Elazığspor vs Şanlıurfaspor: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Elazığspor
forma u siebie
W W W W L
2. Lig
Elazığ Doğukent Stadyumu
Logo drużyny Şanlıurfaspor
forma na wyjeździe
D D D L W

Analiza meczu AI

Elazığspor
Şanlıurfaspor

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Elazığspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Şanlıurfaspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
3.80
4.00
3.60
2.75
3.60
1.90
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
4.00
2.00
2.50
2.00
3.00
Współczynnik GG
2.75
3.60
1.90
4.15
4.30
4.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Elazığspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Şanlıurfaspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W W D L W
W W W W L
D W W D W
vs
D D L D W
W W W D D
D D D L W
Forma Powyżej 2.5
U O U O O
U O O O O
O U U U O
vs
O U O U O
O O U U U
U U O O O
Forma GG
N N N Y N
N Y Y N Y
Y N N N N
vs
Y Y Y Y Y
Y Y N Y Y
N Y Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.90 3.80 2.00 Elazığspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.10 3.00 3.20 Şanlıurfaspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Şanlıurfaspor +0.20
Şanlıurfaspor +0.10
Şanlıurfaspor +0.30
Elazığspor +0.70
Elazığspor +0.80
Elazığspor +0.60
Şanlıurfaspor +1.10
Şanlıurfaspor +1.00
Şanlıurfaspor +1.20
Śr. goli strzelonych/mecz
2.20 2.80 1.60 Elazığspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.80 2.00 1.60 Şanlıurfaspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Elazığspor +0.40
Elazığspor +0.20
Elazığspor +0.60
Elazığspor +1.00
Elazığspor +0.80
Elazığspor +1.20
Şanlıurfaspor +0.20
Şanlıurfaspor +0.40
Po równo
Śr. goli straconych/mecz
0.70 1.00 0.40 Elazığspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.30 1.00 1.60 Şanlıurfaspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Elazığspor
Lepiej: Elazığspor
Lepiej: Elazığspor
Lepiej: Elazığspor
Po równo
Lepiej: Elazığspor
Lepiej: Elazığspor
Lepiej: Elazığspor
Lepiej: Elazığspor
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Elazığspor
Şanlıurfaspor

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Elazığspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Şanlıurfaspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.2 2.8 1.6 1.8 2 1.6
Gole stracone/mecz 0.7 1 0.4 1.3 1 1.6
Gole łącznie/mecz 2.9 3.8 2 3.1 3 3.2
Wskaźnik GG 40% 60% 20% 80% 80% 80%
Wskaźnik czystego konta 60% 40% 80% 20% 20% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek 2. Lig - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Elazığspor
Şanlıurfaspor

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Elazığspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Şanlıurfaspor (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

2. Lig · Lig B: White Group

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0