-
AC Milan
Bologna
4.00 2.004.00 1.002.90 2.20AC Milan Bologna Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Venezia
Inter
1.25 3.601.25 3.002.38 4.30Venezia Inter Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Parma
Udinese
2.30 3.002.00 4.002.90 3.60Parma Udinese Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Genoa
Juventus
2.30 3.303.00 1.004.30 2.90Genoa Juventus Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Monza
Napoli
3.33 1.605.00 1.003.83 3.60Monza Napoli Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule
-
RB Bragantino
Chapecoense-sc
2.30 1.302.00 3.003.60 3.60RB Bragantino Chapecoense-sc Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Fluminense
Internacional
4.00 1.304.00 2.003.60 3.60Fluminense Internacional Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Santos
Palmeiras
1.90 1.903.00 1.004.30 2.30Santos Palmeiras Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule
-
Inter Miami
FC Cincinnati
2.90 2.304.00 4.003.60 3.60Inter Miami FC Cincinnati Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
New York City FC
Atlanta United FC
0.60 3.602.00 3.003.30 2.60New York City FC Atlanta United FC Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
New England Revolution
New York Red Bulls
2.30 2.302.00 1.002.90 1.90New England Revolution New York Red Bulls Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Charlotte
CF Montreal
3.30 0.303.00 2.003.30 3.60Charlotte CF Montreal Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Toronto FC
DC United
2.90 0.304.00 5.005.00 4.30Toronto FC DC United Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule
AI Tipster Premium
Odblokuj dostęp premium
Wszystkie typy i pełne statystyki każdego meczu, a nie tylko podgląd.
- Wszystkie nadchodzące typy Każdy typ, a nie tylko kilka pierwszych
- Statystyki gry Rzuty rożne, kartki, spalone i faule każdej drużyny
- Statystyki Powyżej/Poniżej Odsetek goli od 0.5 do 4.5, strzelonych i straconych
- Nielimitowane alerty na żywo Otrzymuj pełne szczegóły meczu w każdym alercie na żywo, a nie tylko 3 dziennie
- Każda nowa funkcja Nowe statystyki i narzędzia, gdy tylko się pojawią
Subskrybuj
- Bezpieczna płatność
- Rezygnacja w dowolnym momencie
-
IF Brommapojkarna
BK Hacken
3.00 3.302.00 3.002.90 1.20IF Brommapojkarna BK Hacken Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Degerfors IF
Vasteras SK FK
2.00 2.002.00 4.002.20 2.90Degerfors IF Vasteras SK FK Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
IFK Goteborg
Djurgardens IF
4.30 5.002.00 1.003.60 1.50IFK Goteborg Djurgardens IF Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Halmstad
Malmo FF
2.00 3.301.00 1.002.20 1.90Halmstad Malmo FF Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule
-
Pisa
Palermo
2.50 3.603.75 2.004.13 4.30Pisa Palermo Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Juve Stabia
Hellas Verona
2.60 0.502.00 3.332.90 5.00Juve Stabia Hellas Verona Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Carrarese
Arezzo
1.30 3.753.00 3.753.60 3.25Carrarese Arezzo Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule
-
Celtic
Dundee Utd
4.00 2.303.00 4.002.90 2.20Celtic Dundee Utd Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
ST Mirren
Hibernian
2.30 2.004.00 3.003.60 3.60ST Mirren Hibernian Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Aberdeen
Falkirk
2.30 1.902.00 2.002.60 4.00Aberdeen Falkirk Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Dundee
Kilmarnock
2.60 1.303.00 3.004.30 2.60Dundee Kilmarnock Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Heart Of Midlothian
Rangers
5.00 3.605.00 2.003.60 3.60Heart Of Midlothian Rangers Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
ST Johnstone
Motherwell
2.60 1.302.00 4.004.30 4.30ST Johnstone Motherwell Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule
-
Universitario
Sport Boys
2.90 1.604.00 1.004.30 3.60Universitario Sport Boys Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Sporting Cristal
Alianza Lima
5.00 2.204.00 2.003.60 5.00Sporting Cristal Alianza Lima Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
FBC Melgar
Comerciantes Unidos
2.60 1.303.00 4.004.30 4.30FBC Melgar Comerciantes Unidos Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Alianza Atletico
Deportivo Garcilaso
4.00 2.304.00 1.004.30 1.90Alianza Atletico Deportivo Garcilaso Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Cienciano
Atletico Grau
2.60 1.301.00 4.002.60 4.00Cienciano Atletico Grau Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
Club Deportivo Los Chankas
Cusco
2.00 2.005.00 5.004.30 5.00Club Deportivo Los Chankas Cusco Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
ADT
UCV Moquegua
1.60 2.002.00 1.003.30 1.50ADT UCV Moquegua Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule -
FC Cajamarca
UTC Cajamarca
0.00 0.004.00 3.004.30 3.60FC Cajamarca UTC Cajamarca Rzuty rożne Spalone Żółte kartki Czerwone kartki Faule
-
Banfield Res.
Argentinos Juniors Res.
1.60 1.302.00 1.004.30 2.90 -
Colón Res.
San Martín San Juan Res.
1.00 1.003.00 4.003.60 2.90 -
Estudiantes La Plata Res
Deportivo Riestra Res.
3.30 2.004.00 1.004.30 2.20 -
San Lorenzo Res.
River Plate Res.
2.30 2.602.00 3.002.90 3.30 -
Tigre Res.
Racing Club Res.
2.00 1.902.00 4.002.90 3.60 -
Gimnasia Mendoza 2
Unión Santa Fe Res.
2.60 1.301.00 3.002.60 2.90 -
Central Córdoba SdE Res.
Independiente Riva. Res.
1.30 1.303.00 4.004.30 3.60
Żaden mecz nie pasuje do tych filtrów.