Ahrweiler vs Eisbachtal: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Ahrweiler
forma u siebie
L D D W D
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar
Stadion do potwierdzenia
Logo drużyny Eisbachtal
forma na wyjeździe
L L L L L

Analiza meczu AI

Ahrweiler
Eisbachtal

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Ahrweiler (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Eisbachtal (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.10
1.90
0.30
0.15
0.30
0.00
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
3.00
2.00
4.00
4.00
4.00
Współczynnik GG
3.80
5.00
2.60
2.55
2.90
2.20
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Ahrweiler (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Eisbachtal (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L W L D L
L D D W D
L D L L L
vs
L L L L L
L D L L L
L L L L L
Forma Powyżej 2.5
U O O U U
O U O O U
O U U O U
vs
O O U O O
O O O U O
U O O O O
Forma GG
N Y Y Y N
Y Y Y Y Y
Y N N Y N
vs
N N N Y Y
N Y N N Y
N N N N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.60 3.20 2.00 Ahrweiler (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.50 3.40 3.60 Eisbachtal (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Eisbachtal +0.90
Eisbachtal +0.80
Eisbachtal +1.00
Eisbachtal +0.30
Eisbachtal +0.20
Eisbachtal +0.40
Eisbachtal +1.50
Eisbachtal +1.40
Eisbachtal +1.60
Śr. goli strzelonych/mecz
1.00 1.60 0.40 Ahrweiler (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.50 0.60 0.40 Eisbachtal (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ahrweiler +0.50
Ahrweiler +0.40
Ahrweiler +0.60
Ahrweiler +1.10
Ahrweiler +1.00
Ahrweiler +1.20
Eisbachtal +0.10
Eisbachtal +0.20
Po równo
Śr. goli straconych/mecz
1.60 1.60 1.60 Ahrweiler (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.00 2.80 3.20 Eisbachtal (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Ahrweiler
Lepiej: Ahrweiler
Lepiej: Ahrweiler
Lepiej: Ahrweiler
Lepiej: Ahrweiler
Lepiej: Ahrweiler
Lepiej: Ahrweiler
Lepiej: Ahrweiler
Lepiej: Ahrweiler
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Ahrweiler
Eisbachtal

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Ahrweiler (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Eisbachtal (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1 1.6 0.4 0.5 0.6 0.4
Gole stracone/mecz 1.6 1.6 1.6 3 2.8 3.2
Gole łącznie/mecz 2.6 3.2 2 3.5 3.4 3.6
Wskaźnik GG 70% 100% 40% 30% 40% 20%
Wskaźnik czystego konta 10% 0% 20% 0% 0% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Ahrweiler
Eisbachtal

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Ahrweiler (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Eisbachtal (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar · Rheinland-Pfalz/Saar

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Mechtersheim 12 8 1 3 30:19 +11 25 W L W D W
2 Schott Mainz 12 6 5 1 27:14 +13 23 D L D D W
3 Gonsenheim 12 7 1 4 29:15 +14 22 W D W W W
4 Pirmasens 12 6 3 3 36:20 +16 21 W W D D W
5 TuS Koblenz 12 6 3 3 22:17 +5 21 L W D W L
6 Gau-Odernheim 11 6 2 3 23:13 +10 20 L W W D L
7 TuS RW Koblenz 12 5 5 2 25:16 +9 20 W L D D W
8 FV Engers 07 12 5 4 3 27:23 +4 19 L D W L D
9 RW Wittlich 11 5 3 3 28:21 +7 18 W W D D D
10 Wormatia Worms 12 5 3 4 31:25 +6 18 W L W D D
11 FC Emmelshausen-Karbach 12 5 3 4 21:25 -4 18 W L L D W
12 Hertha Wiesbach 12 4 3 5 21:27 -6 15 W W L D W
13 Auersmacher 12 5 0 7 21:28 -7 15 L W L L L
14 Cosmos Koblenz 12 4 1 7 21:25 -4 13 L L W W L
15 Elversberg II 12 3 4 5 16:26 -10 13 D W L D L
16 Ahrweiler 12 1 4 7 10:21 -11 7 L W L D L
17 Diefflen 12 1 4 7 15:36 -21 7 L L D D D
18 Eisbachtal 12 0 1 11 6:38 -32 1 L L L L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Pirmasens 6 5 0 1 25:7 +18 15
2 Mechtersheim 6 5 0 1 19:10 +9 15
3 Schott Mainz 6 4 2 0 18:9 +9 14
4 TuS Koblenz 6 4 2 0 14:6 +8 14
5 Wormatia Worms 6 4 1 1 17:8 +9 13
6 Gau-Odernheim 6 3 2 1 14:7 +7 11
7 Hertha Wiesbach 6 3 2 1 11:9 +2 11
8 Elversberg II 6 3 2 1 9:8 +1 11
9 Gonsenheim 6 3 1 2 18:7 +11 10
10 RW Wittlich 5 3 1 1 12:7 +5 10
11 FV Engers 07 6 3 1 2 14:15 -1 10
12 FC Emmelshausen-Karbach 6 3 1 2 8:9 -1 10
13 TuS RW Koblenz 6 2 3 1 12:8 +4 9
14 Cosmos Koblenz 6 3 0 3 11:7 +4 9
15 Auersmacher 6 3 0 3 14:11 +3 9
16 Ahrweiler 6 1 3 2 8:11 -3 6
17 Diefflen 6 1 3 2 8:16 -8 6
18 Eisbachtal 6 0 1 5 3:19 -16 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Gonsenheim 6 4 0 2 11:8 +3 12
2 TuS RW Koblenz 6 3 2 1 13:8 +5 11
3 Mechtersheim 6 3 1 2 11:9 +2 10
4 FV Engers 07 6 2 3 1 13:8 +5 9
5 Schott Mainz 6 2 3 1 9:5 +4 9
6 Gau-Odernheim 5 3 0 2 9:6 +3 9
7 RW Wittlich 6 2 2 2 16:14 +2 8
8 FC Emmelshausen-Karbach 6 2 2 2 13:16 -3 8
9 TuS Koblenz 6 2 1 3 8:11 -3 7
10 Pirmasens 6 1 3 2 11:13 -2 6
11 Auersmacher 6 2 0 4 7:17 -10 6
12 Wormatia Worms 6 1 2 3 14:17 -3 5
13 Hertha Wiesbach 6 1 1 4 10:18 -8 4
14 Cosmos Koblenz 6 1 1 4 10:18 -8 4
15 Elversberg II 6 0 2 4 7:18 -11 2
16 Ahrweiler 6 0 1 5 2:10 -8 1
17 Diefflen 6 0 1 5 7:20 -13 1
18 Eisbachtal 6 0 0 6 3:19 -16 0