SpVgg Unterhaching vs Schwaben Augsburg: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny SpVgg Unterhaching
forma u siebie
W D D D W
Regionalliga - Bayern
Uhlsport Park
Logo drużyny Schwaben Augsburg
forma na wyjeździe
W W L L L

Analiza meczu AI

SpVgg Unterhaching
Schwaben Augsburg

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

SpVgg Unterhaching (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Schwaben Augsburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.75
2.90
2.60
1.65
1.30
2.00
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
3.00
2.00
4.00
3.00
5.00
Współczynnik GG
3.10
3.60
2.60
3.60
3.60
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

SpVgg Unterhaching (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Schwaben Augsburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D D D D W
W D D D W
L D W W D
vs
L D L W L
L L D W L
W W L L L
Forma Powyżej 2.5
U O U U O
O U O U O
O U O U U
vs
O U O O O
O U U O O
O O O O O
Forma GG
Y Y Y Y N
N Y Y Y N
N N Y N Y
vs
N Y Y Y N
Y N Y Y N
Y Y N N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.70 3.00 2.40 SpVgg Unterhaching (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.40 2.60 4.20 Schwaben Augsburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Schwaben Augsburg +0.70
SpVgg Unterhaching +0.10
Schwaben Augsburg +1.50
Schwaben Augsburg +0.40
SpVgg Unterhaching +0.40
Schwaben Augsburg +1.20
Schwaben Augsburg +1.00
Schwaben Augsburg +0.20
Schwaben Augsburg +1.80
Śr. goli strzelonych/mecz
1.70 2.20 1.20 SpVgg Unterhaching (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.20 1.00 1.40 Schwaben Augsburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
SpVgg Unterhaching +0.50
SpVgg Unterhaching +0.70
SpVgg Unterhaching +0.30
SpVgg Unterhaching +1.00
SpVgg Unterhaching +1.20
SpVgg Unterhaching +0.80
Po równo
SpVgg Unterhaching +0.20
Schwaben Augsburg +0.20
Śr. goli straconych/mecz
1.00 0.80 1.20 SpVgg Unterhaching (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.20 1.60 2.80 Schwaben Augsburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: SpVgg Unterhaching
Lepiej: SpVgg Unterhaching
Lepiej: SpVgg Unterhaching
Lepiej: SpVgg Unterhaching
Lepiej: SpVgg Unterhaching
Lepiej: SpVgg Unterhaching
Lepiej: SpVgg Unterhaching
Lepiej: SpVgg Unterhaching
Lepiej: SpVgg Unterhaching
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

SpVgg Unterhaching
Schwaben Augsburg

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

SpVgg Unterhaching (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Schwaben Augsburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.7 2.2 1.2 1.2 1 1.4
Gole stracone/mecz 1 0.8 1.2 2.2 1.6 2.8
Gole łącznie/mecz 2.7 3 2.4 3.4 2.6 4.2
Wskaźnik GG 50% 60% 40% 60% 60% 60%
Wskaźnik czystego konta 40% 40% 40% 0% 0% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Regionalliga - Bayern - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
SpVgg Unterhaching
Schwaben Augsburg

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

SpVgg Unterhaching (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Schwaben Augsburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Regionalliga - Bayern · Regionalliga: Bayern

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Memmingen 14 9 3 2 16:7 +9 30 W L W W W
2 Buchbach 14 8 4 2 27:16 +11 28 W D L D L
3 TSV 1860 München 13 6 6 1 27:15 +12 24 W L W D W
4 SpVgg Unterhaching 13 6 6 1 20:11 +9 24 D D D D W
5 Eichstätt 14 6 3 5 17:19 -2 21 W D W L L
6 Illertissen 13 5 5 3 21:16 +5 20 W L D D D
7 Vilzing 13 5 5 3 22:21 +1 20 D D L D W
8 Wacker Burghausen 14 5 4 5 32:25 +7 19 W W L D D
9 Bayreuth 14 6 1 7 26:20 +6 19 L W W W L
10 Augsburg II 13 5 3 5 22:27 -5 18 D L W L W
11 Eltersdorf 13 4 5 4 20:19 +1 17 L L W D D
12 Nürnberg II 12 5 1 6 22:17 +5 16 W L L W W
13 Bayern München II 12 4 4 4 15:13 +2 16 D W W D D
14 FC Schweinfurt 05 13 3 5 5 18:26 -8 14 L L D D D
15 Greuther Fürth II 13 3 3 7 18:22 -4 12 L W D D L
16 Schwaben Augsburg 13 3 3 7 14:26 -12 12 L D L W L
17 Ansbach 13 3 2 8 11:27 -16 11 W W L L D
18 Aubstadt 13 2 4 7 16:22 -6 10 L L L D D
19 Landsberg 13 1 5 7 12:27 -15 8 D L L D L
  • Promotion - Regionalliga Play Offs
  • Regionalliga Bayern (Relegation)
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Eichstätt 7 5 0 2 12:8 +4 15
2 TSV 1860 München 6 4 2 0 14:4 +10 14
3 SpVgg Unterhaching 7 3 4 0 12:4 +8 13
4 Buchbach 7 4 1 2 14:10 +4 13
5 Nürnberg II 6 4 0 2 17:7 +10 12
6 Wacker Burghausen 7 3 1 3 19:15 +4 10
7 Bayreuth 7 3 1 3 14:11 +3 10
8 Augsburg II 5 3 1 1 12:9 +3 10
9 Vilzing 7 2 4 1 11:9 +2 10
10 Illertissen 6 3 1 2 8:6 +2 10
11 Bayern München II 7 2 3 2 10:8 +2 9
12 FC Schweinfurt 05 6 2 3 1 11:10 +1 9
13 Memmingen 7 2 3 2 5:5 0 9
14 Aubstadt 8 2 2 4 13:12 +1 8
15 Greuther Fürth II 6 2 2 2 6:6 0 8
16 Eltersdorf 7 2 2 3 11:12 -1 8
17 Schwaben Augsburg 7 1 3 3 7:10 -3 6
18 Ansbach 6 2 0 4 6:12 -6 6
19 Landsberg 6 0 3 3 6:10 -4 3
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Memmingen 7 7 0 0 11:2 +9 21
2 Buchbach 7 4 3 0 13:6 +7 15
3 SpVgg Unterhaching 6 3 2 1 8:7 +1 11
4 Illertissen 7 2 4 1 13:10 +3 10
5 TSV 1860 München 7 2 4 1 13:11 +2 10
6 Vilzing 6 3 1 2 11:12 -1 10
7 Wacker Burghausen 7 2 3 2 13:10 +3 9
8 Bayreuth 7 3 0 4 12:9 +3 9
9 Eltersdorf 6 2 3 1 9:7 +2 9
10 Augsburg II 8 2 2 4 10:18 -8 8
11 Bayern München II 5 2 1 2 5:5 0 7
12 Eichstätt 7 1 3 3 5:11 -6 6
13 Schwaben Augsburg 6 2 0 4 7:16 -9 6
14 FC Schweinfurt 05 7 1 2 4 7:16 -9 5
15 Ansbach 7 1 2 4 5:15 -10 5
16 Landsberg 7 1 2 4 6:17 -11 5
17 Greuther Fürth II 7 1 1 5 12:16 -4 4
18 Nürnberg II 6 1 1 4 5:10 -5 4
19 Aubstadt 5 0 2 3 3:10 -7 2