CSM Satu Mare vs Viitorul Şelimbăr: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny CSM Satu Mare
forma u siebie
W L D D L
Liga II
Stadionul Daniel Prodan
Logo drużyny Viitorul Şelimbăr
forma na wyjeździe
L L W L L

Analiza meczu AI

CSM Satu Mare
Viitorul Şelimbăr

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

CSM Satu Mare (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viitorul Şelimbăr (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.25
1.60
0.90
0.95
0.90
1.00
Współczynnik Powyżej 2.5
1.00
1.00
1.00
2.50
1.00
4.00
Współczynnik GG
2.75
1.90
3.60
3.95
4.30
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

CSM Satu Mare (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viitorul Şelimbăr (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L D D L D
W L D D L
D L L D D
vs
W D L L L
L D D D L
L L W L L
Forma Powyżej 2.5
U U U U O
O U U U U
U U U U O
vs
U U O O U
O U U U U
O O U O O
Forma GG
N Y Y N Y
N N N Y N
Y N N Y Y
vs
N Y N Y N
Y Y Y Y N
Y Y N N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.10 2.00 2.20 CSM Satu Mare (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.50 2.00 3.00 Viitorul Şelimbăr (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viitorul Şelimbăr +0.40
CSM Satu Mare +0.10
Viitorul Şelimbăr +0.90
Viitorul Şelimbăr +0.50
Po równo
Viitorul Şelimbăr +1.00
Viitorul Şelimbăr +0.30
CSM Satu Mare +0.20
Viitorul Şelimbăr +0.80
Śr. goli strzelonych/mecz
0.90 1.00 0.80 CSM Satu Mare (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.80 0.80 0.80 Viitorul Şelimbăr (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
CSM Satu Mare +0.10
CSM Satu Mare +0.10
CSM Satu Mare +0.10
CSM Satu Mare +0.20
CSM Satu Mare +0.20
CSM Satu Mare +0.20
Po równo
Po równo
Po równo
Śr. goli straconych/mecz
1.20 1.00 1.40 CSM Satu Mare (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.70 1.20 2.20 Viitorul Şelimbăr (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: CSM Satu Mare
Po równo
Lepiej: CSM Satu Mare
Lepiej: CSM Satu Mare
Lepiej: CSM Satu Mare
Lepiej: CSM Satu Mare
Lepiej: CSM Satu Mare
Lepiej: Viitorul Şelimbăr
Lepiej: CSM Satu Mare
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

CSM Satu Mare
Viitorul Şelimbăr

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

CSM Satu Mare (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viitorul Şelimbăr (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 0.9 1 0.8 0.8 0.8 0.8
Gole stracone/mecz 1.2 1 1.4 1.7 1.2 2.2
Gole łącznie/mecz 2.1 2 2.2 2.5 2 3
Wskaźnik GG 40% 20% 60% 70% 80% 60%
Wskaźnik czystego konta 20% 40% 0% 10% 0% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga II - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
CSM Satu Mare
Viitorul Şelimbăr

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

CSM Satu Mare (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viitorul Şelimbăr (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga II

