Farul Constanta vs Rapid: statystyki H2H, forma, tabela, składy i wynik na żywo

Logo drużyny Farul Constanta
forma u siebie
W W D W W
Liga I
Stadionul Central
Logo drużyny Rapid
forma na wyjeździe
D D W W W

Analiza meczu AI

Farul Constanta
Rapid

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Farul Constanta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Rapid (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.75
4.30
1.20
3.45
3.30
3.60
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
3.00
2.00
2.00
3.00
1.00
Współczynnik GG
3.30
3.30
3.30
3.45
4.30
2.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Farul Constanta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Rapid (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D D W L W
W W D W W
D D D D L
vs
D W W W W
W L D W W
D D W W W
Forma Powyżej 2.5
U U O O O
U O U O O
O U U U O
vs
U U O O O
O U U O O
U U U U O
Forma GG
N N Y N Y
N Y N Y Y
Y Y Y N N
vs
Y N Y Y Y
Y N Y Y Y
Y N N N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.90 3.40 2.40 Farul Constanta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.60 2.80 2.40 Rapid (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Farul Constanta +0.30
Farul Constanta +0.10
Farul Constanta +0.50
Farul Constanta +0.80
Farul Constanta +0.60
Farul Constanta +1.00
Rapid +0.20
Rapid +0.40
Po równo
Śr. goli strzelonych/mecz
1.60 2.40 0.80 Farul Constanta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.70 1.80 1.60 Rapid (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Rapid +0.10
Rapid +0.20
Po równo
Farul Constanta +0.70
Farul Constanta +0.60
Farul Constanta +0.80
Rapid +0.90
Rapid +1.00
Rapid +0.80
Śr. goli straconych/mecz
1.30 1.00 1.60 Farul Constanta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.90 1.00 0.80 Rapid (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Rapid
Lepiej: Rapid
Lepiej: Rapid
Lepiej: Rapid
Po równo
Lepiej: Rapid
Lepiej: Rapid
Lepiej: Rapid
Lepiej: Rapid
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Farul Constanta
Rapid

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Farul Constanta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Rapid (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.6 2.4 0.8 1.7 1.8 1.6
Gole stracone/mecz 1.3 1 1.6 0.9 1 0.8
Gole łącznie/mecz 2.9 3.4 2.4 2.6 2.8 2.4
Wskaźnik GG 60% 60% 60% 60% 80% 40%
Wskaźnik czystego konta 30% 40% 20% 30% 0% 60%
Śr. rzutów rożnych/mecz
Żółte kartki/mecz
Czerwone kartki/mecz
Spalone/mecz
Faule/mecz
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Dodatkowe analizy

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga I - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Statystyki gry

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Farul Constanta
Rapid

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Farul Constanta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Rapid (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Rzuty rożne

Łącznie
Strzelone
Stracone

Spalone

Łącznie
Strzelone
Stracone

Żółte kartki

Łącznie
Strzelone
Stracone

Czerwone kartki

Łącznie
Strzelone
Stracone

Faule

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Farul Constanta
Rapid

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Farul Constanta (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Rapid (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga I

