Orange County SC vs Phoenix Rising: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Orange County SC
forma u siebie
L D L W L
USL Championship
Championship Soccer Stadium
Logo drużyny Phoenix Rising
forma na wyjeździe
L D D L L

Analiza meczu AI

Orange County SC
Phoenix Rising

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Orange County SC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Phoenix Rising (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.45
1.30
1.60
2.30
4.00
0.60
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
2.00
4.00
4.00
5.00
3.00
Współczynnik GG
3.95
3.60
4.30
4.30
5.00
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Orange County SC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Phoenix Rising (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L W L L
L D L W L
D W D L L
vs
W L L L W
W W W L W
L D D L L
Forma Powyżej 2.5
U O U O O
O U U U O
O O U O O
vs
O O O O O
O O O O O
U O U O O
Forma GG
N N N Y Y
Y Y N N Y
Y Y Y N Y
vs
Y Y N Y Y
Y Y Y Y Y
N Y Y N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.20 2.80 3.60 Orange County SC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.20 3.80 2.60 Phoenix Rising (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Po równo
Phoenix Rising +0.60
Orange County SC +0.60
Phoenix Rising +0.40
Phoenix Rising +1.00
Orange County SC +0.20
Orange County SC +0.40
Phoenix Rising +0.20
Orange County SC +1.00
Śr. goli strzelonych/mecz
1.00 0.80 1.20 Orange County SC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.50 2.20 0.80 Phoenix Rising (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Phoenix Rising +0.50
Phoenix Rising +1.20
Orange County SC +0.20
Phoenix Rising +0.70
Phoenix Rising +1.40
Po równo
Phoenix Rising +0.30
Phoenix Rising +1.00
Orange County SC +0.40
Śr. goli straconych/mecz
2.20 2.00 2.40 Orange County SC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.70 1.60 1.80 Phoenix Rising (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Phoenix Rising
Lepiej: Phoenix Rising
Lepiej: Phoenix Rising
Lepiej: Phoenix Rising
Lepiej: Phoenix Rising
Lepiej: Phoenix Rising
Lepiej: Phoenix Rising
Lepiej: Phoenix Rising
Lepiej: Phoenix Rising
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Orange County SC
Phoenix Rising

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Orange County SC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Phoenix Rising (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1 0.8 1.2 1.5 2.2 0.8
Gole stracone/mecz 2.2 2 2.4 1.7 1.6 1.8
Gole łącznie/mecz 3.2 2.8 3.6 3.2 3.8 2.6
Wskaźnik GG 70% 60% 80% 80% 100% 60%
Wskaźnik czystego konta 10% 20% 0% 0% 0% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek USL Championship - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Orange County SC
Phoenix Rising

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Orange County SC (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Phoenix Rising (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

USL Championship

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 El Paso Locomotive 28 15 5 8 48:36 +12 50 W W D L W
2 New Mexico United 28 14 7 7 44:33 +11 49 D L L W W
3 Sacramento Republic 28 11 12 5 38:26 +12 45 D W W D D
4 Lexington 28 13 5 10 49:33 +16 44 W W W W D
5 FC Tulsa 28 11 10 7 32:25 +7 43 D D W D D
6 Colorado Springs 28 11 8 9 41:38 +3 41 W D D D D
7 Orange County SC 28 10 9 9 37:44 -7 39 L L W L L
8 San Antonio 28 9 12 7 29:29 0 39 L D D L D
9 Phoenix Rising 28 9 9 10 39:42 -3 36 W L L L W
10 Las Vegas Lights 28 10 6 12 37:41 -4 36 W D L W L
11 Oakland Roots 28 8 11 9 33:35 -2 35 L W W D D
12 Monterey Bay 28 5 6 17 30:50 -20 21 D L L W L
  • Play Offs: 1/8-finals
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 New Mexico United 15 9 3 3 26:18 +8 30
2 Lexington 15 9 2 4 28:14 +14 29
3 Sacramento Republic 14 8 4 2 24:12 +12 28
4 Colorado Springs 14 7 4 3 23:15 +8 25
5 Phoenix Rising 14 7 4 3 26:20 +6 25
6 FC Tulsa 14 7 4 3 14:8 +6 25
7 El Paso Locomotive 13 7 3 3 23:20 +3 24
8 San Antonio 13 5 5 3 14:12 +2 20
9 Las Vegas Lights 14 5 5 4 15:14 +1 20
10 Oakland Roots 15 4 6 5 17:18 -1 18
11 Orange County SC 14 5 3 6 15:20 -5 18
12 Monterey Bay 13 4 3 6 17:20 -3 15
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 El Paso Locomotive 15 8 2 5 25:16 +9 26
2 Orange County SC 14 5 6 3 22:24 -2 21
3 New Mexico United 13 5 4 4 18:15 +3 19
4 San Antonio 15 4 7 4 15:17 -2 19
5 FC Tulsa 14 4 6 4 18:17 +1 18
6 Sacramento Republic 14 3 8 3 14:14 0 17
7 Oakland Roots 13 4 5 4 16:17 -1 17
8 Las Vegas Lights 14 5 1 8 22:27 -5 16
9 Colorado Springs 14 4 4 6 18:23 -5 16
10 Lexington 13 4 3 6 21:19 +2 15
11 Phoenix Rising 14 2 5 7 13:22 -9 11
12 Monterey Bay 15 1 3 11 13:30 -17 6

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.