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Slatina 9 7 1 1 18:8 +10 22 D W W W L
2 FC Politehnica Timisoara 9 6 3 0 19:8 +11 21 W D W W D
3 CSM Reşiţa 9 7 0 2 16:9 +7 21 W W L W W
4 Chindia Targoviste 9 6 0 3 20:10 +10 18 W L W W W
5 Popești-Leordeni 9 5 3 1 22:14 +8 18 D W W L W
6 CS Afumati 9 5 2 2 16:12 +4 17 W W D W W
7 Metalul Buzău 9 5 2 2 10:7 +3 17 L D W W W
8 FC Bacau 9 4 3 2 19:9 +10 15 D W W D L
9 Cetatea Suceava 9 4 3 2 18:12 +6 15 D D W D W
10 Concordia 9 5 0 4 19:16 +3 15 W L W L L
11 Gloria Bistriţa 9 5 0 4 13:10 +3 15 W W L L W
12 Bihor Oradea 9 3 3 3 14:10 +4 12 W L W L W
13 ASA Targu Mures 9 3 2 4 12:16 -4 11 L W D W L
14 Metaloglobus 9 3 2 4 11:15 -4 11 L L D W L
15 CSM Ramnicu Valcea 9 3 2 4 10:14 -4 11 W L L W L
16 Unirea Slobozia 9 2 1 6 12:12 0 7 L W L L W
17 CSA Steaua Bucureşti 9 1 3 5 10:18 -8 6 L D L W D
18 Viitorul Şelimbăr 9 1 3 5 7:15 -8 6 W D L L L
19 Ştefăneşti 9 2 0 7 6:19 -13 6 L L L L L
20 CSM Satu Mare 9 0 5 4 5:12 -7 5 L D D L D
21 CS Dinamo București 9 1 1 7 11:29 -18 4 L L L L D
22 Dumbrăviţa 9 0 3 6 6:19 -13 3 L L L L L
  • Promotion - Liga 2 (Championship Group)
  • Liga 2 (Relegation Group)
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 FC Politehnica Timisoara 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Slatina 4 4 0 0 12:4 +8 12
3 CSM Reşiţa 5 4 0 1 9:4 +5 12
4 FC Bacau 5 3 2 0 14:3 +11 11
5 Bihor Oradea 5 3 2 0 10:2 +8 11
6 Cetatea Suceava 5 3 1 1 11:5 +6 10
7 CS Afumati 5 3 1 1 10:7 +3 10
8 Chindia Targoviste 4 3 0 1 11:5 +6 9
9 Popești-Leordeni 4 3 0 1 13:9 +4 9
10 Metalul Buzău 4 3 0 1 7:4 +3 9
11 ASA Targu Mures 4 3 0 1 8:7 +1 9
12 Gloria Bistriţa 5 3 0 2 7:6 +1 9
13 Ştefăneşti 4 2 0 2 5:4 +1 6
14 CSA Steaua Bucureşti 5 1 2 2 8:9 -1 5
15 CSM Ramnicu Valcea 5 1 2 2 7:8 -1 5
16 Metaloglobus 5 1 2 2 5:8 -3 5
17 Unirea Slobozia 4 1 0 3 9:6 +3 3
18 Viitorul Şelimbăr 4 0 3 1 3:4 -1 3
19 Concordia 4 1 0 3 4:8 -4 3
20 CSM Satu Mare 4 0 2 2 1:5 -4 2
21 Dumbrăviţa 5 0 2 3 2:7 -5 2
22 CS Dinamo București 4 0 1 3 4:9 -5 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Concordia 5 4 0 1 15:8 +7 12
2 Slatina 5 3 1 1 6:4 +2 10
3 Chindia Targoviste 5 3 0 2 9:5 +4 9
4 Popești-Leordeni 5 2 3 0 9:5 +4 9
5 CSM Reşiţa 4 3 0 1 7:5 +2 9
6 FC Politehnica Timisoara 4 2 2 0 11:6 +5 8
7 Metalul Buzău 5 2 2 1 3:3 0 8
8 CS Afumati 4 2 1 1 6:5 +1 7
9 Gloria Bistriţa 4 2 0 2 6:4 +2 6
10 Metaloglobus 4 2 0 2 6:7 -1 6
11 CSM Ramnicu Valcea 4 2 0 2 3:6 -3 6
12 Cetatea Suceava 4 1 2 1 7:7 0 5
13 FC Bacau 4 1 1 2 5:6 -1 4
14 Unirea Slobozia 5 1 1 3 3:6 -3 4
15 CSM Satu Mare 5 0 3 2 4:7 -3 3
16 Viitorul Şelimbăr 5 1 0 4 4:11 -7 3
17 CS Dinamo București 5 1 0 4 7:20 -13 3
18 ASA Targu Mures 5 0 2 3 4:9 -5 2
19 Bihor Oradea 4 0 1 3 4:8 -4 1
20 CSA Steaua Bucureşti 4 0 1 3 2:9 -7 1
21 Dumbrăviţa 4 0 1 3 4:12 -8 1
22 Ştefăneşti 5 0 0 5 1:15 -14 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.