Rotherham vs Crawley Town H2H istatistikleri, form, puan durumu, kadrolar ve canlı skor

Rotherham logosu
iç saha formu
D W D D L
League Two
AESSEAL New York Stadium
Crawley Town logosu
deplasman formu
D W D L L

AI Maç Analizi

Rotherham
Crawley Town

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Rotherham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Crawley Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.60
1.90
1.30
1.10
0.60
1.60
2.5 Üst katsayısı
2.50
3.00
2.00
2.50
2.00
3.00
KG VAR katsayısı
3.95
5.00
2.90
3.45
2.60
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Rotherham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Crawley Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D W D L L
D W D D L
L D L W L
vs
D L L L D
D L L L D
D W D L L
2.5 Üst Formu
O U U U O
U O O U O
O O U U U
vs
U O O U O
U U U O O
O O U O U
KG VAR Formu
Y N Y N Y
Y Y Y Y Y
Y Y N N N
vs
Y Y Y N Y
N N N Y Y
Y Y Y Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.80 3.60 2.00 Rotherham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.90 2.20 3.60 Crawley Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Crawley Town +0.10
Rotherham +0.60
Crawley Town +0.80
Rotherham +0.70
Rotherham +1.40
Eşit
Crawley Town +0.90
Crawley Town +0.20
Crawley Town +1.60
Maç başı ort. atılan gol
1.20 1.60 0.80 Rotherham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.10 0.60 1.60 Crawley Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Rotherham +0.10
Rotherham +0.60
Crawley Town +0.40
Rotherham +0.50
Rotherham +1.00
Eşit
Crawley Town +0.30
Rotherham +0.20
Crawley Town +0.80
Maç başı ort. yenen gol
1.60 2.00 1.20 Rotherham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.80 1.60 2.00 Crawley Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Rotherham daha iyi
Eşit
Rotherham daha iyi
Crawley Town daha iyi
Crawley Town daha iyi
Eşit
Rotherham daha iyi
Rotherham daha iyi
Rotherham daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Rotherham
Crawley Town

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Rotherham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Crawley Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.2 1.6 0.8 1.1 0.6 1.6
Maç başı yenen gol 1.6 2 1.2 1.8 1.6 2
Maç başı toplam gol 2.8 3.6 2 2.9 2.2 3.6
KG VAR oranı 70% 100% 40% 60% 40% 80%
Gol yememe oranı 10% 0% 20% 10% 20% 0%
Maç başı ort. korner
Maç başı sarı kart
Maç başı kırmızı kart
Maç başı ofsayt
Maç başı faul
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Ek Analizler

Geçmiş Maçlar

Yalnızca League Two maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Oyun İstatistikleri

Görmek için abone ol
Rotherham
Crawley Town

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Rotherham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Crawley Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Kornerler

Toplam
Atılan
Yenen

Ofsaytlar

Toplam
Atılan
Yenen

Sarı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Kırmızı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Fauller

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Rotherham
Crawley Town

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Rotherham (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Crawley Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

