Kirchanschöring vs Pfaffenhofen: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Kirchanschöring
forma u siebie
L W D L L
Oberliga - Bayern Süd
Stadion Alte Mühle
Logo drużyny Pfaffenhofen
forma na wyjeździe
L W D D L

Analiza meczu AI

Kirchanschöring
Pfaffenhofen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Kirchanschöring (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pfaffenhofen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.30
1.30
1.30
2.10
2.60
1.60
Współczynnik Powyżej 2.5
3.50
3.00
4.00
4.00
4.00
4.00
Współczynnik GG
3.95
3.60
4.30
3.80
4.30
3.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Kirchanschöring (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pfaffenhofen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D L L W L
L W D L L
D L L L W
vs
D W D W L
D L D W W
L W D D L
Forma Powyżej 2.5
U O O O O
U O U O O
U O O O O
vs
O O U O O
U O O O O
O O O U O
Forma GG
Y Y N Y Y
N Y Y N Y
Y N Y Y Y
vs
Y Y N Y Y
Y N Y Y Y
N Y Y N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.30 2.80 3.80 Kirchanschöring (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.70 4.00 3.40 Pfaffenhofen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pfaffenhofen +0.40
Pfaffenhofen +0.70
Pfaffenhofen +0.10
Pfaffenhofen +0.90
Pfaffenhofen +1.20
Pfaffenhofen +0.60
Kirchanschöring +0.10
Pfaffenhofen +0.20
Kirchanschöring +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
1.10 1.00 1.20 Kirchanschöring (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.60 2.00 1.20 Pfaffenhofen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pfaffenhofen +0.50
Pfaffenhofen +0.90
Pfaffenhofen +0.10
Pfaffenhofen +0.60
Pfaffenhofen +1.00
Pfaffenhofen +0.20
Pfaffenhofen +0.40
Pfaffenhofen +0.80
Po równo
Śr. goli straconych/mecz
2.20 1.80 2.60 Kirchanschöring (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.10 2.00 2.20 Pfaffenhofen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Pfaffenhofen
Lepiej: Pfaffenhofen
Po równo
Lepiej: Kirchanschöring
Lepiej: Kirchanschöring
Lepiej: Kirchanschöring
Lepiej: Pfaffenhofen
Lepiej: Pfaffenhofen
Lepiej: Pfaffenhofen
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Kirchanschöring
Pfaffenhofen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Kirchanschöring (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pfaffenhofen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.1 1 1.2 1.6 2 1.2
Gole stracone/mecz 2.2 1.8 2.6 2.1 2 2.2
Gole łącznie/mecz 3.3 2.8 3.8 3.7 4 3.4
Wskaźnik GG 70% 60% 80% 70% 80% 60%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 10% 0% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Süd - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Kirchanschöring
Pfaffenhofen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Kirchanschöring (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pfaffenhofen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Süd

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.