AFC Emley vs Lancaster City H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

AFC Emley logosu
iç saha formu
W D L L L
Non League Premier - Northern
The Welfare Ground
Lancaster City logosu
deplasman formu
W W W L D

AI Maç Analizi

AFC Emley
Lancaster City

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

AFC Emley (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Lancaster City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.10
1.30
0.90
2.80
2.30
3.30
2.5 Üst katsayısı
3.50
4.00
3.00
3.50
3.00
4.00
KG VAR katsayısı
3.80
4.30
3.30
3.60
2.90
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

AFC Emley (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Lancaster City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L L L D
W D L L L
D D L L D
vs
W W L D W
D L L W W
W W W L D
2.5 Üst Formu
O O O O U
O U O O O
U O O O U
vs
O O O O U
O O U O U
U O O O O
KG VAR Formu
N Y Y Y Y
Y Y N Y Y
N Y N Y Y
vs
Y Y Y Y N
Y N N Y N
N Y Y Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.10 3.20 3.00 AFC Emley (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.20 2.60 3.80 Lancaster City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Lancaster City +0.10
AFC Emley +0.50
Lancaster City +0.70
Eşit
AFC Emley +0.60
Lancaster City +0.60
Lancaster City +0.20
AFC Emley +0.40
Lancaster City +0.80
Maç başı ort. atılan gol
0.90 1.00 0.80 AFC Emley (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.50 1.00 2.00 Lancaster City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Lancaster City +0.60
Lancaster City +0.10
Lancaster City +1.10
Lancaster City +0.50
Eşit
Lancaster City +1.00
Lancaster City +0.70
Lancaster City +0.20
Lancaster City +1.20
Maç başı ort. yenen gol
2.20 2.20 2.20 AFC Emley (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.70 1.60 1.80 Lancaster City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Lancaster City daha iyi
Lancaster City daha iyi
Lancaster City daha iyi
Lancaster City daha iyi
Lancaster City daha iyi
Lancaster City daha iyi
Lancaster City daha iyi
Lancaster City daha iyi
Lancaster City daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

AFC Emley
Lancaster City

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

AFC Emley (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Lancaster City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.9 1 0.8 1.5 1 2
Maç başı yenen gol 2.2 2.2 2.2 1.7 1.6 1.8
Maç başı toplam gol 3.1 3.2 3 3.2 2.6 3.8
KG VAR oranı 70% 80% 60% 60% 40% 80%
Gol yememe oranı 10% 0% 20% 20% 20% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Non League Premier - Northern maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
AFC Emley
Lancaster City

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

AFC Emley (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Lancaster City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Non League Premier - Northern · Regular Season

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Redcar Athletic 14 9 4 1 31:12 +19 31 D W L W W
2 Cleethorpes Town 13 9 3 1 30:7 +23 30 W D D W W
3 Guiseley AFC 12 8 1 3 25:11 +14 25 W W L W W
4 Avro 12 8 1 3 34:23 +11 25 W W W L L
5 Rylands 14 7 2 5 25:21 +4 23 W W D L W
6 Gainsborough Trinity 12 7 1 4 25:16 +9 22 L L W W W
7 Curzon Ashton 12 7 1 4 24:16 +8 22 W W W W L
8 Warrington Town 12 6 4 2 23:18 +5 22 W L D D W
9 Workington 14 6 3 5 24:24 0 21 W D D L L
10 Lancaster City 14 6 2 6 19:26 -7 20 W W L D W
11 Bury 11 6 1 4 22:11 +11 19 W L W L W
12 Alfreton Town 14 6 1 7 20:16 +4 19 W L W L D
13 Whitby Town 13 5 1 7 19:33 -14 16 W L L D W
14 Hyde United 14 4 3 7 15:25 -10 15 L W L L D
15 Ashton United 12 3 5 4 14:13 +1 14 L L D D D
16 Quorn 13 3 5 5 23:29 -6 14 L W D W D
17 Stockton Town 14 3 3 8 17:25 -8 12 W L W D L
18 Leek Town 12 2 5 5 24:25 -1 11 L L W D D
19 AFC Emley 13 2 5 6 12:25 -13 11 L L L L D
20 Bamber Bridge 13 2 4 7 16:32 -16 10 W L L D L
21 United of Manchester 12 1 4 7 15:23 -8 7 L W L D D
22 Ilkeston Town 14 2 1 11 8:34 -26 7 L L L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Redcar Athletic 7 5 2 0 15:7 +8 17
2 Cleethorpes Town 7 5 1 1 16:5 +11 16
3 Rylands 7 5 1 1 17:9 +8 16
4 Alfreton Town 7 5 0 2 14:6 +8 15
5 Avro 6 4 1 1 20:13 +7 13
6 Curzon Ashton 6 4 1 1 11:5 +6 13
7 Bury 5 4 0 1 15:3 +12 12
8 Stockton Town 7 3 2 2 11:8 +3 11
9 Workington 7 3 2 2 13:11 +2 11
10 Hyde United 7 3 2 2 8:8 0 11
11 Lancaster City 7 3 1 3 7:10 -3 10
12 Guiseley AFC 5 3 0 2 12:7 +5 9
13 Gainsborough Trinity 6 3 0 3 9:8 +1 9
14 Ashton United 6 2 2 2 8:5 +3 8
15 Leek Town 7 2 2 3 14:13 +1 8
16 Bamber Bridge 7 2 2 3 10:16 -6 8
17 Warrington Town 6 1 4 1 10:11 -1 7
18 Quorn 6 1 3 2 11:16 -5 6
19 United of Manchester 6 1 2 3 10:12 -2 5
20 AFC Emley 6 1 1 4 6:13 -7 4
21 Whitby Town 7 1 1 5 6:19 -13 4
22 Ilkeston Town 7 1 0 6 2:15 -13 3
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Guiseley AFC 7 5 1 1 13:4 +9 16
2 Warrington Town 6 5 0 1 13:7 +6 15
3 Cleethorpes Town 6 4 2 0 14:2 +12 14
4 Redcar Athletic 7 4 2 1 16:5 +11 14
5 Gainsborough Trinity 6 4 1 1 16:8 +8 13
6 Avro 6 4 0 2 14:10 +4 12
7 Whitby Town 6 4 0 2 13:14 -1 12
8 Workington 7 3 1 3 11:13 -2 10
9 Lancaster City 7 3 1 3 12:16 -4 10
10 Curzon Ashton 6 3 0 3 13:11 +2 9
11 Quorn 7 2 2 3 12:13 -1 8
12 Bury 6 2 1 3 7:8 -1 7
13 Rylands 7 2 1 4 8:12 -4 7
14 AFC Emley 7 1 4 2 6:12 -6 7
15 Ashton United 6 1 3 2 6:8 -2 6
16 Alfreton Town 7 1 1 5 6:10 -4 4
17 Hyde United 7 1 1 5 7:17 -10 4
18 Ilkeston Town 7 1 1 5 6:19 -13 4
19 Leek Town 5 0 3 2 10:12 -2 3
20 United of Manchester 6 0 2 4 5:11 -6 2
21 Bamber Bridge 6 0 2 4 6:16 -10 2
22 Stockton Town 7 0 1 6 6:17 -11 1