Fréjus St-Raphaël vs Hyères: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Fréjus St-Raphaël
forma u siebie
D L W W L
National 2 - Group C
Stade Louis Hon
Logo drużyny Hyères
forma na wyjeździe
D D W W D

Analiza meczu AI

Fréjus St-Raphaël
Hyères

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Fréjus St-Raphaël (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Hyères (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.15
2.30
2.00
2.75
2.60
2.90
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
2.00
3.00
2.00
3.00
1.00
Współczynnik GG
2.40
1.90
2.90
3.60
3.60
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Fréjus St-Raphaël (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Hyères (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L W L L W
D L W W L
W L L L W
vs
W W W D D
L W D W D
D D W W D
Forma Powyżej 2.5
O U O O U
U U O U O
O U O O U
vs
U O O U U
O U O O U
U U U O U
Forma GG
N N Y Y N
N N N N Y
Y N N Y N
vs
N N N Y Y
Y N Y N Y
Y Y N N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.50 2.40 2.60 Fréjus St-Raphaël (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.30 2.60 2.00 Hyères (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Fréjus St-Raphaël +0.20
Hyères +0.10
Fréjus St-Raphaël +0.50
Fréjus St-Raphaël +0.10
Hyères +0.20
Fréjus St-Raphaël +0.40
Fréjus St-Raphaël +0.30
Po równo
Fréjus St-Raphaël +0.60
Śr. goli strzelonych/mecz
1.20 1.40 1.00 Fréjus St-Raphaël (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.50 1.60 1.40 Hyères (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Hyères +0.30
Hyères +0.40
Hyères +0.20
Hyères +0.10
Hyères +0.20
Po równo
Hyères +0.50
Hyères +0.60
Hyères +0.40
Śr. goli straconych/mecz
1.30 1.00 1.60 Fréjus St-Raphaël (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.80 1.00 0.60 Hyères (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Hyères
Lepiej: Hyères
Lepiej: Hyères
Lepiej: Hyères
Po równo
Lepiej: Hyères
Lepiej: Hyères
Lepiej: Hyères
Lepiej: Hyères
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Fréjus St-Raphaël
Hyères

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Fréjus St-Raphaël (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Hyères (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.2 1.4 1 1.5 1.6 1.4
Gole stracone/mecz 1.3 1 1.6 0.8 1 0.6
Gole łącznie/mecz 2.5 2.4 2.6 2.3 2.6 2
Wskaźnik GG 30% 20% 40% 60% 60% 60%
Wskaźnik czystego konta 40% 60% 20% 40% 40% 40%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 2 - Group C - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Fréjus St-Raphaël
Hyères

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Fréjus St-Raphaël (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Hyères (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

National 2 - Group C · National 2: Group C

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.