Masters FC vs Nyasa Big Bullets: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Masters FC
forma u siebie
W L W W L
Super League
Stadion do potwierdzenia
Logo drużyny Nyasa Big Bullets
forma na wyjeździe
W D L W D

Analiza meczu AI

Masters FC
Nyasa Big Bullets

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Masters FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Nyasa Big Bullets (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.10
3.00
1.20
3.80
5.00
2.60
Współczynnik Powyżej 2.5
2.00
3.00
1.00
1.00
1.00
1.00
Współczynnik GG
3.10
2.90
3.30
1.55
1.50
1.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Masters FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Nyasa Big Bullets (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W D L D L
W L W W L
D D D D L
vs
W W D W W
W W W W W
W D L W D
Forma Powyżej 2.5
U U O U U
O O U U O
O U U U U
vs
U U U O U
U U U O U
O U U U U
Forma GG
N Y Y N N
N Y N N Y
Y Y Y N N
vs
N N N N N
N N N N N
N N N N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.20 2.60 1.80 Masters FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.70 2.40 1.00 Nyasa Big Bullets (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Masters FC +0.50
Nyasa Big Bullets +0.20
Masters FC +1.20
Masters FC +0.90
Masters FC +0.20
Masters FC +1.60
Masters FC +0.10
Nyasa Big Bullets +0.60
Masters FC +0.80
Śr. goli strzelonych/mecz
1.20 1.60 0.80 Masters FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.50 2.40 0.60 Nyasa Big Bullets (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Nyasa Big Bullets +0.30
Nyasa Big Bullets +1.20
Masters FC +0.60
Masters FC +0.10
Nyasa Big Bullets +0.80
Masters FC +1.00
Nyasa Big Bullets +0.70
Nyasa Big Bullets +1.60
Masters FC +0.20
Śr. goli straconych/mecz
1.00 1.00 1.00 Masters FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.20 0.00 0.40 Nyasa Big Bullets (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Nyasa Big Bullets
Lepiej: Nyasa Big Bullets
Lepiej: Nyasa Big Bullets
Lepiej: Nyasa Big Bullets
Lepiej: Nyasa Big Bullets
Lepiej: Nyasa Big Bullets
Lepiej: Nyasa Big Bullets
Lepiej: Nyasa Big Bullets
Lepiej: Nyasa Big Bullets
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Masters FC
Nyasa Big Bullets

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Masters FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Nyasa Big Bullets (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.2 1.6 0.8 1.5 2.4 0.6
Gole stracone/mecz 1 1 1 0.2 0 0.4
Gole łącznie/mecz 2.2 2.6 1.8 1.7 2.4 1
Wskaźnik GG 50% 40% 60% 10% 0% 20%
Wskaźnik czystego konta 40% 60% 20% 80% 100% 60%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Super League - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Masters FC
Nyasa Big Bullets

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Masters FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Nyasa Big Bullets (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Super League · Regular Season

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Nyasa Big Bullets 16 9 6 1 22:7 +15 33 W W D W W
2 Be Forward Wanderers 16 9 5 2 28:11 +17 32 D W W L W
3 Blue Eagles 16 10 1 5 24:18 +6 31 W L W W L
4 Silver Strikers 16 8 5 3 23:11 +12 29 W W D L L
5 Chitipa United 16 7 3 6 13:16 -3 24 L W D D W
6 Masters FC 16 6 4 6 17:17 0 22 W D L D L
7 Ekhaya 16 5 6 5 17:14 +3 21 D L L D W
8 Mitundu Baptist 16 5 6 5 13:14 -1 21 W L D D D
9 Red Lions 16 5 6 5 13:14 -1 21 D W L D D
10 Moyale Barracks 16 5 6 5 17:19 -2 21 D L D W L
11 CIVO United 16 6 2 8 10:15 -5 20 L W W W L
12 Dedza Dynamos 16 4 6 6 10:19 -9 18 D D D D W
13 Karonga United 16 4 5 7 15:23 -8 17 L L D D W
14 MAFCO 16 3 4 9 12:19 -7 13 L D L L L
15 Creck 16 3 4 9 13:21 -8 13 L D W D W
16 Kamuzu Barracks 16 3 3 10 15:24 -9 12 D L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Nyasa Big Bullets 8 6 2 0 14:1 +13 20
2 Chitipa United 9 6 2 1 8:5 +3 20
3 Silver Strikers 8 6 1 1 18:3 +15 19
4 Blue Eagles 8 6 1 1 14:9 +5 19
5 Red Lions 8 5 3 0 8:1 +7 18
6 Ekhaya 8 4 4 0 9:2 +7 16
7 Mitundu Baptist 9 4 4 1 11:7 +4 16
8 Masters FC 7 5 0 2 11:5 +6 15
9 Moyale Barracks 7 3 4 0 11:7 +4 13
10 Be Forward Wanderers 7 3 3 1 12:6 +6 12
11 MAFCO 8 3 3 2 10:5 +5 12
12 Karonga United 9 3 3 3 8:9 -1 12
13 Dedza Dynamos 9 3 3 3 6:7 -1 12
14 CIVO United 7 2 2 3 5:7 -2 8
15 Kamuzu Barracks 8 2 1 5 9:14 -5 7
16 Creck 8 2 0 6 7:13 -6 6
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Be Forward Wanderers 9 6 2 1 16:5 +11 20
2 Nyasa Big Bullets 8 3 4 1 8:6 +2 13
3 Blue Eagles 8 4 0 4 10:9 +1 12
4 CIVO United 9 4 0 5 5:8 -3 12
5 Silver Strikers 8 2 4 2 5:8 -3 10
6 Moyale Barracks 9 2 2 5 6:12 -6 8
7 Creck 8 1 4 3 6:8 -2 7
8 Masters FC 9 1 4 4 6:12 -6 7
9 Dedza Dynamos 7 1 3 3 4:12 -8 6
10 Ekhaya 8 1 2 5 8:12 -4 5
11 Kamuzu Barracks 8 1 2 5 6:10 -4 5
12 Mitundu Baptist 7 1 2 4 2:7 -5 5
13 Karonga United 7 1 2 4 7:14 -7 5
14 Chitipa United 7 1 1 5 5:11 -6 4
15 Red Lions 8 0 3 5 5:13 -8 3
16 MAFCO 8 0 1 7 2:14 -12 1