Dinamo Minsk II vs FC Energetik-Bgu Minsk H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Dinamo Minsk II logosu
iç saha formu
L L L W D
1. Division
Stadyen RTsOP-BGU
FC Energetik-Bgu Minsk logosu
deplasman formu
L L W W W

AI Maç Analizi

Dinamo Minsk II
FC Energetik-Bgu Minsk

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Dinamo Minsk II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
FC Energetik-Bgu Minsk (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.65
1.30
2.00
3.50
4.00
3.00
2.5 Üst katsayısı
4.00
4.00
4.00
4.00
4.00
4.00
KG VAR katsayısı
3.80
3.30
4.30
3.95
4.30
3.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Dinamo Minsk II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
FC Energetik-Bgu Minsk (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W W L D W
L L L W D
L L W L W
vs
L W W W W
W W L W W
L L W W W
2.5 Üst Formu
O O O U U
O O O O U
O O O O U
vs
U O O O O
O O U O O
O U O O O
KG VAR Formu
Y Y Y N N
Y Y N Y N
Y Y Y Y N
vs
N Y Y N Y
Y Y N Y Y
Y N Y Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.00 3.00 3.00 Dinamo Minsk II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.60 4.40 2.80 FC Energetik-Bgu Minsk (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
FC Energetik-Bgu Minsk +0.60
FC Energetik-Bgu Minsk +1.40
Dinamo Minsk II +0.20
FC Energetik-Bgu Minsk +0.60
FC Energetik-Bgu Minsk +1.40
Dinamo Minsk II +0.20
FC Energetik-Bgu Minsk +0.60
FC Energetik-Bgu Minsk +1.40
Dinamo Minsk II +0.20
Maç başı ort. atılan gol
1.30 1.00 1.60 Dinamo Minsk II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.40 3.00 1.80 FC Energetik-Bgu Minsk (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
FC Energetik-Bgu Minsk +1.10
FC Energetik-Bgu Minsk +1.70
FC Energetik-Bgu Minsk +0.50
FC Energetik-Bgu Minsk +1.40
FC Energetik-Bgu Minsk +2.00
FC Energetik-Bgu Minsk +0.80
FC Energetik-Bgu Minsk +0.80
FC Energetik-Bgu Minsk +1.40
FC Energetik-Bgu Minsk +0.20
Maç başı ort. yenen gol
1.70 2.00 1.40 Dinamo Minsk II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 1.40 1.00 FC Energetik-Bgu Minsk (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
FC Energetik-Bgu Minsk daha iyi
FC Energetik-Bgu Minsk daha iyi
FC Energetik-Bgu Minsk daha iyi
FC Energetik-Bgu Minsk daha iyi
FC Energetik-Bgu Minsk daha iyi
FC Energetik-Bgu Minsk daha iyi
FC Energetik-Bgu Minsk daha iyi
Eşit
FC Energetik-Bgu Minsk daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Dinamo Minsk II
FC Energetik-Bgu Minsk

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Dinamo Minsk II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
FC Energetik-Bgu Minsk (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.3 1 1.6 2.4 3 1.8
Maç başı yenen gol 1.7 2 1.4 1.2 1.4 1
Maç başı toplam gol 3 3 3 3.6 4.4 2.8
KG VAR oranı 70% 60% 80% 70% 80% 60%
Gol yememe oranı 20% 20% 20% 10% 0% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca 1. Division maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Dinamo Minsk II
FC Energetik-Bgu Minsk

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Dinamo Minsk II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
FC Energetik-Bgu Minsk (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

1. Division

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 FC Slutsk 29 19 6 4 58:28 +30 63 W W W W W
2 Niva 28 18 4 6 72:33 +39 58 W L W D W
3 Lida 28 18 3 7 52:43 +9 57 W L W W W
4 FC Energetik-Bgu Minsk 28 17 5 6 61:32 +29 56 L W W W W
5 Slonim 28 15 5 8 51:33 +18 50 D W W D W
6 Molodechno-DYuSSh 4 27 14 3 10 46:45 +1 45 W D W L L
7 Shakhter Soligorsk 28 12 7 9 55:45 +10 43 W W W D W
8 Bumprom 28 12 5 11 53:44 +9 41 L W D W L
9 Smorgon 28 10 6 12 35:36 -1 36 W W L W W
10 Dinamo Minsk II 25 10 5 10 42:37 +5 35 W W L D W
11 Ostrovets FC 28 8 11 9 38:41 -3 35 W L D D L
12 Volna 28 10 5 13 41:51 -10 35 L L L L D
13 Minsk II 28 9 3 16 37:52 -15 30 L D L L L
14 Orsha 28 7 6 15 28:52 -24 27 D L L D L
15 Uni Minsk 27 6 8 13 25:36 -11 26 D L L D L
16 BATE II 28 5 7 16 36:62 -26 22 W L L D L
17 Gomel II 28 5 6 17 38:60 -22 21 L L L L L
18 Osipovichy 28 5 5 18 30:68 -38 20 L D D L D
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 FC Slutsk 14 11 3 0 29:11 +18 36
2 Niva 14 11 2 1 44:11 +33 35
3 FC Energetik-Bgu Minsk 14 9 3 2 33:17 +16 30
4 Lida 14 9 2 3 23:20 +3 29
5 Shakhter Soligorsk 14 8 3 3 28:16 +12 27
6 Slonim 15 7 4 4 25:18 +7 25
7 Molodechno-DYuSSh 4 14 7 2 5 27:20 +7 23
8 Bumprom 14 7 1 6 28:19 +9 22
9 Volna 13 6 3 4 19:19 0 21
10 Smorgon 14 6 2 6 17:18 -1 20
11 Dinamo Minsk II 12 5 2 5 20:21 -1 17
12 Ostrovets FC 14 4 4 6 19:21 -2 16
13 Osipovichy 14 4 3 7 19:35 -16 15
14 Uni Minsk 13 3 5 5 10:13 -3 14
15 BATE II 15 3 3 9 25:35 -10 12
16 Gomel II 14 3 2 9 19:31 -12 11
17 Orsha 14 2 3 9 13:30 -17 9
18 Minsk II 14 2 3 9 13:32 -19 9
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Lida 14 9 1 4 29:23 +6 28
2 FC Slutsk 15 8 3 4 29:17 +12 27
3 FC Energetik-Bgu Minsk 14 8 2 4 28:15 +13 26
4 Slonim 13 8 1 4 26:15 +11 25
5 Niva 14 7 2 5 28:22 +6 23
6 Molodechno-DYuSSh 4 13 7 1 5 19:25 -6 22
7 Minsk II 14 7 0 7 24:20 +4 21
8 Bumprom 14 5 4 5 25:25 0 19
9 Ostrovets FC 14 4 7 3 19:20 -1 19
10 Dinamo Minsk II 13 5 3 5 22:16 +6 18
11 Orsha 14 5 3 6 15:22 -7 18
12 Smorgon 14 4 4 6 18:18 0 16
13 Shakhter Soligorsk 14 4 4 6 27:29 -2 16
14 Volna 15 4 2 9 22:32 -10 14
15 Uni Minsk 14 3 3 8 15:23 -8 12
16 Gomel II 14 2 4 8 19:29 -10 10
17 BATE II 13 2 4 7 11:27 -16 10
18 Osipovichy 14 1 2 11 11:33 -22 5

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.