Ştefăneşti vs Chindia Targoviste: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Ştefăneşti
forma u siebie
W W L L
Liga II
Stadionul Dumitru Mătărău
Logo drużyny Chindia Targoviste
forma na wyjeździe
L W W L W

Analiza meczu AI

Ştefăneşti
Chindia Targoviste

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Ştefăneşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Chindia Targoviste (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.11
2.50
0.00
3.00
3.00
3.00
Współczynnik Powyżej 2.5
3.33
2.50
4.00
4.00
5.00
3.00
Współczynnik GG
2.67
3.25
2.20
3.60
4.30
2.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Ştefăneşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Chindia Targoviste (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L L L L
W W L L
L L L L L
vs
W L W W W
L W L W W
L W W L W
Forma Powyżej 2.5
O O O U O
U O O U
O U O O O
vs
O O O U O
O O O O O
U O O O U
Forma GG
N Y Y N N
N Y Y N
N N N Y N
vs
Y Y N N Y
Y Y Y N Y
N N Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.73 2.25 3.20 Ştefăneşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.30 3.80 2.80 Chindia Targoviste (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Chindia Targoviste +0.57
Chindia Targoviste +1.07
Chindia Targoviste +0.07
Chindia Targoviste +1.05
Chindia Targoviste +1.55
Chindia Targoviste +0.55
Chindia Targoviste +0.10
Chindia Targoviste +0.60
Ştefăneşti +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
0.73 1.25 0.20 Ştefăneşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.10 2.40 1.80 Chindia Targoviste (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Chindia Targoviste +1.37
Chindia Targoviste +1.67
Chindia Targoviste +1.07
Chindia Targoviste +0.85
Chindia Targoviste +1.15
Chindia Targoviste +0.55
Chindia Targoviste +1.90
Chindia Targoviste +2.20
Chindia Targoviste +1.60
Śr. goli straconych/mecz
2.00 1.00 3.00 Ştefăneşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.20 1.40 1.00 Chindia Targoviste (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Chindia Targoviste
Lepiej: Chindia Targoviste
Lepiej: Chindia Targoviste
Lepiej: Ştefăneşti
Lepiej: Ştefăneşti
Po równo
Lepiej: Chindia Targoviste
Lepiej: Chindia Targoviste
Lepiej: Chindia Targoviste
Ostatnich 9 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Ştefăneşti
Chindia Targoviste

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Ştefăneşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Chindia Targoviste (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 0.73 1.25 0.2 2.1 2.4 1.8
Gole stracone/mecz 2 1 3 1.2 1.4 1
Gole łącznie/mecz 2.73 2.25 3.2 3.3 3.8 2.8
Wskaźnik GG 35% 50% 20% 60% 80% 40%
Wskaźnik czystego konta 13% 25% 0% 30% 20% 40%
Ostatnich 9 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga II - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Ştefăneşti
Chindia Targoviste

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Ştefăneşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Chindia Targoviste (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 9 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga II

