Bahlinger SC vs TSV Singen: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Bahlinger SC
forma u siebie
D W D W W
Oberliga - Baden-Württemberg
Kaiserstuhlstadion
Logo drużyny TSV Singen
forma na wyjeździe
D L L L L

Analiza meczu AI

Bahlinger SC
TSV Singen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Bahlinger SC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TSV Singen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.60
3.60
1.60
1.30
2.30
0.30
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
2.00
3.00
3.00
3.00
3.00
Współczynnik GG
3.95
3.60
4.30
3.45
3.30
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Bahlinger SC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TSV Singen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D D W L W
D W D W W
D L W D L
vs
W L W L D
L L W W D
D L L L L
Forma Powyżej 2.5
O U U O U
U O O U U
O O U U O
vs
O O O O U
U O O O U
U U O O O
Forma GG
Y Y N Y N
Y Y Y N N
Y Y N Y Y
vs
Y N Y Y N
N Y Y Y N
Y N Y N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.20 2.80 3.60 Bahlinger SC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.10 3.40 2.80 TSV Singen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Bahlinger SC +0.10
TSV Singen +0.20
Bahlinger SC +0.40
TSV Singen +0.30
TSV Singen +0.60
Po równo
Bahlinger SC +0.50
Bahlinger SC +0.20
Bahlinger SC +0.80
Śr. goli strzelonych/mecz
1.60 1.80 1.40 Bahlinger SC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.20 1.60 0.80 TSV Singen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Bahlinger SC +0.40
Po równo
Bahlinger SC +0.80
Bahlinger SC +0.60
Bahlinger SC +0.20
Bahlinger SC +1.00
Bahlinger SC +0.20
TSV Singen +0.20
Bahlinger SC +0.60
Śr. goli straconych/mecz
1.60 1.00 2.20 Bahlinger SC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.90 1.80 2.00 TSV Singen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Bahlinger SC
Lepiej: Bahlinger SC
Lepiej: Bahlinger SC
Lepiej: Bahlinger SC
Lepiej: Bahlinger SC
Lepiej: Bahlinger SC
Lepiej: TSV Singen
Lepiej: TSV Singen
Lepiej: TSV Singen
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Bahlinger SC
TSV Singen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Bahlinger SC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TSV Singen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.6 1.8 1.4 1.2 1.6 0.8
Gole stracone/mecz 1.6 1 2.2 1.9 1.8 2
Gole łącznie/mecz 3.2 2.8 3.6 3.1 3.4 2.8
Wskaźnik GG 70% 60% 80% 60% 60% 60%
Wskaźnik czystego konta 30% 40% 20% 10% 20% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Baden-Württemberg - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Bahlinger SC
TSV Singen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Bahlinger SC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TSV Singen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Baden-Württemberg · Baden-Württemberg

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Oberachern 11 7 2 2 22:9 +13 23 W D D W L
2 FC 08 Villingen 11 7 2 2 24:13 +11 23 D W D W W
3 Backnang 11 6 4 1 25:12 +13 22 D D D W D
4 Young Boys Reutlingen 11 6 4 1 26:14 +12 22 W D D W W
5 Reutlingen 11 6 2 3 18:15 +3 20 W D L D L
6 CFR Pforzheim 11 5 2 4 21:19 +2 17 L L W L W
7 FC Holzhausen 11 5 2 4 18:17 +1 17 L W D L W
8 Bahlinger SC 11 4 5 2 16:16 0 17 D D W L W
9 FV Ravensburg 11 4 4 3 19:14 +5 16 W D W W L
10 Karlsruhe II 11 4 4 3 19:20 -1 16 L D W W W
11 1. FC Muhlhausen 11 5 1 5 24:26 -2 16 D W L L L
12 Balingen 11 3 3 5 17:18 -1 12 D W D L L
13 Essingen 11 3 3 5 13:18 -5 12 D L W L W
14 Teningen 11 4 0 7 18:27 -9 12 L W W L L
15 TSV Singen 11 3 2 6 13:19 -6 11 W L W L D
16 FC Nöttingen 11 3 0 8 24:20 +4 9 L L L W W
17 Türkspor Neckarsulm 11 3 0 8 12:29 -17 9 W L L L L
18 Normannia Gmünd 11 1 0 10 9:32 -23 3 L L L W L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Oberachern 5 4 0 1 12:3 +9 12
2 Young Boys Reutlingen 6 3 3 0 14:8 +6 12
3 Bahlinger SC 6 3 3 0 9:5 +4 12
4 Backnang 6 3 2 1 14:7 +7 11
5 FV Ravensburg 6 3 2 1 12:8 +4 11
6 Karlsruhe II 6 3 2 1 12:10 +2 11
7 Essingen 6 3 1 2 11:11 0 10
8 TSV Singen 6 3 1 2 9:9 0 10
9 FC 08 Villingen 5 3 0 2 8:6 +2 9
10 1. FC Muhlhausen 5 3 0 2 12:11 +1 9
11 Reutlingen 5 2 2 1 7:4 +3 8
12 CFR Pforzheim 6 2 1 3 12:16 -4 7
13 FC Nöttingen 5 2 0 3 14:5 +9 6
14 Türkspor Neckarsulm 6 2 0 4 7:12 -5 6
15 Teningen 5 2 0 3 6:13 -7 6
16 FC Holzhausen 5 1 2 2 6:7 -1 5
17 Balingen 5 1 1 3 7:9 -2 4
18 Normannia Gmünd 5 1 0 4 7:15 -8 3
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 FC 08 Villingen 6 4 2 0 16:7 +9 14
2 FC Holzhausen 6 4 0 2 12:10 +2 12
3 Reutlingen 6 4 0 2 11:11 0 12
4 Backnang 5 3 2 0 11:5 +6 11
5 Oberachern 6 3 2 1 10:6 +4 11
6 Young Boys Reutlingen 5 3 1 1 12:6 +6 10
7 CFR Pforzheim 5 3 1 1 9:3 +6 10
8 Balingen 6 2 2 2 10:9 +1 8
9 1. FC Muhlhausen 6 2 1 3 12:15 -3 7
10 Teningen 6 2 0 4 12:14 -2 6
11 FV Ravensburg 5 1 2 2 7:6 +1 5
12 Karlsruhe II 5 1 2 2 7:10 -3 5
13 Bahlinger SC 5 1 2 2 7:11 -4 5
14 FC Nöttingen 6 1 0 5 10:15 -5 3
15 Türkspor Neckarsulm 5 1 0 4 5:17 -12 3
16 Essingen 5 0 2 3 2:7 -5 2
17 TSV Singen 5 0 1 4 4:10 -6 1
18 Normannia Gmünd 6 0 0 6 2:17 -15 0