Dieppe vs St Maur Lusitanos: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Dieppe
forma u siebie
D W L
National 2 - Group A
Stade Jean Dasnias
Logo drużyny St Maur Lusitanos
forma na wyjeździe
D W D

Analiza meczu AI

Dieppe
St Maur Lusitanos

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Dieppe (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
St Maur Lusitanos (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.42
2.17
2.67
3.83
5.00
2.67
Współczynnik Powyżej 2.5
0.83
1.67
0.00
3.33
5.00
1.67
Współczynnik GG
3.83
3.83
3.83
4.17
5.00
3.33
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Dieppe (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
St Maur Lusitanos (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D W W D L
D W L
D W D
vs
W W W D W
W W W
D W D
Forma Powyżej 2.5
U U U U O
U U O
U U U
vs
O O O U O
O O O
U O U
Forma GG
Y N N Y Y
Y N Y
Y N Y
vs
Y Y Y N Y
Y Y Y
Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.17 2.67 1.67 Dieppe (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.50 3.33 1.67 St Maur Lusitanos (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
St Maur Lusitanos +0.33
St Maur Lusitanos +1.16
Dieppe +0.50
Dieppe +0.17
St Maur Lusitanos +0.66
Dieppe +1.00
St Maur Lusitanos +0.83
St Maur Lusitanos +1.66
Po równo
Śr. goli strzelonych/mecz
1.17 1.33 1.00 Dieppe (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.67 2.33 1.00 St Maur Lusitanos (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
St Maur Lusitanos +0.50
St Maur Lusitanos +1.16
Dieppe +0.17
St Maur Lusitanos +0.34
St Maur Lusitanos +1.00
Dieppe +0.33
St Maur Lusitanos +0.67
St Maur Lusitanos +1.33
Po równo
Śr. goli straconych/mecz
1.00 1.33 0.67 Dieppe (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.83 1.00 0.67 St Maur Lusitanos (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: St Maur Lusitanos
Po równo
Lepiej: St Maur Lusitanos
Lepiej: St Maur Lusitanos
Lepiej: St Maur Lusitanos
Lepiej: St Maur Lusitanos
Lepiej: Dieppe
Lepiej: Dieppe
Po równo
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Dieppe
St Maur Lusitanos

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Dieppe (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
St Maur Lusitanos (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.17 1.33 1 1.67 2.33 1
Gole stracone/mecz 1 1.33 0.67 0.83 1 0.67
Gole łącznie/mecz 2.17 2.67 1.67 2.5 3.33 1.67
Wskaźnik GG 67% 67% 67% 83% 100% 67%
Wskaźnik czystego konta 33% 33% 33% 17% 0% 33%
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 2 - Group A - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Dieppe
St Maur Lusitanos

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Dieppe (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
St Maur Lusitanos (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

National 2 - Group A · National 2: Group A

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.