Wormatia Worms vs Cosmos Koblenz: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Wormatia Worms
forma u siebie
L W W W D
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar
EWR-Arena
Logo drużyny Cosmos Koblenz
forma na wyjeździe
L L D L W

Analiza meczu AI

Wormatia Worms
Cosmos Koblenz

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Wormatia Worms (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cosmos Koblenz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.95
3.30
0.60
2.15
3.00
1.30
Współczynnik Powyżej 2.5
4.50
5.00
4.00
4.50
4.00
5.00
Współczynnik GG
4.65
5.00
4.30
4.30
3.60
5.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Wormatia Worms (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cosmos Koblenz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W L W D D
L W W W D
L L D L D
vs
L L W W L
W W L W L
L L D L W
Forma Powyżej 2.5
O O O O O
O O O O O
U O O O O
vs
O O O O O
U O O O O
O O O O O
Forma GG
Y Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
vs
Y Y Y Y Y
N N Y Y Y
Y Y Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.60 4.20 5.00 Wormatia Worms (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.80 3.00 4.60 Cosmos Koblenz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Wormatia Worms +0.80
Wormatia Worms +1.60
Po równo
Wormatia Worms +0.40
Wormatia Worms +1.20
Cosmos Koblenz +0.40
Wormatia Worms +1.20
Wormatia Worms +2.00
Wormatia Worms +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
2.30 2.60 2.00 Wormatia Worms (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.80 2.00 1.60 Cosmos Koblenz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Wormatia Worms +0.50
Wormatia Worms +0.30
Wormatia Worms +0.70
Wormatia Worms +0.80
Wormatia Worms +0.60
Wormatia Worms +1.00
Wormatia Worms +0.20
Po równo
Wormatia Worms +0.40
Śr. goli straconych/mecz
2.30 1.60 3.00 Wormatia Worms (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.00 1.00 3.00 Cosmos Koblenz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Cosmos Koblenz
Lepiej: Cosmos Koblenz
Lepiej: Wormatia Worms
Lepiej: Wormatia Worms
Lepiej: Cosmos Koblenz
Lepiej: Wormatia Worms
Lepiej: Cosmos Koblenz
Lepiej: Cosmos Koblenz
Po równo
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Wormatia Worms
Cosmos Koblenz

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Wormatia Worms (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cosmos Koblenz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.3 2.6 2 1.8 2 1.6
Gole stracone/mecz 2.3 1.6 3 2 1 3
Gole łącznie/mecz 4.6 4.2 5 3.8 3 4.6
Wskaźnik GG 90% 100% 80% 80% 60% 100%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 20% 40% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Wormatia Worms
Cosmos Koblenz

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Wormatia Worms (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cosmos Koblenz (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar · Rheinland-Pfalz/Saar

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Mechtersheim 12 8 1 3 30:19 +11 25 W L W D W
2 Schott Mainz 12 6 5 1 27:14 +13 23 D L D D W
3 Gonsenheim 12 7 1 4 29:15 +14 22 W D W W W
4 Pirmasens 12 6 3 3 36:20 +16 21 W W D D W
5 TuS Koblenz 12 6 3 3 22:17 +5 21 L W D W L
6 Gau-Odernheim 11 6 2 3 23:13 +10 20 L W W D L
7 TuS RW Koblenz 12 5 5 2 25:16 +9 20 W L D D W
8 FV Engers 07 12 5 4 3 27:23 +4 19 L D W L D
9 RW Wittlich 11 5 3 3 28:21 +7 18 W W D D D
10 Wormatia Worms 12 5 3 4 31:25 +6 18 W L W D D
11 FC Emmelshausen-Karbach 12 5 3 4 21:25 -4 18 W L L D W
12 Hertha Wiesbach 12 4 3 5 21:27 -6 15 W W L D W
13 Auersmacher 12 5 0 7 21:28 -7 15 L W L L L
14 Cosmos Koblenz 12 4 1 7 21:25 -4 13 L L W W L
15 Elversberg II 12 3 4 5 16:26 -10 13 D W L D L
16 Ahrweiler 12 1 4 7 10:21 -11 7 L W L D L
17 Diefflen 12 1 4 7 15:36 -21 7 L L D D D
18 Eisbachtal 12 0 1 11 6:38 -32 1 L L L L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Pirmasens 6 5 0 1 25:7 +18 15
2 Mechtersheim 6 5 0 1 19:10 +9 15
3 Schott Mainz 6 4 2 0 18:9 +9 14
4 TuS Koblenz 6 4 2 0 14:6 +8 14
5 Wormatia Worms 6 4 1 1 17:8 +9 13
6 Gau-Odernheim 6 3 2 1 14:7 +7 11
7 Hertha Wiesbach 6 3 2 1 11:9 +2 11
8 Elversberg II 6 3 2 1 9:8 +1 11
9 Gonsenheim 6 3 1 2 18:7 +11 10
10 RW Wittlich 5 3 1 1 12:7 +5 10
11 FV Engers 07 6 3 1 2 14:15 -1 10
12 FC Emmelshausen-Karbach 6 3 1 2 8:9 -1 10
13 TuS RW Koblenz 6 2 3 1 12:8 +4 9
14 Cosmos Koblenz 6 3 0 3 11:7 +4 9
15 Auersmacher 6 3 0 3 14:11 +3 9
16 Ahrweiler 6 1 3 2 8:11 -3 6
17 Diefflen 6 1 3 2 8:16 -8 6
18 Eisbachtal 6 0 1 5 3:19 -16 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Gonsenheim 6 4 0 2 11:8 +3 12
2 TuS RW Koblenz 6 3 2 1 13:8 +5 11
3 Mechtersheim 6 3 1 2 11:9 +2 10
4 FV Engers 07 6 2 3 1 13:8 +5 9
5 Schott Mainz 6 2 3 1 9:5 +4 9
6 Gau-Odernheim 5 3 0 2 9:6 +3 9
7 RW Wittlich 6 2 2 2 16:14 +2 8
8 FC Emmelshausen-Karbach 6 2 2 2 13:16 -3 8
9 TuS Koblenz 6 2 1 3 8:11 -3 7
10 Pirmasens 6 1 3 2 11:13 -2 6
11 Auersmacher 6 2 0 4 7:17 -10 6
12 Wormatia Worms 6 1 2 3 14:17 -3 5
13 Hertha Wiesbach 6 1 1 4 10:18 -8 4
14 Cosmos Koblenz 6 1 1 4 10:18 -8 4
15 Elversberg II 6 0 2 4 7:18 -11 2
16 Ahrweiler 6 0 1 5 2:10 -8 1
17 Diefflen 6 0 1 5 7:20 -13 1
18 Eisbachtal 6 0 0 6 3:19 -16 0