12 de Junio VH vs Guairena FC: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny 12 de Junio VH
forma u siebie
W L D L D
Division Intermedia
Estadio Facundo de León Fossati
Logo drużyny Guairena FC
forma na wyjeździe
D L L D L

Analiza meczu AI

12 de Junio VH
Guairena FC

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

12 de Junio VH (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Guairena FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.25
1.60
2.90
0.80
1.00
0.60
Współczynnik Powyżej 2.5
1.50
2.00
1.00
2.00
2.00
2.00
Współczynnik GG
3.45
3.60
3.30
2.75
2.20
3.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

12 de Junio VH (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Guairena FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W L D D D
W L D L D
W D W D D
vs
L D L L W
L L L L W
D L L D L
Forma Powyżej 2.5
O O U U U
O U U O U
U U O U U
vs
O U U U U
O U O U U
U O O U U
Forma GG
Y N N Y Y
Y N Y N Y
N Y Y N Y
vs
N Y N N N
Y N N N N
N Y Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.30 2.80 1.80 12 de Junio VH (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.00 2.00 2.00 Guairena FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
12 de Junio VH +0.30
12 de Junio VH +0.30
12 de Junio VH +0.30
12 de Junio VH +0.80
12 de Junio VH +0.80
12 de Junio VH +0.80
Guairena FC +0.20
Guairena FC +0.20
Guairena FC +0.20
Śr. goli strzelonych/mecz
1.10 1.00 1.20 12 de Junio VH (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.50 0.40 0.60 Guairena FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
12 de Junio VH +0.60
12 de Junio VH +0.70
12 de Junio VH +0.50
12 de Junio VH +0.50
12 de Junio VH +0.60
12 de Junio VH +0.40
12 de Junio VH +0.70
12 de Junio VH +0.80
12 de Junio VH +0.60
Śr. goli straconych/mecz
1.20 1.80 0.60 12 de Junio VH (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.50 1.60 1.40 Guairena FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: 12 de Junio VH
Lepiej: 12 de Junio VH
Lepiej: 12 de Junio VH
Lepiej: Guairena FC
Lepiej: Guairena FC
Lepiej: Guairena FC
Lepiej: 12 de Junio VH
Lepiej: 12 de Junio VH
Lepiej: 12 de Junio VH
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

12 de Junio VH
Guairena FC

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

12 de Junio VH (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Guairena FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.1 1 1.2 0.5 0.4 0.6
Gole stracone/mecz 1.2 1.8 0.6 1.5 1.6 1.4
Gole łącznie/mecz 2.3 2.8 1.8 2 2 2
Wskaźnik GG 60% 60% 60% 40% 20% 60%
Wskaźnik czystego konta 20% 0% 40% 20% 20% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Division Intermedia - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
12 de Junio VH
Guairena FC

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

12 de Junio VH (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Guairena FC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Division Intermedia

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 General Caballero 28 17 5 6 56:34 +22 56 W L L W W
2 Deportivo Santani 28 17 3 8 47:27 +20 54 W W W W L
3 12 de Junio VH 28 14 9 5 37:28 +9 51 W L D D D
4 Independiente F.b.c. 28 11 10 7 43:35 +8 43 W W L W W
5 Benjamín Aceval 28 12 6 10 43:38 +5 42 L W L L L
6 Sportivo Carapeguá 28 12 6 10 36:41 -5 42 W D W D W
7 SOL DE America 28 9 14 5 35:29 +6 41 W L W D L
8 Paraguari AC 28 12 5 11 40:37 +3 41 W W L W W
9 Resistencia 28 9 9 10 32:33 -1 36 L L L W D
10 Atlético Tembetary 28 10 6 12 39:45 -6 36 L L W W L
11 Fernando De La Mora 28 9 7 12 32:40 -8 34 L W W L L
12 Deportivo Capiata 28 7 11 10 34:38 -4 32 L L D D W
13 3 de Noviembre 28 7 8 13 36:42 -6 29 W D W L W
14 Guairena FC 28 7 7 14 23:36 -13 28 L D L L W
15 Tacuary 28 4 12 12 32:47 -15 24 L D W L L
16 Encarnación 28 6 4 18 25:40 -15 22 L W L L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 General Caballero 14 11 1 2 34:19 +15 34
2 Paraguari AC 14 8 2 4 20:13 +7 26
3 Deportivo Santani 14 8 1 5 21:14 +7 25
4 Deportivo Capiata 14 7 4 3 25:20 +5 25
5 Benjamín Aceval 14 6 4 4 20:17 +3 22
6 Resistencia 14 6 4 4 20:17 +3 22
7 12 de Junio VH 14 6 4 4 19:20 -1 22
8 SOL DE America 14 4 9 1 16:12 +4 21
9 Sportivo Carapeguá 14 6 3 5 17:17 0 21
10 Atlético Tembetary 14 6 3 5 21:22 -1 21
11 Independiente F.b.c. 14 5 5 4 15:11 +4 20
12 3 de Noviembre 14 4 7 3 21:19 +2 19
13 Fernando De La Mora 14 4 5 5 14:18 -4 17
14 Guairena FC 14 5 2 7 10:17 -7 17
15 Tacuary 14 3 4 7 16:23 -7 13
16 Encarnación 14 2 3 9 15:27 -12 9
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Deportivo Santani 14 9 2 3 26:13 +13 29
2 12 de Junio VH 14 8 5 1 18:8 +10 29
3 Independiente F.b.c. 14 6 5 3 28:24 +4 23
4 General Caballero 14 6 4 4 22:15 +7 22
5 Sportivo Carapeguá 14 6 3 5 19:24 -5 21
6 Benjamín Aceval 14 6 2 6 23:21 +2 20
7 SOL DE America 14 5 5 4 19:17 +2 20
8 Fernando De La Mora 14 5 2 7 18:22 -4 17
9 Paraguari AC 14 4 3 7 20:24 -4 15
10 Atlético Tembetary 14 4 3 7 18:23 -5 15
11 Resistencia 14 3 5 6 12:16 -4 14
12 Encarnación 14 4 1 9 10:13 -3 13
13 Guairena FC 14 2 5 7 13:19 -6 11
14 Tacuary 14 1 8 5 16:24 -8 11
15 3 de Noviembre 14 3 1 10 15:23 -8 10
16 Deportivo Capiata 14 0 7 7 9:18 -9 7