B 93 vs Skive H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

B 93 logosu
iç saha formu
L W D W W
2. Division
Sundby Idrætspark
Skive logosu
deplasman formu
W W D L L

AI Maç Analizi

B 93
Skive

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

B 93 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Skive (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.45
3.30
1.60
2.80
3.30
2.30
2.5 Üst katsayısı
3.50
3.00
4.00
2.50
2.00
3.00
KG VAR katsayısı
3.95
3.60
4.30
2.75
2.60
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

B 93 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Skive (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L W W W L
L W D W W
D D L W L
vs
W L W L W
L D W W W
W W D L L
2.5 Üst Formu
O U O O O
O O U U O
U O O O O
vs
O U U O U
O U O U U
O U O U O
KG VAR Formu
Y N N Y Y
Y N Y N Y
Y Y Y N Y
vs
Y N N N N
Y N Y N N
Y N Y N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.80 2.60 3.00 B 93 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.30 2.00 2.60 Skive (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
B 93 +0.50
B 93 +0.80
B 93 +0.20
B 93 +0.30
B 93 +0.60
Eşit
B 93 +0.70
B 93 +1.00
B 93 +0.40
Maç başı ort. atılan gol
1.70 1.80 1.60 B 93 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.30 1.40 1.20 Skive (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
B 93 +0.40
B 93 +0.30
B 93 +0.50
B 93 +0.50
B 93 +0.40
B 93 +0.60
B 93 +0.30
B 93 +0.20
B 93 +0.40
Maç başı ort. yenen gol
1.10 0.80 1.40 B 93 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.00 0.60 1.40 Skive (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Skive daha iyi
Skive daha iyi
B 93 daha iyi
B 93 daha iyi
Skive daha iyi
B 93 daha iyi
Skive daha iyi
Skive daha iyi
Eşit
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

B 93
Skive

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

B 93 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Skive (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.7 1.8 1.6 1.3 1.4 1.2
Maç başı yenen gol 1.1 0.8 1.4 1 0.6 1.4
Maç başı toplam gol 2.8 2.6 3 2.3 2 2.6
KG VAR oranı 70% 60% 80% 40% 40% 40%
Gol yememe oranı 30% 40% 20% 40% 60% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca 2. Division maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
B 93
Skive

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

B 93 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Skive (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

2. Division · 2nd Division

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Nykobing FC 12 7 4 1 30:15 +15 25 W D D W L
2 Roskilde 11 5 6 0 21:10 +11 21 D W D W W
3 Naestved 12 4 7 1 17:14 +3 19 D D D D W
4 VSK Århus 11 5 3 3 15:10 +5 18 D D W L L
5 B 93 12 5 3 4 20:16 +4 18 L W W W L
6 Middelfart 11 4 5 2 19:13 +6 17 D D D W L
7 Fremad Amager 12 4 5 3 16:18 -2 17 D W L L W
8 Skive 11 4 2 5 13:15 -2 14 D W L W L
9 Brabrand 11 3 3 5 13:18 -5 12 D L D W W
10 HIK 11 2 3 6 9:19 -10 9 L L D L D
11 FA 2000 11 1 3 7 11:23 -12 6 L L L L D
12 Thisted FC 11 1 2 8 9:22 -13 5 L W L L D
  • Promotion - 2nd Division (Promotion Group)
  • 2nd Division (Relegation Group)
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Nykobing FC 6 4 2 0 17:6 +11 14
2 Roskilde 5 3 2 0 12:4 +8 11
3 Middelfart 6 3 2 1 13:6 +7 11
4 VSK Århus 6 3 2 1 9:5 +4 11
5 B 93 5 3 1 1 9:4 +5 10
6 Naestved 6 2 3 1 9:8 +1 9
7 Fremad Amager 6 2 3 1 9:10 -1 9
8 HIK 6 2 2 2 7:8 -1 8
9 Skive 6 2 1 3 7:8 -1 7
10 Brabrand 6 1 3 2 5:7 -2 6
11 Thisted FC 5 1 0 4 3:8 -5 3
12 FA 2000 5 0 2 3 7:12 -5 2
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Nykobing FC 6 3 2 1 13:9 +4 11
2 Roskilde 6 2 4 0 9:6 +3 10
3 Naestved 6 2 4 0 8:6 +2 10
4 B 93 7 2 2 3 11:12 -1 8
5 Fremad Amager 6 2 2 2 7:8 -1 8
6 VSK Århus 5 2 1 2 6:5 +1 7
7 Skive 5 2 1 2 6:7 -1 7
8 Middelfart 5 1 3 1 6:7 -1 6
9 Brabrand 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 FA 2000 6 1 1 4 4:11 -7 4
11 Thisted FC 6 0 2 4 6:14 -8 2
12 HIK 5 0 1 4 2:11 -9 1