Schwabmünchen vs Erlbach: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Schwabmünchen
forma u siebie
D W D D W
Oberliga - Bayern Süd
siegmund arena
Logo drużyny Erlbach
forma na wyjeździe
W D L W D

Analiza meczu AI

Schwabmünchen
Erlbach

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Schwabmünchen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Erlbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.60
2.90
2.30
3.10
3.60
2.60
Współczynnik Powyżej 2.5
4.00
5.00
3.00
1.00
2.00
0.00
Współczynnik GG
3.80
5.00
2.60
2.25
3.60
0.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Schwabmünchen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Erlbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L D L W W
D W D D W
D W L L W
vs
W W D D W
D W W D W
W D L W D
Forma Powyżej 2.5
O O U O O
O O O O O
U O O U O
vs
O U U U O
U U O U O
U U U U U
Forma GG
Y Y N Y Y
Y Y Y Y Y
N N Y N Y
vs
N N Y N Y
Y N N Y Y
N N N N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.10 5.60 2.60 Schwabmünchen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.60 2.60 0.60 Erlbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Schwabmünchen +2.50
Schwabmünchen +1.50
Schwabmünchen +3.50
Schwabmünchen +4.00
Schwabmünchen +3.00
Schwabmünchen +5.00
Schwabmünchen +1.00
Po równo
Schwabmünchen +2.00
Śr. goli strzelonych/mecz
2.40 3.60 1.20 Schwabmünchen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.20 2.00 0.40 Erlbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Schwabmünchen +1.20
Schwabmünchen +0.40
Schwabmünchen +2.00
Schwabmünchen +2.40
Schwabmünchen +1.60
Schwabmünchen +3.20
Po równo
Erlbach +0.80
Schwabmünchen +0.80
Śr. goli straconych/mecz
1.70 2.00 1.40 Schwabmünchen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.40 0.60 0.20 Erlbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Erlbach
Lepiej: Erlbach
Lepiej: Erlbach
Lepiej: Erlbach
Lepiej: Erlbach
Lepiej: Erlbach
Lepiej: Erlbach
Lepiej: Erlbach
Lepiej: Erlbach
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Schwabmünchen
Erlbach

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Schwabmünchen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Erlbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.4 3.6 1.2 1.2 2 0.4
Gole stracone/mecz 1.7 2 1.4 0.4 0.6 0.2
Gole łącznie/mecz 4.1 5.6 2.6 1.6 2.6 0.6
Wskaźnik GG 70% 100% 40% 30% 60% 0%
Wskaźnik czystego konta 20% 0% 40% 60% 40% 80%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Süd - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Schwabmünchen
Erlbach

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Schwabmünchen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Erlbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Süd

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.