Aliağa FAŞ vs Muş Sport Klübü: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Aliağa FAŞ
forma u siebie
W L W W W
2. Lig
Aliağa Şehir Stadyumu
Logo drużyny Muş Sport Klübü
forma na wyjeździe
D D D W W

Analiza meczu AI

Aliağa FAŞ
Muş Sport Klübü

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Aliağa FAŞ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Muş Sport Klübü (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
3.65
4.00
3.30
3.95
5.00
2.90
Współczynnik Powyżej 2.5
3.50
3.00
4.00
3.00
4.00
2.00
Współczynnik GG
3.25
2.20
4.30
3.60
2.90
4.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Aliağa FAŞ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Muş Sport Klübü (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W L W W W
W L W W W
W D W L W
vs
W W W W W
W W W W W
D D D W W
Forma Powyżej 2.5
U O O O U
O O U O U
O U O O O
vs
O O O U U
O O O O U
U U O O U
Forma GG
N N Y Y N
N N N Y N
Y Y Y N Y
vs
N Y Y N N
Y N N Y N
Y Y Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.70 3.20 4.20 Aliağa FAŞ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.60 3.80 3.40 Muş Sport Klübü (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Aliağa FAŞ +0.10
Muş Sport Klübü +0.10
Aliağa FAŞ +0.30
Muş Sport Klübü +0.40
Muş Sport Klübü +0.60
Muş Sport Klübü +0.20
Aliağa FAŞ +0.60
Aliağa FAŞ +0.40
Aliağa FAŞ +0.80
Śr. goli strzelonych/mecz
2.10 2.00 2.20 Aliağa FAŞ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.60 3.20 2.00 Muş Sport Klübü (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Muş Sport Klübü +0.50
Muş Sport Klübü +1.10
Aliağa FAŞ +0.10
Muş Sport Klübü +0.60
Muş Sport Klübü +1.20
Po równo
Muş Sport Klübü +0.40
Muş Sport Klübü +1.00
Aliağa FAŞ +0.20
Śr. goli straconych/mecz
1.60 1.20 2.00 Aliağa FAŞ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.00 0.60 1.40 Muş Sport Klübü (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Muş Sport Klübü
Lepiej: Muş Sport Klübü
Lepiej: Muş Sport Klübü
Lepiej: Muş Sport Klübü
Lepiej: Muş Sport Klübü
Lepiej: Aliağa FAŞ
Lepiej: Muş Sport Klübü
Lepiej: Muş Sport Klübü
Lepiej: Muş Sport Klübü
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Aliağa FAŞ
Muş Sport Klübü

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Aliağa FAŞ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Muş Sport Klübü (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.1 2 2.2 2.6 3.2 2
Gole stracone/mecz 1.6 1.2 2 1 0.6 1.4
Gole łącznie/mecz 3.7 3.2 4.2 3.6 3.8 3.4
Wskaźnik GG 50% 20% 80% 60% 40% 80%
Wskaźnik czystego konta 30% 60% 0% 40% 60% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek 2. Lig - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Aliağa FAŞ
Muş Sport Klübü

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Aliağa FAŞ (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Muş Sport Klübü (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

2. Lig · Lig B: White Group

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0