Kelty Hearts vs Stranraer: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Kelty Hearts
forma u siebie
W W W L W
League Two
New Central Park
Logo drużyny Stranraer
forma na wyjeździe
D W W W W

Analiza meczu AI

Kelty Hearts
Stranraer

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Kelty Hearts (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Stranraer (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.50
4.00
1.00
3.80
3.30
4.30
Współczynnik Powyżej 2.5
4.00
5.00
3.00
2.50
1.00
4.00
Współczynnik GG
4.30
5.00
3.60
2.75
1.90
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Kelty Hearts (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Stranraer (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L W L W
W W W L W
L L L W L
vs
W W D W W
L W W W D
D W W W W
Forma Powyżej 2.5
O O U O O
O O O O O
O U O U O
vs
O O U O U
U U U O U
O O O O U
Forma GG
Y Y N Y Y
Y Y Y Y Y
Y N Y N Y
vs
Y Y N Y N
N N N Y N
Y N Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.60 3.80 3.40 Kelty Hearts (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.00 1.60 4.40 Stranraer (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Kelty Hearts +0.60
Kelty Hearts +2.00
Stranraer +0.80
Kelty Hearts +0.80
Kelty Hearts +2.20
Stranraer +0.60
Kelty Hearts +0.40
Kelty Hearts +1.80
Stranraer +1.00
Śr. goli strzelonych/mecz
1.60 2.20 1.00 Kelty Hearts (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.40 1.20 3.60 Stranraer (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Stranraer +0.80
Kelty Hearts +0.40
Stranraer +2.00
Stranraer +0.20
Kelty Hearts +1.00
Stranraer +1.40
Stranraer +1.40
Stranraer +0.20
Stranraer +2.60
Śr. goli straconych/mecz
2.00 1.60 2.40 Kelty Hearts (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.60 0.40 0.80 Stranraer (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Stranraer
Lepiej: Stranraer
Lepiej: Stranraer
Lepiej: Stranraer
Lepiej: Stranraer
Lepiej: Stranraer
Lepiej: Stranraer
Lepiej: Stranraer
Lepiej: Stranraer
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Kelty Hearts
Stranraer

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Kelty Hearts (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Stranraer (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.6 2.2 1 2.4 1.2 3.6
Gole stracone/mecz 2 1.6 2.4 0.6 0.4 0.8
Gole łącznie/mecz 3.6 3.8 3.4 3 1.6 4.4
Wskaźnik GG 80% 100% 60% 40% 20% 60%
Wskaźnik czystego konta 10% 0% 20% 50% 60% 40%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek League Two - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Kelty Hearts
Stranraer

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Kelty Hearts (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Stranraer (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

League Two · Division3

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Stranraer 11 7 2 2 25:9 +16 23 W W D W W
2 Clyde 11 7 2 2 27:18 +9 23 W D L W W
3 Elgin City 11 5 3 3 27:17 +10 18 L L W W D
4 Spartans 11 4 3 4 22:20 +2 15 W L L W L
5 Kelty Hearts 11 5 0 6 16:21 -5 15 L L W L W
6 Dumbarton 11 4 1 6 12:18 -6 13 L W W L D
7 Stirling Albion 11 3 3 5 14:24 -10 12 L D W W D
8 Edinburgh City 11 4 4 3 20:18 +2 11 W W D L D
9 Forfar Athletic 11 3 2 6 11:19 -8 11 L W L L L
10 Annan Athletic 11 3 0 8 11:21 -10 9 W L L L L
  • Promotion - League One
  • Promotion - League One (Promotion - Play Offs)
  • League Two (Promotion - Play Offs)
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Clyde 6 6 0 0 19:6 +13 18
2 Dumbarton 6 4 1 1 9:6 +3 13
3 Kelty Hearts 5 4 0 1 11:8 +3 12
4 Elgin City 6 3 2 1 16:9 +7 11
5 Stranraer 5 3 1 1 6:2 +4 10
6 Forfar Athletic 5 3 0 2 6:5 +1 9
7 Stirling Albion 5 2 2 1 7:6 +1 8
8 Edinburgh City 5 2 1 2 10:12 -2 7
9 Spartans 6 1 3 2 13:13 0 6
10 Annan Athletic 6 2 0 4 8:13 -5 6
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Stranraer 6 4 1 1 19:7 +12 13
2 Edinburgh City 6 2 3 1 10:6 +4 9
3 Spartans 5 3 0 2 9:7 +2 9
4 Elgin City 5 2 1 2 11:8 +3 7
5 Clyde 5 1 2 2 8:12 -4 5
6 Stirling Albion 6 1 1 4 7:18 -11 4
7 Annan Athletic 5 1 0 4 3:8 -5 3
8 Kelty Hearts 6 1 0 5 5:13 -8 3
9 Forfar Athletic 6 0 2 4 5:14 -9 2
10 Dumbarton 5 0 0 5 3:12 -9 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.