CS Uruguay vs Guadalupe FC: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny CS Uruguay
forma u siebie
L W L D L
Liga de Ascenso
Estadio Municipal El Labrador de Coronado
Logo drużyny Guadalupe FC
forma na wyjeździe
D D L W W

Analiza meczu AI

CS Uruguay
Guadalupe FC

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

CS Uruguay (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Guadalupe FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.30
1.30
1.30
1.45
0.30
2.60
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
2.00
3.00
3.00
2.00
4.00
Współczynnik GG
2.90
2.20
3.60
3.25
2.20
4.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

CS Uruguay (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Guadalupe FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L D D L
L W L D L
L L W L D
vs
L L D W W
L L L L D
D D L W W
Forma Powyżej 2.5
U O U O O
U U U O O
O O U O U
vs
O O O O U
U U U O O
O O O O U
Forma GG
N N Y Y N
N N N Y N
Y Y N N Y
vs
Y N Y Y N
N N N N Y
Y Y Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.80 2.40 3.20 CS Uruguay (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.10 2.20 4.00 Guadalupe FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Guadalupe FC +0.30
CS Uruguay +0.60
Guadalupe FC +1.20
Guadalupe FC +0.70
CS Uruguay +0.20
Guadalupe FC +1.60
CS Uruguay +0.10
CS Uruguay +1.00
Guadalupe FC +0.80
Śr. goli strzelonych/mecz
0.70 0.60 0.80 CS Uruguay (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.30 0.40 2.20 Guadalupe FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Guadalupe FC +0.60
CS Uruguay +0.30
Guadalupe FC +1.50
Guadalupe FC +0.70
CS Uruguay +0.20
Guadalupe FC +1.60
Guadalupe FC +0.50
CS Uruguay +0.40
Guadalupe FC +1.40
Śr. goli straconych/mecz
2.10 1.80 2.40 CS Uruguay (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.80 1.80 1.80 Guadalupe FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Guadalupe FC
Lepiej: Guadalupe FC
Lepiej: Guadalupe FC
Po równo
Po równo
Po równo
Lepiej: Guadalupe FC
Lepiej: Guadalupe FC
Lepiej: Guadalupe FC
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

CS Uruguay
Guadalupe FC

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

CS Uruguay (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Guadalupe FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 0.7 0.6 0.8 1.3 0.4 2.2
Gole stracone/mecz 2.1 1.8 2.4 1.8 1.8 1.8
Gole łącznie/mecz 2.8 2.4 3.2 3.1 2.2 4
Wskaźnik GG 40% 20% 60% 50% 20% 80%
Wskaźnik czystego konta 20% 20% 20% 10% 0% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga de Ascenso - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
CS Uruguay
Guadalupe FC

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

CS Uruguay (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Guadalupe FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga de Ascenso · Regular Season

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Aserri FC 20 8 5 7 25:25 0 29 L W L D D
2 ADR Jicaral 10 7 3 0 18:5 +13 24 D D W W W
3 Santa Ana 11 8 0 3 19:10 +9 24 L L W W W
4 Pitbulls Santa Barbara FC 11 5 5 1 20:15 +5 20 W L D D D
5 Quepos Cambute 10 6 1 3 15:8 +7 19 L W W L W
6 Cariari Pococi 11 4 4 3 12:11 +1 16 W D L L W
7 AD Carmelita 11 4 3 4 19:13 +6 15 D W W W L
8 Municipal Grecia 9 4 3 2 11:8 +3 15 D D L W D
9 Guadalupe FC 11 3 3 5 15:19 -4 12 L L D W W
10 AD Sarchí 9 3 2 4 9:13 -4 11 W L W L L
11 Futbol Consultants Moravia 11 3 1 7 12:14 -2 10 L W W L L
12 CS Uruguay 11 2 3 6 9:23 -14 9 L L D D L
13 Santa Cruz FC 10 2 0 8 11:22 -11 6 W L L L L
14 AD Cofutpa 9 1 1 7 8:17 -9 4 D L L W L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Quepos Cambute 5 5 0 0 12:2 +10 15
2 Pitbulls Santa Barbara FC 6 4 2 0 12:7 +5 14
3 Aserri FC 9 4 2 3 11:12 -1 14
4 Santa Ana 4 4 0 0 7:2 +5 12
5 ADR Jicaral 5 3 2 0 11:4 +7 11
6 Municipal Grecia 5 3 2 0 7:3 +4 11
7 Cariari Pococi 6 2 3 1 9:8 +1 9
8 AD Carmelita 7 2 1 4 12:10 +2 7
9 AD Sarchí 4 2 1 1 5:4 +1 7
10 Santa Cruz FC 6 2 0 4 9:10 -1 6
11 CS Uruguay 6 1 2 3 5:11 -6 5
12 AD Cofutpa 4 1 1 2 4:4 0 4
13 Futbol Consultants Moravia 5 1 0 4 3:8 -5 3
14 Guadalupe FC 5 0 1 4 2:9 -7 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Aserri FC 11 4 3 4 14:13 +1 15
2 ADR Jicaral 5 4 1 0 7:1 +6 13
3 Santa Ana 7 4 0 3 12:8 +4 12
4 Guadalupe FC 6 3 2 1 13:10 +3 11
5 AD Carmelita 4 2 2 0 7:3 +4 8
6 Futbol Consultants Moravia 6 2 1 3 9:6 +3 7
7 Cariari Pococi 5 2 1 2 3:3 0 7
8 Pitbulls Santa Barbara FC 5 1 3 1 8:8 0 6
9 Municipal Grecia 4 1 1 2 4:5 -1 4
10 Quepos Cambute 5 1 1 3 3:6 -3 4
11 AD Sarchí 5 1 1 3 4:9 -5 4
12 CS Uruguay 5 1 1 3 4:12 -8 4
13 AD Cofutpa 5 0 0 5 4:13 -9 0
14 Santa Cruz FC 4 0 0 4 2:12 -10 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.