ZFC Meuselwitz vs Plauen: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny ZFC Meuselwitz
forma u siebie
W W D
Oberliga - Nordost-Süd
bluechip-Arena
Logo drużyny Plauen
forma na wyjeździe
W L L D W

Analiza meczu AI

ZFC Meuselwitz
Plauen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

ZFC Meuselwitz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Plauen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
4.50
3.83
5.00
1.95
1.60
2.30
Współczynnik Powyżej 2.5
2.14
1.67
2.50
2.50
4.00
1.00
Współczynnik GG
3.00
3.83
2.38
3.60
4.30
2.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

ZFC Meuselwitz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Plauen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W W W D W
W W D
W W W W
vs
D D L W D
L W D L D
W L L D W
Forma Powyżej 2.5
O U O U O
U O U
U U O O
vs
O U O U O
U O O O O
U O U U U
Forma GG
Y N Y Y N
N Y Y
N N Y N
vs
Y Y Y N Y
N Y Y Y Y
N Y N Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.88 3.00 2.75 ZFC Meuselwitz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.80 3.60 2.00 Plauen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
ZFC Meuselwitz +0.08
Plauen +0.72
ZFC Meuselwitz +0.88
ZFC Meuselwitz +0.20
Plauen +0.60
ZFC Meuselwitz +1.00
Plauen +0.05
Plauen +0.85
ZFC Meuselwitz +0.75
Śr. goli strzelonych/mecz
2.13 2.00 2.25 ZFC Meuselwitz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.50 1.80 1.20 Plauen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
ZFC Meuselwitz +0.63
ZFC Meuselwitz +0.33
ZFC Meuselwitz +0.93
ZFC Meuselwitz +0.50
ZFC Meuselwitz +0.20
ZFC Meuselwitz +0.80
ZFC Meuselwitz +0.75
ZFC Meuselwitz +0.45
ZFC Meuselwitz +1.05
Śr. goli straconych/mecz
0.75 1.00 0.50 ZFC Meuselwitz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.30 1.80 0.80 Plauen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: Plauen
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Lepiej: ZFC Meuselwitz
Ostatnich 7 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

ZFC Meuselwitz
Plauen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

ZFC Meuselwitz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Plauen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.13 2 2.25 1.5 1.8 1.2
Gole stracone/mecz 0.75 1 0.5 1.3 1.8 0.8
Gole łącznie/mecz 2.88 3 2.75 2.8 3.6 2
Wskaźnik GG 46% 67% 25% 60% 80% 40%
Wskaźnik czystego konta 54% 33% 75% 20% 0% 40%
Ostatnich 7 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Nordost-Süd - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
ZFC Meuselwitz
Plauen

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

ZFC Meuselwitz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Plauen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 7 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0