Wiślanie Jaśkowice vs Star Starachowice: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Wiślanie Jaśkowice
forma u siebie
D L W L W
III Liga - Group 4
Stadion Milenium
Logo drużyny Star Starachowice
forma na wyjeździe
L D D D L

Analiza meczu AI

Wiślanie Jaśkowice
Star Starachowice

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Wiślanie Jaśkowice (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Star Starachowice (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.30
2.30
2.30
1.75
2.60
0.90
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
4.00
2.00
2.50
2.00
3.00
Współczynnik GG
3.95
4.30
3.60
2.80
3.30
2.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Wiślanie Jaśkowice (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Star Starachowice (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W D L L W
D L W L W
W W L D L
vs
L D W D L
D W D L W
L D D D L
Forma Powyżej 2.5
O U O U O
O U O O O
O U O U U
vs
O U O O O
U U U O O
O U U O O
Forma GG
Y Y Y N Y
Y N Y Y Y
Y N Y Y N
vs
Y N Y Y Y
N N Y Y Y
N N N Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.70 3.40 2.00 Wiślanie Jaśkowice (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.40 2.80 2.00 Star Starachowice (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Wiślanie Jaśkowice +0.30
Star Starachowice +0.10
Wiślanie Jaśkowice +0.70
Wiślanie Jaśkowice +1.00
Wiślanie Jaśkowice +0.60
Wiślanie Jaśkowice +1.40
Star Starachowice +0.40
Star Starachowice +0.80
Po równo
Śr. goli strzelonych/mecz
1.50 2.00 1.00 Wiślanie Jaśkowice (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.20 1.80 0.60 Star Starachowice (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Wiślanie Jaśkowice +0.30
Star Starachowice +0.30
Wiślanie Jaśkowice +0.90
Wiślanie Jaśkowice +0.80
Wiślanie Jaśkowice +0.20
Wiślanie Jaśkowice +1.40
Star Starachowice +0.20
Star Starachowice +0.80
Wiślanie Jaśkowice +0.40
Śr. goli straconych/mecz
1.20 1.40 1.00 Wiślanie Jaśkowice (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.20 1.00 1.40 Star Starachowice (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Po równo
Lepiej: Star Starachowice
Lepiej: Wiślanie Jaśkowice
Lepiej: Star Starachowice
Lepiej: Star Starachowice
Po równo
Lepiej: Wiślanie Jaśkowice
Po równo
Lepiej: Wiślanie Jaśkowice
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Wiślanie Jaśkowice
Star Starachowice

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Wiślanie Jaśkowice (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Star Starachowice (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.5 2 1 1.2 1.8 0.6
Gole stracone/mecz 1.2 1.4 1 1.2 1 1.4
Gole łącznie/mecz 2.7 3.4 2 2.4 2.8 2
Wskaźnik GG 70% 80% 60% 50% 60% 40%
Wskaźnik czystego konta 10% 0% 20% 40% 40% 40%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek III Liga - Group 4 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Wiślanie Jaśkowice
Star Starachowice

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Wiślanie Jaśkowice (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Star Starachowice (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

III Liga - Group 4 · Group IV

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Chełmianka Chełm 12 9 3 0 20:6 +14 30 D D W D W
2 KSZO 1929 12 6 5 1 21:9 +12 23 W D L D W
3 Naprzód 12 7 2 3 28:21 +7 23 W W W W W
4 Wisłoka Dębica 12 7 2 3 16:13 +3 23 W W W W D
5 Wiślanie Jaśkowice 12 6 2 4 19:12 +7 20 W D L L W
6 Czarni Połaniec 12 6 2 4 18:17 +1 20 W L D D L
7 Jarosław 12 5 2 5 28:22 +6 17 L W D L L
8 Hetman Zamosc 12 4 5 3 21:20 +1 17 L D W D W
9 Wisła Kraków II 12 4 4 4 15:17 -2 16 L D D L W
10 Korona Kielce II 12 4 2 6 27:27 0 14 D L W W W
11 Siarka Tarnobrzeg 12 4 2 6 15:19 -4 14 D W L L L
12 Busko-Zdroj 12 4 2 6 17:26 -9 14 L W L W L
13 Sokół Kolb. 12 2 7 3 12:13 -1 13 D D W D L
14 KS Wieczysta Krakow II 12 3 3 6 11:15 -4 12 L D L W D
15 Podlasie Biała Podlaska 12 3 3 6 10:17 -7 12 W L L D L
16 Star Starachowice 12 2 5 5 14:19 -5 11 L D W D L
17 Moravia Morawica 12 2 3 7 13:22 -9 9 L L D D D
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 12 2 2 8 12:22 -10 8 W L L L D
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Naprzód 7 5 1 1 16:10 +6 16
2 Chełmianka Chełm 6 5 1 0 10:4 +6 16
3 KSZO 1929 7 4 2 1 13:6 +7 14
4 Jarosław 7 4 1 2 20:11 +9 13
5 Hetman Zamosc 7 3 3 1 12:8 +4 12
6 Wisłoka Dębica 5 4 0 1 7:5 +2 12
7 Korona Kielce II 7 3 2 2 17:11 +6 11
8 Wiślanie Jaśkowice 6 3 1 2 12:7 +5 10
9 Busko-Zdroj 5 3 1 1 9:7 +2 10
10 Wisła Kraków II 7 3 1 3 9:9 0 10
11 Podlasie Biała Podlaska 5 2 3 0 7:5 +2 9
12 Star Starachowice 5 2 2 1 9:5 +4 8
13 Pogoń-Sokół Lubaczów 7 2 2 3 8:9 -1 8
14 Czarni Połaniec 5 2 1 2 9:9 0 7
15 Sokół Kolb. 5 1 3 1 6:5 +1 6
16 Siarka Tarnobrzeg 5 2 0 3 5:6 -1 6
17 KS Wieczysta Krakow II 5 1 2 2 3:6 -3 5
18 Moravia Morawica 7 1 2 4 7:15 -8 5
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Chełmianka Chełm 6 4 2 0 10:2 +8 14
2 Czarni Połaniec 7 4 1 2 9:8 +1 13
3 Wisłoka Dębica 7 3 2 2 9:8 +1 11
4 Wiślanie Jaśkowice 6 3 1 2 7:5 +2 10
5 KSZO 1929 5 2 3 0 8:3 +5 9
6 Siarka Tarnobrzeg 7 2 2 3 10:13 -3 8
7 Naprzód 5 2 1 2 12:11 +1 7
8 KS Wieczysta Krakow II 7 2 1 4 8:9 -1 7
9 Sokół Kolb. 7 1 4 2 6:8 -2 7
10 Wisła Kraków II 5 1 3 1 6:8 -2 6
11 Hetman Zamosc 5 1 2 2 9:12 -3 5
12 Moravia Morawica 5 1 1 3 6:7 -1 4
13 Jarosław 5 1 1 3 8:11 -3 4
14 Busko-Zdroj 7 1 1 5 8:19 -11 4
15 Korona Kielce II 5 1 0 4 10:16 -6 3
16 Star Starachowice 7 0 3 4 5:14 -9 3
17 Podlasie Biała Podlaska 7 1 0 6 3:12 -9 3
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 5 0 0 5 4:13 -9 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.