Partick vs Inverness CT: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Partick
forma u siebie
W D W D W
Championship
Wyre Stadium at Firhill
Logo drużyny Inverness CT
forma na wyjeździe
D L W D L

Analiza meczu AI

Partick
Inverness CT

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Partick (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Inverness CT (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
3.45
3.60
3.30
2.45
3.30
1.60
Współczynnik Powyżej 2.5
1.00
1.00
1.00
2.00
0.00
4.00
Współczynnik GG
1.90
0.90
2.90
3.10
2.20
4.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Partick (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Inverness CT (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L D W W W
W D W D W
W D L W W
vs
D W W L W
D L W W W
D L W D L
Forma Powyżej 2.5
U U O O U
U U U U O
U U U O U
vs
O U U O U
U U U U U
U O O O O
Forma GG
N N N Y N
N N N N N
N Y N Y N
vs
Y N N Y N
Y N N N N
N Y Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
1.40 1.20 1.60 Partick (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.50 2.00 3.00 Inverness CT (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Inverness CT +1.10
Inverness CT +0.60
Inverness CT +1.60
Inverness CT +1.30
Inverness CT +0.80
Inverness CT +1.80
Inverness CT +0.90
Inverness CT +0.40
Inverness CT +1.40
Śr. goli strzelonych/mecz
1.10 1.20 1.00 Partick (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.40 1.40 1.40 Inverness CT (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Inverness CT +0.30
Inverness CT +0.30
Inverness CT +0.30
Inverness CT +0.20
Inverness CT +0.20
Inverness CT +0.20
Inverness CT +0.40
Inverness CT +0.40
Inverness CT +0.40
Śr. goli straconych/mecz
0.30 0.00 0.60 Partick (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.10 0.60 1.60 Inverness CT (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Partick
Lepiej: Partick
Lepiej: Partick
Lepiej: Partick
Lepiej: Partick
Lepiej: Partick
Lepiej: Partick
Po równo
Lepiej: Partick
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Partick
Inverness CT

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Partick (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Inverness CT (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.1 1.2 1 1.4 1.4 1.4
Gole stracone/mecz 0.3 0 0.6 1.1 0.6 1.6
Gole łącznie/mecz 1.4 1.2 1.6 2.5 2 3
Wskaźnik GG 20% 0% 40% 50% 20% 80%
Wskaźnik czystego konta 70% 100% 40% 40% 60% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Championship - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Partick
Inverness CT

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Partick (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Inverness CT (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Championship · Division1

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Stenhousemuir 10 7 2 1 13:5 +8 23 W W W L D
2 Raith Rovers 11 6 3 2 16:7 +9 21 D L W W D
3 Partick 10 6 3 1 11:3 +8 21 L D W W W
4 Inverness CT 11 4 4 3 14:11 +3 16 D W W L W
5 Livingston 11 4 2 5 14:11 +3 14 D W L L D
6 Dunfermline 9 3 5 1 7:5 +2 14 D W W D D
7 Ayr Utd 11 3 3 5 10:12 -2 12 W L W D L
8 Arbroath 11 3 2 6 7:17 -10 11 L W L L L
9 Morton 11 2 1 8 9:18 -9 7 L L L W W
10 Queen's Park 11 2 1 8 6:18 -12 7 L L L W L
  • Promotion - Premiership
  • Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals)
  • Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals)
  • Championship (Relegation)
  • Relegation - League One
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Stenhousemuir 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Partick 5 3 2 0 6:0 +6 11
3 Inverness CT 6 3 2 1 7:3 +4 11
4 Raith Rovers 5 3 1 1 9:3 +6 10
5 Dunfermline 4 2 2 0 4:1 +3 8
6 Arbroath 5 2 2 1 5:4 +1 8
7 Livingston 6 2 1 3 8:7 +1 7
8 Queen's Park 5 2 0 3 5:8 -3 6
9 Ayr Utd 6 1 2 3 5:7 -2 5
10 Morton 6 1 0 5 5:10 -5 3
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Raith Rovers 6 3 2 1 7:4 +3 11
2 Stenhousemuir 5 3 1 1 5:3 +2 10
3 Partick 5 3 1 1 5:3 +2 10
4 Livingston 5 2 1 2 6:4 +2 7
5 Ayr Utd 5 2 1 2 5:5 0 7
6 Dunfermline 5 1 3 1 3:4 -1 6
7 Inverness CT 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Morton 5 1 1 3 4:8 -4 4
9 Arbroath 6 1 0 5 2:13 -11 3
10 Queen's Park 6 0 1 5 1:10 -9 1

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.