FC Gifu vs Sagamihara: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny FC Gifu
forma u siebie
L W W L L
J3 League
Nagaragawa Stadium
Logo drużyny Sagamihara
forma na wyjeździe
L W L W D

Analiza meczu AI

FC Gifu
Sagamihara

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

FC Gifu (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sagamihara (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.15
2.00
2.30
2.80
3.30
2.30
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
3.00
2.00
4.00
3.00
5.00
Współczynnik GG
2.75
2.90
2.60
4.65
4.30
5.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

FC Gifu (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sagamihara (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L W L W
L W W L L
D L L W W
vs
W L D W W
W D L W W
L W L W D
Forma Powyżej 2.5
O U O U U
O O O U U
U O U O U
vs
O O O U O
O U O U O
O O O O O
Forma GG
Y N Y N N
Y N Y N N
N Y N Y N
vs
Y Y Y N Y
Y Y Y N Y
Y Y Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.20 4.00 2.40 FC Gifu (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.30 2.80 3.80 Sagamihara (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sagamihara +0.10
FC Gifu +0.40
Sagamihara +0.60
FC Gifu +0.70
FC Gifu +1.20
FC Gifu +0.20
Sagamihara +0.90
Sagamihara +0.40
Sagamihara +1.40
Śr. goli strzelonych/mecz
1.90 2.60 1.20 FC Gifu (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.90 1.60 2.20 Sagamihara (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Po równo
FC Gifu +0.30
Sagamihara +0.30
FC Gifu +0.70
FC Gifu +1.00
FC Gifu +0.40
Sagamihara +0.70
Sagamihara +0.40
Sagamihara +1.00
Śr. goli straconych/mecz
1.30 1.40 1.20 FC Gifu (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.40 1.20 1.60 Sagamihara (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: FC Gifu
Lepiej: Sagamihara
Lepiej: FC Gifu
Po równo
Lepiej: Sagamihara
Lepiej: FC Gifu
Lepiej: FC Gifu
Po równo
Lepiej: FC Gifu
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

FC Gifu
Sagamihara

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

FC Gifu (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sagamihara (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.9 2.6 1.2 1.9 1.6 2.2
Gole stracone/mecz 1.3 1.4 1.2 1.4 1.2 1.6
Gole łącznie/mecz 3.2 4 2.4 3.3 2.8 3.8
Wskaźnik GG 40% 40% 40% 90% 80% 100%
Wskaźnik czystego konta 30% 20% 40% 10% 20% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek J3 League - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
FC Gifu
Sagamihara

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

FC Gifu (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sagamihara (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

J3 League

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Ehime FC 10 7 2 1 24:10 +14 23 L W D W W
2 Kagoshima United 10 7 2 1 19:11 +8 23 W W D W L
3 Renofa Yamaguchi 10 6 2 2 14:7 +7 20 W W D W W
4 Nara Club 10 6 2 2 21:16 +5 20 W W W W W
5 Sagamihara 10 5 3 2 18:12 +6 18 W L D W W
6 Osaka 10 4 5 1 18:9 +9 17 W W W L D
7 FC Gifu 10 5 1 4 20:10 +10 16 L L W L W
8 Kanazawa 10 4 2 4 17:14 +3 14 D L W W D
9 Roasso Kumamoto 10 3 5 2 7:6 +1 14 W D W D L
10 Biwako Shiga 10 4 2 4 16:16 0 14 L W L D D
11 Parceiro Nagano 10 4 2 4 14:14 0 14 D W L L W
12 Gainare Tottori 10 4 1 5 12:19 -7 13 W L L W L
13 Matsumoto Yamaga 10 2 5 3 9:11 -2 11 L D W L W
14 FC Ryukyu 10 3 2 5 11:14 -3 11 W L D L L
15 Tochigi SC 10 2 4 4 11:15 -4 10 D L L D L
16 Kitakyushu 10 2 4 4 12:18 -6 10 L W D W L
17 Thespakusatsu Gunma 10 3 0 7 10:19 -9 9 L W L L W
18 Fukushima United 10 2 2 6 20:25 -5 8 L L W L D
19 Kamatamare Sanuki 10 1 2 7 12:20 -8 5 L L L D L
20 Kochi United 10 1 2 7 4:23 -19 5 D L L L L
  • Promotion - J2 League
  • Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs)
  • J3 League (Relegation)
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Ehime FC 5 5 0 0 17:5 +12 15
2 Kagoshima United 5 4 1 0 9:4 +5 13
3 Nara Club 5 4 0 1 12:6 +6 12
4 Osaka 5 3 2 0 13:7 +6 11
5 Sagamihara 6 3 2 1 8:6 +2 11
6 FC Ryukyu 5 3 1 1 7:4 +3 10
7 Renofa Yamaguchi 4 2 2 0 5:2 +3 8
8 Tochigi SC 5 2 1 2 8:7 +1 7
9 Parceiro Nagano 5 2 1 2 4:4 0 7
10 FC Gifu 4 2 0 2 11:4 +7 6
11 Kanazawa 4 2 0 2 9:7 +2 6
12 Kitakyushu 5 1 3 1 6:6 0 6
13 Thespakusatsu Gunma 6 2 0 4 7:12 -5 6
14 Fukushima United 5 1 2 2 10:11 -1 5
15 Matsumoto Yamaga 6 1 2 3 6:9 -3 5
16 Kochi United 6 1 2 3 4:11 -7 5
17 Biwako Shiga 5 1 1 3 4:6 -2 4
18 Gainare Tottori 5 1 1 3 5:9 -4 4
19 Roasso Kumamoto 5 0 3 2 2:5 -3 3
20 Kamatamare Sanuki 4 0 1 3 6:11 -5 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Renofa Yamaguchi 6 4 0 2 9:5 +4 12
2 Roasso Kumamoto 5 3 2 0 5:1 +4 11
3 Kagoshima United 5 3 1 1 10:7 +3 10
4 FC Gifu 6 3 1 2 9:6 +3 10
5 Biwako Shiga 5 3 1 1 12:10 +2 10
6 Gainare Tottori 5 3 0 2 7:10 -3 9
7 Ehime FC 5 2 2 1 7:5 +2 8
8 Kanazawa 6 2 2 2 8:7 +1 8
9 Nara Club 5 2 2 1 9:10 -1 8
10 Sagamihara 4 2 1 1 10:6 +4 7
11 Parceiro Nagano 5 2 1 2 10:10 0 7
12 Osaka 5 1 3 1 5:2 +3 6
13 Matsumoto Yamaga 4 1 3 0 3:2 +1 6
14 Kamatamare Sanuki 6 1 1 4 6:9 -3 4
15 Kitakyushu 5 1 1 3 6:12 -6 4
16 Fukushima United 5 1 0 4 10:14 -4 3
17 Thespakusatsu Gunma 4 1 0 3 3:7 -4 3
18 Tochigi SC 5 0 3 2 3:8 -5 3
19 FC Ryukyu 5 0 1 4 4:10 -6 1
20 Kochi United 4 0 0 4 0:12 -12 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.