Stuttgarter Kickers vs TSV Steinbach: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Stuttgarter Kickers
forma u siebie
W D L W W
Regionalliga - SudWest
GAZİ-Stadion auf der Waldau
Logo drużyny TSV Steinbach
forma na wyjeździe
D L L L D

Analiza meczu AI

Stuttgarter Kickers
TSV Steinbach

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Stuttgarter Kickers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TSV Steinbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.80
3.30
2.30
2.45
4.30
0.60
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
4.00
2.00
3.00
3.00
3.00
Współczynnik GG
3.60
4.30
2.90
3.45
3.60
3.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Stuttgarter Kickers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TSV Steinbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W W D W L
W D L W W
W L W D L
vs
W L W D W
D W W W W
D L L L D
Forma Powyżej 2.5
O U O U U
O O O O U
U O U O U
vs
O U U O O
U O O U O
U O O U O
Forma GG
Y N Y N N
Y Y Y Y N
N Y N Y N
vs
Y N N Y N
Y Y Y N N
N Y Y N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.90 3.60 2.20 Stuttgarter Kickers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.00 2.60 3.40 TSV Steinbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TSV Steinbach +0.10
Stuttgarter Kickers +0.30
TSV Steinbach +0.50
Stuttgarter Kickers +0.60
Stuttgarter Kickers +1.00
Stuttgarter Kickers +0.20
TSV Steinbach +0.80
TSV Steinbach +0.40
TSV Steinbach +1.20
Śr. goli strzelonych/mecz
1.60 2.20 1.00 Stuttgarter Kickers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.70 2.00 1.40 TSV Steinbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TSV Steinbach +0.10
TSV Steinbach +0.40
Stuttgarter Kickers +0.20
Stuttgarter Kickers +0.50
Stuttgarter Kickers +0.20
Stuttgarter Kickers +0.80
TSV Steinbach +0.70
TSV Steinbach +1.00
TSV Steinbach +0.40
Śr. goli straconych/mecz
1.30 1.40 1.20 Stuttgarter Kickers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.30 0.60 2.00 TSV Steinbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Po równo
Lepiej: TSV Steinbach
Lepiej: Stuttgarter Kickers
Lepiej: TSV Steinbach
Lepiej: TSV Steinbach
Lepiej: Stuttgarter Kickers
Lepiej: Stuttgarter Kickers
Lepiej: TSV Steinbach
Lepiej: Stuttgarter Kickers
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Stuttgarter Kickers
TSV Steinbach

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Stuttgarter Kickers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TSV Steinbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.6 2.2 1 1.7 2 1.4
Gole stracone/mecz 1.3 1.4 1.2 1.3 0.6 2
Gole łącznie/mecz 2.9 3.6 2.2 3 2.6 3.4
Wskaźnik GG 60% 80% 40% 60% 60% 60%
Wskaźnik czystego konta 30% 20% 40% 30% 40% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Regionalliga - SudWest - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Stuttgarter Kickers
TSV Steinbach

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Stuttgarter Kickers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
TSV Steinbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Regionalliga - SudWest · Regionalliga: Sudwest

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 SGV Freiberg 11 6 5 0 28:12 +16 23 W W D D W
2 VfR Aalen 11 6 3 2 20:11 +9 21 D L W W W
3 Kickers Offenbach 11 6 2 3 22:15 +7 20 L W L L D
4 Stuttgarter Kickers 11 6 2 3 19:15 +4 20 W W D W L
5 VfR Mannheim 10 4 5 1 16:9 +7 17 W D W W W
6 Freiburg II 10 4 4 2 19:13 +6 16 D L W W L
7 TSV Steinbach 11 4 4 3 19:15 +4 16 W L W D W
8 FC 08 Homburg 11 4 4 3 15:15 0 16 W D L D D
9 SV Sandhausen 11 4 4 3 19:21 -2 16 W D W D W
10 Eintracht Trier 11 5 1 5 11:15 -4 16 W L W L L
11 Hessen Kassel 11 4 2 5 20:21 -1 14 W D L D W
12 FSV Frankfurt 10 3 3 4 15:16 -1 12 W W L L L
13 Eintracht Frankfurt II 9 3 1 5 11:13 -2 10 D W L W L
14 FC Astoria Walldorf 11 2 4 5 16:19 -3 10 L L L W D
15 FSV Mainz 05 II 11 3 1 7 11:22 -11 10 L L W L D
16 Kaiserslautern II 10 2 3 5 9:21 -12 9 L L W D L
17 SSV Ulm 1846 11 1 5 5 14:21 -7 8 L D L D W
18 Barockstadt Fulda-Lehn. 11 1 3 7 14:24 -10 6 L L L D L
  • Promotion - 3. Liga
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 TSV Steinbach 5 4 1 0 10:3 +7 13
2 Kickers Offenbach 6 4 1 1 15:9 +6 13
3 SGV Freiberg 5 3 2 0 14:5 +9 11
4 Hessen Kassel 6 3 1 2 13:8 +5 10
5 Stuttgarter Kickers 5 3 1 1 11:7 +4 10
6 VfR Aalen 6 3 1 2 11:8 +3 10
7 VfR Mannheim 6 2 3 1 9:4 +5 9
8 FSV Frankfurt 6 2 2 2 9:7 +2 8
9 FC 08 Homburg 5 2 2 1 7:6 +1 8
10 Freiburg II 5 2 1 2 11:8 +3 7
11 FC Astoria Walldorf 6 1 3 2 9:10 -1 6
12 SSV Ulm 1846 6 1 2 3 8:11 -3 5
13 Eintracht Frankfurt II 4 1 1 2 5:6 -1 4
14 SV Sandhausen 5 0 4 1 6:8 -2 4
15 Eintracht Trier 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Kaiserslautern II 5 1 1 3 3:11 -8 4
17 FSV Mainz 05 II 5 1 0 4 4:9 -5 3
18 Barockstadt Fulda-Lehn. 5 0 1 4 8:13 -5 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 SGV Freiberg 6 3 3 0 14:7 +7 12
2 SV Sandhausen 6 4 0 2 13:13 0 12
3 Eintracht Trier 6 4 0 2 7:7 0 12
4 VfR Aalen 5 3 2 0 9:3 +6 11
5 Stuttgarter Kickers 6 3 1 2 8:8 0 10
6 Freiburg II 5 2 3 0 8:5 +3 9
7 VfR Mannheim 4 2 2 0 7:5 +2 8
8 FC 08 Homburg 6 2 2 2 8:9 -1 8
9 Kickers Offenbach 5 2 1 2 7:6 +1 7
10 FSV Mainz 05 II 6 2 1 3 7:13 -6 7
11 Eintracht Frankfurt II 5 2 0 3 6:7 -1 6
12 Kaiserslautern II 5 1 2 2 6:10 -4 5
13 Barockstadt Fulda-Lehn. 6 1 2 3 6:11 -5 5
14 FC Astoria Walldorf 5 1 1 3 7:9 -2 4
15 FSV Frankfurt 4 1 1 2 6:9 -3 4
16 Hessen Kassel 5 1 1 3 7:13 -6 4
17 TSV Steinbach 6 0 3 3 9:12 -3 3
18 SSV Ulm 1846 5 0 3 2 6:10 -4 3

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.