FC
Lepiej: Pacific FC
Lepiej: Cavalry FC
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Cavalry FC
Pacific FC

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Cavalry FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pacific FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.2 2.6 1.8 1.3 1.2 1.4
Gole stracone/mecz 1.2 0.6 1.8 2.2 1.6 2.8
Gole łącznie/mecz 3.4 3.2 3.6 3.5 2.8 4.2
Wskaźnik GG 70% 60% 80% 50% 60% 40%
Wskaźnik czystego konta 30% 40% 20% 10% 0% 20%
Śr. rzutów rożnych/mecz
Żółte kartki/mecz
Czerwone kartki/mecz
Spalone/mecz
Faule/mecz
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Dodatkowe analizy

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Canadian Premier League - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Statystyki gry

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Cavalry FC
Pacific FC

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Cavalry FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pacific FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Rzuty rożne

Łącznie
Strzelone
Stracone

Spalone

Łącznie
Strzelone
Stracone

Żółte kartki

Łącznie
Strzelone
Stracone

Czerwone kartki

Łącznie
Strzelone
Stracone

Faule

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Cavalry FC
Pacific FC

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Cavalry FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pacific FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Canadian Premier League

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Cavalry FC 26 16 6 4 53:21 +32 54 D W L L D
2 Forge 26 16 6 4 46:20 +26 54 D D D W W
3 Atlético Ottawa 26 13 4 9 40:41 -1 43 L L W W W
4 Vancouver FC 26 9 7 10 37:35 +2 34 L D D D D
5 Supra du Quebec 26 9 5 12 40:47 -7 32 W L W W D
6 HFX Wanderers FC 26 7 7 12 40:44 -4 28 W W L D D
7 York United 26 6 9 11 40:61 -21 27 D L W L L
8 Pacific FC 26 2 8 16 30:57 -27 14 D W L L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Forge 14 10 3 1 28:9 +19 33
2 Cavalry FC 12 9 3 0 30:7 +23 30
3 Atlético Ottawa 13 8 3 2 24:17 +7 27
4 Vancouver FC 13 6 4 3 21:15 +6 22
5 York United 13 5 3 5 28:30 -2 18
6 HFX Wanderers FC 13 4 4 5 21:21 0 16
7 Supra du Quebec 13 4 3 6 18:19 -1 15
8 Pacific FC 13 1 3 9 14:24 -10 6
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Cavalry FC 14 7 3 4 23:14 +9 24
2 Forge 12 6 3 3 18:11 +7 21
3 Supra du Quebec 13 5 2 6 22:28 -6 17
4 Atlético Ottawa 13 5 1 7 16:24 -8 16
5 HFX Wanderers FC 13 3 3 7 19:23 -4 12
6 Vancouver FC 13 3 3 7 16:20 -4 12
7 York United 13 1 6 6 12:31 -19 9
8 Pacific FC 13 1 5 7 16:33 -17 8

Składy

Pokazujemy przewidywany skład - oficjalne składy są publikowane około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.

Cavalry FC

Trener: Tommy Wheeldon Jr.

4-2-3-1
29 N. Ingham
16 A. Pearlman
4 D. Klomp
55 A. Didic
5 B. Kamdem
8 H. Paton
24 E. Kobza
7 A. Musse
14 C. Elva
17 N. Edwards
9 T. Warschewski

Rezerwowi

  • 20G. NtigneeF
  • 28N. MyroniukM
  • 18M. HenryM
  • 35Owen Graham-RoacheF
  • 19Robert Owen AntoniukF
  • 3C. OforiD

Pacific FC

Trener: T. Dunfield

4-2-3-1
1 E. Himaras
2 Tristan marshall
5 J. Quintana
4 D. Konincks
12 J. Belluz
16 T. Gomulka
66 R. Juhmi
37 M. Vales
8 A. Daniels
11 J. Heard
27 R. Kratt

Rezerwowi

  • 55S. MelvinG
  • 6L. Browning-LagerfeldtM
  • 10M. BustosF
  • 9A. DíazF
  • 44M. EdwardsM
  • 15C. Greco-TaylorD
  • 99S. HundalF