League Two

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Salford City 10 6 1 3 15:10 +5 19 D W W W W
2 Barnet 8 5 3 0 20:11 +9 18 D D W W W
3 Crewe 10 4 6 0 12:7 +5 18 D D D W W
4 Gillingham 10 4 4 2 15:10 +5 16 W W L D W
5 York 9 4 3 2 17:11 +6 15 D W L W D
6 Walsall 9 3 6 0 12:6 +6 15 D D W D D
7 Chesterfield 10 4 3 3 17:14 +3 15 W W L W D
8 Cheltenham 10 4 3 3 16:16 0 15 W D W L L
9 Bristol Rovers 10 5 0 5 15:17 -2 15 L L W L L
10 Rochdale 10 4 2 4 11:12 -1 14 D W W W D
11 Grimsby 10 3 4 3 13:11 +2 13 W W L L L
12 Newport County 10 3 4 3 13:12 +1 13 D D W D W
13 Tranmere 10 2 6 2 13:13 0 12 L D D L D
14 Exeter City 10 3 3 4 6:6 0 12 L D L W W
15 Accrington ST 10 2 5 3 13:14 -1 11 L D D W D
16 Fleetwood Town 10 2 5 3 10:11 -1 11 D L L L D
17 Swindon Town 10 3 2 5 9:14 -5 11 L L D L L
18 Shrewsbury 10 3 2 5 9:15 -6 11 W D D W L
19 Colchester 9 2 4 3 10:13 -3 10 L D D D L
20 Rotherham 10 2 4 4 12:16 -4 10 D W D L L
21 Oldham 9 2 2 5 9:13 -4 8 L L L L D
22 Port Vale 8 2 2 4 4:9 -5 8 L L W L W
23 Northampton 8 1 4 3 4:7 -3 7 D W L L D
24 Crawley Town 8 1 2 5 8:15 -7 5 D L L L D
  • Promotion - League One
  • Promotion - League Two (Play Offs: Semi-finals)
  • Relegation - National League
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 York 5 4 1 0 13:4 +9 13
2 Bristol Rovers 5 4 0 1 10:6 +4 12
3 Salford City 5 4 0 1 5:2 +3 12
4 Newport County 5 3 2 0 9:4 +5 11
5 Barnet 4 3 1 0 10:5 +5 10
6 Swindon Town 5 3 1 1 9:5 +4 10
7 Grimsby 5 3 1 1 8:4 +4 10
8 Cheltenham 5 3 1 1 9:8 +1 10
9 Tranmere 5 2 3 0 8:4 +4 9
10 Accrington ST 5 2 3 0 9:6 +3 9
11 Crewe 5 2 3 0 8:5 +3 9
12 Exeter City 5 2 3 0 4:1 +3 9
13 Rochdale 5 3 0 2 8:6 +2 9
14 Chesterfield 5 2 2 1 10:7 +3 8
15 Walsall 4 2 2 0 5:2 +3 8
16 Gillingham 5 2 2 1 6:4 +2 8
17 Colchester 4 2 2 0 5:3 +2 8
18 Port Vale 4 2 2 0 3:1 +2 8
19 Oldham 5 2 1 2 7:6 +1 7
20 Shrewsbury 5 2 1 2 6:6 0 7
21 Fleetwood Town 5 1 3 1 5:4 +1 6
22 Rotherham 5 1 3 1 8:10 -2 6
23 Northampton 4 1 2 1 2:2 0 5
24 Crawley Town 4 0 1 3 3:8 -5 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Crewe 5 2 3 0 4:2 +2 9
2 Barnet 4 2 2 0 10:6 +4 8
3 Gillingham 5 2 2 1 9:6 +3 8
4 Walsall 5 1 4 0 7:4 +3 7
5 Salford City 5 2 1 2 10:8 +2 7
6 Chesterfield 5 2 1 2 7:7 0 7
7 Cheltenham 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Fleetwood Town 5 1 2 2 5:7 -2 5
9 Rochdale 5 1 2 2 3:6 -3 5
10 Crawley Town 4 1 1 2 5:7 -2 4
11 Rotherham 5 1 1 3 4:6 -2 4
12 Shrewsbury 5 1 1 3 3:9 -6 4
13 Grimsby 5 0 3 2 5:7 -2 3
14 Exeter City 5 1 0 4 2:5 -3 3
15 Tranmere 5 0 3 2 5:9 -4 3
16 Bristol Rovers 5 1 0 4 5:11 -6 3
17 York 4 0 2 2 4:7 -3 2
18 Northampton 4 0 2 2 2:5 -3 2
19 Newport County 5 0 2 3 4:8 -4 2
20 Accrington ST 5 0 2 3 4:8 -4 2
21 Colchester 5 0 2 3 5:10 -5 2
22 Oldham 4 0 1 3 2:7 -5 1
23 Swindon Town 5 0 1 4 0:9 -9 1
24 Port Vale 4 0 0 4 1:8 -7 0

Kadrolar

Tahmini kadro gösteriliyor - kesin kadrolar başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce açıklanır.

Rotherham

Teknik direktör: A. Bruce

3-4-2-1
13 J. Eyestone
14 Sonny Aljofree
27 D. Iorfa
5 K. Ngwenya
12 D. Hall
8 K. Spence
4 J. Austerfield
24 J. Buyabu
28 Brandon Ashley Cover
6 O. Ashley
10 P. Mullin

Yedekler

  • 2J. RaffertyD
  • 9T. BradshawF
  • 1T. CannG
  • 26H. DouglasM
  • 15Jayce FitzgeraldM
  • 22Jamie JellisM
  • 23A. NemaneF

Crawley Town

Teknik direktör: Colin Kazım-Richards

4-4-2
1 V. Mannone
24 A. Odimayo
6 P. Farquharson
5 C. Barker
12 L. Richards
22 A. Adeyemo
20 J. Arthurs
30 Kai Jennings
10 S. Duke-McKenna
27 Dylan Morgan
9 D. Orsi

Yedekler

  • 14G. Di BiaseF
  • 2K. GordonM
  • 17Osman KamaraF
  • 13N. MichalskiG
  • 16J. RussellD
  • 28Nathan TinsdaleM
  • 8L. WatsonM