Gobelins vs La Roche VF: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Gobelins
forma u siebie
W W D D W
National 1
Stade Pelé
Logo drużyny La Roche VF
forma na wyjeździe
W W D W L

Analiza meczu AI

Gobelins
La Roche VF

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Gobelins (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
La Roche VF (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.95
3.60
0.30
3.45
3.60
3.30
Współczynnik Powyżej 2.5
1.50
1.00
2.00
2.50
3.00
2.00
Współczynnik GG
3.10
2.60
3.60
3.80
5.00
2.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Gobelins (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
La Roche VF (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D L D W L
W W D D W
L L D L L
vs
D W W W L
W D D W W
W W D W L
Forma Powyżej 2.5
U U U U O
U O U U U
O U U U O
vs
U O O O O
O U U O O
U U U O O
Forma GG
N N Y N Y
N Y N Y N
Y N Y N Y
vs
N Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
N N N Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.00 1.40 2.60 Gobelins (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.60 3.60 1.60 La Roche VF (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
La Roche VF +0.60
La Roche VF +1.60
Gobelins +0.40
La Roche VF +1.20
La Roche VF +2.20
La Roche VF +0.20
Po równo
La Roche VF +1.00
Gobelins +1.00
Śr. goli strzelonych/mecz
0.80 1.00 0.60 Gobelins (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.60 2.20 1.00 La Roche VF (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
La Roche VF +0.80
La Roche VF +1.40
La Roche VF +0.20
La Roche VF +0.60
La Roche VF +1.20
Po równo
La Roche VF +1.00
La Roche VF +1.60
La Roche VF +0.40
Śr. goli straconych/mecz
1.20 0.40 2.00 Gobelins (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.00 1.40 0.60 La Roche VF (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: La Roche VF
Lepiej: Gobelins
Lepiej: La Roche VF
Lepiej: Gobelins
Lepiej: Gobelins
Lepiej: Gobelins
Lepiej: La Roche VF
Lepiej: La Roche VF
Lepiej: La Roche VF
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Gobelins
La Roche VF

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Gobelins (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
La Roche VF (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 0.8 1 0.6 1.6 2.2 1
Gole stracone/mecz 1.2 0.4 2 1 1.4 0.6
Gole łącznie/mecz 2 1.4 2.6 2.6 3.6 1.6
Wskaźnik GG 50% 40% 60% 70% 100% 40%
Wskaźnik czystego konta 30% 60% 0% 30% 0% 60%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 1 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Gobelins
La Roche VF

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Gobelins (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
La Roche VF (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

National 1 · National

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.