Ślęza Wrocław vs Zagłębie Lubin II: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Ślęza Wrocław
forma u siebie
L L W
III Liga - Group 3
Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza Wrocław
Logo drużyny Zagłębie Lubin II
forma na wyjeździe
W W D D D

Analiza meczu AI

Ślęza Wrocław
Zagłębie Lubin II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Ślęza Wrocław (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Zagłębie Lubin II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.44
1.67
1.30
3.25
3.60
2.90
Współczynnik Powyżej 2.5
3.75
3.33
4.00
3.00
3.00
3.00
Współczynnik GG
4.13
3.83
4.30
3.95
3.60
4.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Ślęza Wrocław (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Zagłębie Lubin II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L D W L
L L W
L W L D L
vs
D W D D D
D W W W D
W W D D D
Forma Powyżej 2.5
O O U U O
O O U
O O O U O
vs
O O O U U
O O U O U
O U O O U
Forma GG
Y Y Y N Y
Y Y N
N Y Y Y Y
vs
Y N Y Y Y
Y Y N N Y
Y N Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.87 4.33 3.40 Ślęza Wrocław (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.30 3.00 3.60 Zagłębie Lubin II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ślęza Wrocław +0.57
Ślęza Wrocław +0.87
Ślęza Wrocław +0.27
Ślęza Wrocław +1.03
Ślęza Wrocław +1.33
Ślęza Wrocław +0.73
Ślęza Wrocław +0.10
Ślęza Wrocław +0.40
Zagłębie Lubin II +0.20
Śr. goli strzelonych/mecz
1.70 2.00 1.40 Ślęza Wrocław (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.10 2.00 2.20 Zagłębie Lubin II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Zagłębie Lubin II +0.40
Zagłębie Lubin II +0.30
Zagłębie Lubin II +0.50
Zagłębie Lubin II +0.10
Po równo
Zagłębie Lubin II +0.20
Zagłębie Lubin II +0.70
Zagłębie Lubin II +0.60
Zagłębie Lubin II +0.80
Śr. goli straconych/mecz
2.17 2.33 2.00 Ślęza Wrocław (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.20 1.00 1.40 Zagłębie Lubin II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Zagłębie Lubin II
Lepiej: Zagłębie Lubin II
Lepiej: Zagłębie Lubin II
Lepiej: Zagłębie Lubin II
Lepiej: Zagłębie Lubin II
Lepiej: Zagłębie Lubin II
Lepiej: Zagłębie Lubin II
Lepiej: Zagłębie Lubin II
Lepiej: Zagłębie Lubin II
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Ślęza Wrocław
Zagłębie Lubin II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Ślęza Wrocław (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Zagłębie Lubin II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.7 2 1.4 2.1 2 2.2
Gole stracone/mecz 2.17 2.33 2 1.2 1 1.4
Gole łącznie/mecz 3.87 4.33 3.4 3.3 3 3.6
Wskaźnik GG 73% 67% 80% 70% 60% 80%
Wskaźnik czystego konta 17% 33% 0% 30% 40% 20%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek III Liga - Group 3 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Ślęza Wrocław
Zagłębie Lubin II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Ślęza Wrocław (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Zagłębie Lubin II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

III Liga - Group 3 · Group III

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Sparta Katowice 12 7 3 2 19:8 +11 24 D W W D L
2 Zagłębie Lubin II 12 6 6 0 24:14 +10 24 D W D D D
3 Odra Bytom Odrzański 12 7 3 2 13:6 +7 24 D W W L D
4 Zaglebie Sosnowiec 11 7 1 3 16:9 +7 22 L W W W W
5 Barycz Sułów 12 6 3 3 19:14 +5 21 W L D L D
6 ROW Rybnik 12 6 2 4 25:19 +6 20 D D W W W
7 Górnik Polkowice 12 5 3 4 23:19 +4 18 L L L D W
8 Karkonosze Jelenia Góra 12 5 3 4 13:9 +4 18 W L W L W
9 Miedź Legnica II 12 5 2 5 27:22 +5 17 W W L W W
10 Stilon Gorzów 12 4 4 4 20:19 +1 16 L D W W L
11 Warta Gorzów 12 3 5 4 11:18 -7 14 W L D D L
12 Stal Brzeg 12 3 3 6 19:18 +1 12 L W L L D
13 Goczałkowice Zdrój 12 3 3 6 11:16 -5 12 L W L L D
14 Kluczbork 11 4 0 7 10:18 -8 12 L W L L L
15 Polonia Nysa 12 3 2 7 13:24 -11 11 L L W L W
16 Ślęza Wrocław 12 3 1 8 18:28 -10 10 L L D W L
17 Rakow II 10 2 3 5 13:19 -6 9 D W D W L
18 Carina Gubin 12 2 3 7 8:22 -14 9 D L L W D
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Sparta Katowice 7 6 1 0 15:4 +11 19
2 Karkonosze Jelenia Góra 7 5 2 0 11:2 +9 17
3 ROW Rybnik 7 5 1 1 22:11 +11 16
4 Barycz Sułów 7 4 3 0 15:7 +8 15
5 Zagłębie Lubin II 6 4 2 0 11:5 +6 14
6 Górnik Polkowice 7 4 1 2 17:13 +4 13
7 Odra Bytom Odrzański 7 4 1 2 9:5 +4 13
8 Stal Brzeg 7 3 2 2 13:8 +5 11
9 Goczałkowice Zdrój 5 3 0 2 9:4 +5 9
10 Zaglebie Sosnowiec 3 3 0 0 6:1 +5 9
11 Stilon Gorzów 6 2 3 1 7:5 +2 9
12 Kluczbork 5 3 0 2 8:9 -1 9
13 Warta Gorzów 6 2 2 2 4:5 -1 8
14 Miedź Legnica II 6 2 1 3 10:8 +2 7
15 Carina Gubin 7 1 3 3 5:11 -6 6
16 Polonia Nysa 6 1 1 4 8:13 -5 4
17 Ślęza Wrocław 3 1 0 2 6:7 -1 3
18 Rakow II 4 0 2 2 2:6 -4 2
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Zaglebie Sosnowiec 8 4 1 3 10:8 +2 13
2 Odra Bytom Odrzański 5 3 2 0 4:1 +3 11
3 Zagłębie Lubin II 6 2 4 0 13:9 +4 10
4 Miedź Legnica II 6 3 1 2 17:14 +3 10
5 Stilon Gorzów 6 2 1 3 13:14 -1 7
6 Rakow II 6 2 1 3 11:13 -2 7
7 Polonia Nysa 6 2 1 3 5:11 -6 7
8 Ślęza Wrocław 9 2 1 6 12:21 -9 7
9 Barycz Sułów 5 2 0 3 4:7 -3 6
10 Warta Gorzów 6 1 3 2 7:13 -6 6
11 Górnik Polkowice 5 1 2 2 6:6 0 5
12 Sparta Katowice 5 1 2 2 4:4 0 5
13 ROW Rybnik 5 1 1 3 3:8 -5 4
14 Kluczbork 6 1 0 5 2:9 -7 3
15 Carina Gubin 5 1 0 4 3:11 -8 3
16 Goczałkowice Zdrój 7 0 3 4 2:12 -10 3
17 Stal Brzeg 5 0 1 4 6:10 -4 1
18 Karkonosze Jelenia Góra 5 0 1 4 2:7 -5 1

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.