Macara vs Universidad Catolica H2H istatistikleri, form, puan durumu, kadrolar ve canlı skor

Macara logosu
iç saha formu
W W D W W
Liga Pro
Estadio Bellavista de Ambato
Universidad Catolica logosu
deplasman formu
L D D W L

AI Maç Analizi

Macara
Universidad Catolica

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Macara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Universidad Catolica (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.65
4.30
3.00
2.45
3.30
1.60
2.5 Üst katsayısı
3.00
3.00
3.00
3.00
3.00
3.00
KG VAR katsayısı
3.60
3.60
3.60
3.95
3.60
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Macara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Universidad Catolica (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L W W W
W W D W W
L W L W W
vs
D W W L L
W W D W L
L D D W L
2.5 Üst Formu
O O U O U
O O U O U
U O O O U
vs
U U O O U
O O U O U
O U O U O
KG VAR Formu
Y Y N Y N
N Y Y Y N
N Y Y Y N
vs
Y N Y Y N
N Y Y Y N
Y Y Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.80 3.20 2.40 Macara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.00 3.40 2.60 Universidad Catolica (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Universidad Catolica +0.20
Universidad Catolica +0.60
Macara +0.20
Macara +0.20
Universidad Catolica +0.20
Macara +0.60
Universidad Catolica +0.60
Universidad Catolica +1.00
Universidad Catolica +0.20
Maç başı ort. atılan gol
1.70 2.20 1.20 Macara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.90 2.60 1.20 Universidad Catolica (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Universidad Catolica +0.20
Universidad Catolica +0.90
Macara +0.50
Macara +0.30
Universidad Catolica +0.40
Macara +1.00
Universidad Catolica +0.70
Universidad Catolica +1.40
Eşit
Maç başı ort. yenen gol
1.10 1.00 1.20 Macara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.10 0.80 1.40 Universidad Catolica (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Eşit
Universidad Catolica daha iyi
Macara daha iyi
Macara daha iyi
Universidad Catolica daha iyi
Macara daha iyi
Universidad Catolica daha iyi
Universidad Catolica daha iyi
Macara daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Macara
Universidad Catolica

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Macara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Universidad Catolica (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.7 2.2 1.2 1.9 2.6 1.2
Maç başı yenen gol 1.1 1 1.2 1.1 0.8 1.4
Maç başı toplam gol 2.8 3.2 2.4 3 3.4 2.6
KG VAR oranı 60% 60% 60% 70% 60% 80%
Gol yememe oranı 30% 40% 20% 20% 20% 20%
Maç başı ort. korner
Maç başı sarı kart
Maç başı kırmızı kart
Maç başı ofsayt
Maç başı faul
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Ek Analizler

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga Pro maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Oyun İstatistikleri

Görmek için abone ol
Macara
Universidad Catolica

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Macara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Universidad Catolica (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Kornerler

Toplam
Atılan
Yenen

Ofsaytlar

Toplam
Atılan
Yenen

Sarı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Kırmızı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Fauller

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Macara
Universidad Catolica

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Macara (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Universidad Catolica (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga Pro · Liga Pro: Championship Group

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Independiente del Valle 31 25 2 4 75:34 +41 77 D L W W W
2 Macara 32 17 6 9 44:34 +10 57 W L W W W
3 LDU de Quito 32 15 7 10 35:26 +9 52 D W D W W
4 Universidad Catolica 32 14 9 9 52:30 +22 51 D W W L L
5 Aucas 32 14 8 10 35:32 +3 50 D D D L L
6 Barcelona SC 31 11 11 9 33:27 +6 44 L W D D L
  • Promotion - Copa Libertadores (Group Stage)
  • Promotion - Copa Libertadores (Qualification)
  • Promotion - Copa Sudamericana (Qualification)
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Independiente del Valle 16 12 2 2 38:16 +22 38
2 Universidad Catolica 16 10 3 3 37:15 +22 33
3 Barcelona SC 15 9 4 2 22:10 +12 31
4 Macara 15 9 3 3 23:14 +9 30
5 LDU de Quito 17 8 5 4 17:13 +4 29
6 Aucas 16 8 2 6 20:18 +2 26
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Independiente del Valle 15 13 0 2 37:18 +19 39
2 Macara 17 8 3 6 21:20 +1 27
3 Aucas 16 6 6 4 15:14 +1 24
4 LDU de Quito 15 7 2 6 18:13 +5 23
5 Universidad Catolica 16 4 6 6 15:15 0 18
6 Barcelona SC 16 2 7 7 11:17 -6 13

Kadrolar

Tahmini kadro gösteriliyor - kesin kadrolar başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce açıklanır.

Macara

Teknik direktör: G. Sanguinetti

4-2-3-1
1 R. Rodriguez
25 J. Bolaños
4 J. Jiménez
14 J. Marrufo
27 J. Mohor
52 B. Coello
16 J. Cazares
28 A. Campana
15 M. Tello
20 M. Viera
9 F. Posse

Yedekler

  • 77J. ChaláF
  • 19P. RamosF
  • 26M. MedrandaD
  • 87J. KlingerF
  • 22L. FerroF
  • 11Tono EspinozaM
  • 3Juan EspinozaD
  • 12D. CueroG
  • 50C. CaicedoM
  • 18A. RodriguezF
  • 13L. AyalaD

Universidad Catolica

Teknik direktör: D. Martínez

4-2-3-1
12 J. Lara
29 G. Anangonó
33 L. Cangá
37 C. Medina
44 E. Valencia
8 D. Clavijo
5 J. Cacciabue
23 Alex Andrés Rodríguez Reascos
28 M. Díaz
30 E. Mejía
18 B. Palacios

Yedekler

  • 10F. MartínezM
  • 1Lucas Cueva GordilloG
  • 7J. FajardoF
  • 3Jose GarcíaD
  • 9A. LondoñoF
  • 26Foad EidF
  • 17R. TroyaM
  • 19M. SevillanoM
  • 24Darwin Carlos Nazareno ArroyoD
  • 15L. MorenoD
  • 14Jhostin David Mina HerreraM
  • 32M. AlonsoM