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Dinamo Bucuresti 11 8 2 1 25:7 +18 26 D W W W W
2 Rapid 11 7 3 1 18:9 +9 24 D W W W W
3 Universitatea Craiova 11 7 2 2 25:9 +16 23 D W W W W
4 Petrolul Ploiesti 11 6 1 4 14:15 -1 19 W W D W L
5 Universitatea Cluj 11 6 0 5 20:18 +2 18 L W W W L
6 Farul Constanta 11 4 5 2 17:15 +2 17 D D W L W
7 Corvinul Hunedoara 11 4 4 3 14:11 +3 16 D L L W W
8 CFR 1907 Cluj 11 5 1 5 17:17 0 16 D L W L W
9 FCSB 11 4 3 4 14:17 -3 15 L L D L W
10 FC Botosani 11 3 5 3 16:12 +4 14 D W D L W
11 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 11 3 4 4 7:12 -5 13 W L W L L
12 Uta Arad 11 3 3 5 14:17 -3 12 W W L W L
13 Arges Pitesti 11 3 2 6 6:11 -5 11 L L D L L
14 Oţelul 11 2 4 5 11:16 -5 10 D L L L L
15 FC Voluntari 11 2 2 7 11:25 -14 8 D W L L L
16 Csikszereda 11 0 1 10 6:24 -18 1 L L L L L
  • Promotion - Superliga (Championship Group)
  • Superliga (Relegation Group)
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Universitatea Craiova 6 5 0 1 20:2 +18 15
2 Dinamo Bucuresti 5 5 0 0 17:3 +14 15
3 Farul Constanta 5 4 1 0 12:5 +7 13
4 Rapid 6 4 1 1 10:5 +5 13
5 Universitatea Cluj 6 4 0 2 14:10 +4 12
6 Petrolul Ploiesti 5 4 0 1 6:2 +4 12
7 FC Botosani 5 3 2 0 9:1 +8 11
8 Corvinul Hunedoara 6 3 2 1 11:5 +6 11
9 FCSB 6 3 2 1 11:9 +2 11
10 CFR 1907 Cluj 5 3 1 1 10:4 +6 10
11 Uta Arad 5 2 3 0 8:3 +5 9
12 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 5 2 2 1 5:4 +1 8
13 Oţelul 6 2 2 2 7:7 0 8
14 Arges Pitesti 6 2 2 2 4:4 0 8
15 FC Voluntari 6 2 2 2 7:8 -1 8
16 Csikszereda 5 0 1 4 3:9 -6 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Dinamo Bucuresti 6 3 2 1 8:4 +4 11
2 Rapid 5 3 2 0 8:4 +4 11
3 Universitatea Craiova 5 2 2 1 5:7 -2 8
4 Petrolul Ploiesti 6 2 1 3 8:13 -5 7
5 Universitatea Cluj 5 2 0 3 6:8 -2 6
6 CFR 1907 Cluj 6 2 0 4 7:13 -6 6
7 Corvinul Hunedoara 5 1 2 2 3:6 -3 5
8 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6 1 2 3 2:8 -6 5
9 Farul Constanta 6 0 4 2 5:10 -5 4
10 FCSB 5 1 1 3 3:8 -5 4
11 FC Botosani 6 0 3 3 7:11 -4 3
12 Arges Pitesti 5 1 0 4 2:7 -5 3
13 Uta Arad 6 1 0 5 6:14 -8 3
14 Oţelul 5 0 2 3 4:9 -5 2
15 Csikszereda 6 0 0 6 3:15 -12 0
16 FC Voluntari 5 0 0 5 4:17 -13 0

Składy

Pokazujemy przewidywany skład - oficjalne składy są publikowane około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.

Farul Constanta

Trener: Ovidiu Sabău

3-4-3
12 R. Munteanu
24 S. Bouzamoucha
17 I. Larie
6 V. Dican
8 I. Vînă
23 T. Njiké
70 M. Ahlinvi
11 C. Ganea
10 E. Sylvestre
9 M. Hyseni
20 E. Rădăslăvescu

Rezerwowi

  • 27Hassane Rachid Seyd Sabour TraoréD
  • 2D. MafteiD
  • 99Răzvan MarinceanF
  • 80N. PopescuM
  • 71R. TănasăF
  • 3V. ȚicuD
  • 33João FerreiraD
  • 30N. GrigoryanF
  • 29A. GoncearF
  • 1A. BuzbuchiG

Rapid

Trener: D. Pancu

4-2-3-1
99 B. Ungureanu
19 R. Onea
18 S. Sinyan
6 L. Kramer
66 W. L. Ouedraogo
8 C. Grameni
44 C. B. Doumbia
29 A. Dobre
80 O. Moruțan
7 M. Kamara
9 F. Stojilković

Rezerwowi

  • 27E. AnnanD
  • 22V. BubanjaM
  • 13D. CiobotariuD
  • 90T. JamborF
  • 23C. ManeaD
  • 5A. PașcanuD
  • 10C. PetrilaM
  • 55R. PopM
  • 21R. SălceanuD
  • 79Eric Ange TapeM
  • 20Andrei SucuM
  • 16M. AioaniG