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Slatina 9 7 1 1 18:8 +10 22 D W W W L
2 FC Politehnica Timisoara 9 6 3 0 19:8 +11 21 W D W W D
3 CSM Reşiţa 9 7 0 2 16:9 +7 21 W W L W W
4 Chindia Targoviste 9 6 0 3 20:10 +10 18 W L W W W
5 Popești-Leordeni 9 5 3 1 22:14 +8 18 D W W L W
6 CS Afumati 9 5 2 2 16:12 +4 17 W W D W W
7 Metalul Buzău 9 5 2 2 10:7 +3 17 L D W W W
8 FC Bacau 9 4 3 2 19:9 +10 15 D W W D L
9 Cetatea Suceava 9 4 3 2 18:12 +6 15 D D W D W
10 Concordia 9 5 0 4 19:16 +3 15 W L W L L
11 Gloria Bistriţa 9 5 0 4 13:10 +3 15 W W L L W
12 Bihor Oradea 9 3 3 3 14:10 +4 12 W L W L W
13 ASA Targu Mures 9 3 2 4 12:16 -4 11 L W D W L
14 Metaloglobus 9 3 2 4 11:15 -4 11 L L D W L
15 CSM Ramnicu Valcea 9 3 2 4 10:14 -4 11 W L L W L
16 Unirea Slobozia 9 2 1 6 12:12 0 7 L W L L W
17 CSA Steaua Bucureşti 9 1 3 5 10:18 -8 6 L D L W D
18 Viitorul Şelimbăr 9 1 3 5 7:15 -8 6 W D L L L
19 Ştefăneşti 9 2 0 7 6:19 -13 6 L L L L L
20 CSM Satu Mare 9 0 5 4 5:12 -7 5 L D D L D
21 CS Dinamo București 9 1 1 7 11:29 -18 4 L L L L D
22 Dumbrăviţa 9 0 3 6 6:19 -13 3 L L L L L
  • Promotion - Liga 2 (Championship Group)
  • Liga 2 (Relegation Group)
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 FC Politehnica Timisoara 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Slatina 4 4 0 0 12:4 +8 12
3 CSM Reşiţa 5 4 0 1 9:4 +5 12
4 FC Bacau 5 3 2 0 14:3 +11 11
5 Bihor Oradea 5 3 2 0 10:2 +8 11
6 Cetatea Suceava 5 3 1 1 11:5 +6 10
7 CS Afumati 5 3 1 1 10:7 +3 10
8 Chindia Targoviste 4 3 0 1 11:5 +6 9
9 Popești-Leordeni 4 3 0 1 13:9 +4 9
10 Metalul Buzău 4 3 0 1 7:4 +3 9
11 ASA Targu Mures 4 3 0 1 8:7 +1 9
12 Gloria Bistriţa 5 3 0 2 7:6 +1 9
13 Ştefăneşti 4 2 0 2 5:4 +1 6
14 CSA Steaua Bucureşti 5 1 2 2 8:9 -1 5
15 CSM Ramnicu Valcea 5 1 2 2 7:8 -1 5
16 Metaloglobus 5 1 2 2 5:8 -3 5
17 Unirea Slobozia 4 1 0 3 9:6 +3 3
18 Viitorul Şelimbăr 4 0 3 1 3:4 -1 3
19 Concordia 4 1 0 3 4:8 -4 3
20 CSM Satu Mare 4 0 2 2 1:5 -4 2
21 Dumbrăviţa 5 0 2 3 2:7 -5 2
22 CS Dinamo București 4 0 1 3 4:9 -5 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Concordia 5 4 0 1 15:8 +7 12
2 Slatina 5 3 1 1 6:4 +2 10
3 Chindia Targoviste 5 3 0 2 9:5 +4 9
4 Popești-Leordeni 5 2 3 0 9:5 +4 9
5 CSM Reşiţa 4 3 0 1 7:5 +2 9
6 FC Politehnica Timisoara 4 2 2 0 11:6 +5 8
7 Metalul Buzău 5 2 2 1 3:3 0 8
8 CS Afumati 4 2 1 1 6:5 +1 7
9 Gloria Bistriţa 4 2 0 2 6:4 +2 6
10 Metaloglobus 4 2 0 2 6:7 -1 6
11 CSM Ramnicu Valcea 4 2 0 2 3:6 -3 6
12 Cetatea Suceava 4 1 2 1 7:7 0 5
13 FC Bacau 4 1 1 2 5:6 -1 4
14 Unirea Slobozia 5 1 1 3 3:6 -3 4
15 CSM Satu Mare 5 0 3 2 4:7 -3 3
16 Viitorul Şelimbăr 5 1 0 4 4:11 -7 3
17 CS Dinamo București 5 1 0 4 7:20 -13 3
18 ASA Targu Mures 5 0 2 3 4:9 -5 2
19 Bihor Oradea 4 0 1 3 4:8 -4 1
20 CSA Steaua Bucureşti 4 0 1 3 2:9 -7 1
21 Dumbrăviţa 4 0 1 3 4:12 -8 1
22 Ştefăneşti 5 0 0 5 1:15 -14 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.