Sănătatea Cluj vs Unirea Dej: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Sănătatea Cluj
forma u siebie
W D L D D
Liga III - Serie 8
Stadionul Clujana
Logo drużyny Unirea Dej
forma na wyjeździe
L W L D L

Analiza meczu AI

Sănătatea Cluj
Unirea Dej

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Sănătatea Cluj (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Unirea Dej (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
3.10
1.90
4.30
0.80
0.30
1.30
Współczynnik Powyżej 2.5
1.00
1.00
1.00
2.00
1.00
3.00
Współczynnik GG
2.75
2.60
2.90
1.90
1.90
1.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Sănătatea Cluj (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Unirea Dej (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W L D W D
W D L D D
W W D W W
vs
L L D D L
L L L L D
L W L D L
Forma Powyżej 2.5
U U U O U
O U U U U
U U U U O
vs
O U U U O
U O U U U
U O O U O
Forma GG
N N Y Y Y
N N N Y Y
N N Y N Y
vs
Y N N N N
N Y N N N
N N Y N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.30 2.20 2.40 Sănătatea Cluj (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.50 2.20 2.80 Unirea Dej (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Unirea Dej +0.20
Sănătatea Cluj +0.10
Unirea Dej +0.50
Unirea Dej +0.30
Po równo
Unirea Dej +0.60
Unirea Dej +0.10
Sănătatea Cluj +0.20
Unirea Dej +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
1.70 1.40 2.00 Sănătatea Cluj (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.50 0.20 0.80 Unirea Dej (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Sănătatea Cluj +1.20
Sănătatea Cluj +1.50
Sănătatea Cluj +0.90
Sănătatea Cluj +0.90
Sănătatea Cluj +1.20
Sănătatea Cluj +0.60
Sănătatea Cluj +1.50
Sănătatea Cluj +1.80
Sănătatea Cluj +1.20
Śr. goli straconych/mecz
0.60 0.80 0.40 Sănătatea Cluj (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.00 2.00 2.00 Unirea Dej (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Sănătatea Cluj
Lepiej: Sănătatea Cluj
Lepiej: Sănătatea Cluj
Lepiej: Sănătatea Cluj
Lepiej: Sănătatea Cluj
Lepiej: Sănătatea Cluj
Lepiej: Sănătatea Cluj
Lepiej: Sănătatea Cluj
Lepiej: Sănătatea Cluj
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Sănătatea Cluj
Unirea Dej

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Sănătatea Cluj (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Unirea Dej (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.7 1.4 2 0.5 0.2 0.8
Gole stracone/mecz 0.6 0.8 0.4 2 2 2
Gole łącznie/mecz 2.3 2.2 2.4 2.5 2.2 2.8
Wskaźnik GG 40% 40% 40% 20% 20% 20%
Wskaźnik czystego konta 50% 40% 60% 30% 20% 40%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 8 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Sănătatea Cluj
Unirea Dej

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Sănătatea Cluj (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Unirea Dej (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 8 · Group 8

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0