Redcar Athletic vs Bamber Bridge H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Redcar Athletic logosu
iç saha formu
D W W W W
Non League Premier - Northern
Green Lane
Bamber Bridge logosu
deplasman formu
D L L L D

AI Maç Analizi

Redcar Athletic
Bamber Bridge

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Redcar Athletic (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bamber Bridge (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.80
4.30
3.30
1.10
1.60
0.60
2.5 Üst katsayısı
3.50
4.00
3.00
3.00
2.00
4.00
KG VAR katsayısı
3.45
4.00
2.90
3.80
3.60
4.00
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Redcar Athletic (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bamber Bridge (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D W L W W
D W W W W
W W D L W
vs
W L L D L
D D W L L
D L L L D
2.5 Üst Formu
U O O O O
U O O O O
O U U O O
vs
U O O U U
U O U O U
O O O O U
KG VAR Formu
Y Y Y N Y
N Y Y Y Y
N N Y Y N
vs
N Y Y N N
Y Y N Y N
Y Y Y Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.60 3.60 3.60 Redcar Athletic (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.80 3.60 4.00 Bamber Bridge (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bamber Bridge +0.20
Eşit
Bamber Bridge +0.40
Bamber Bridge +0.20
Eşit
Bamber Bridge +0.40
Bamber Bridge +0.20
Eşit
Bamber Bridge +0.40
Maç başı ort. atılan gol
2.60 2.40 2.80 Redcar Athletic (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.40 1.60 1.20 Bamber Bridge (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Redcar Athletic +1.20
Redcar Athletic +1.00
Redcar Athletic +1.40
Redcar Athletic +1.00
Redcar Athletic +0.80
Redcar Athletic +1.20
Redcar Athletic +1.40
Redcar Athletic +1.20
Redcar Athletic +1.60
Maç başı ort. yenen gol
1.00 1.20 0.80 Redcar Athletic (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.40 2.00 2.80 Bamber Bridge (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Redcar Athletic daha iyi
Redcar Athletic daha iyi
Redcar Athletic daha iyi
Redcar Athletic daha iyi
Redcar Athletic daha iyi
Redcar Athletic daha iyi
Redcar Athletic daha iyi
Redcar Athletic daha iyi
Redcar Athletic daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Redcar Athletic
Bamber Bridge

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Redcar Athletic (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bamber Bridge (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 2.6 2.4 2.8 1.4 1.6 1.2
Maç başı yenen gol 1 1.2 0.8 2.4 2 2.8
Maç başı toplam gol 3.6 3.6 3.6 3.8 3.6 4
KG VAR oranı 60% 80% 40% 70% 60% 80%
Gol yememe oranı 40% 20% 60% 20% 20% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Non League Premier - Northern maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Redcar Athletic
Bamber Bridge

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Redcar Athletic (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bamber Bridge (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Non League Premier - Northern · Regular Season

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Redcar Athletic 14 9 4 1 31:12 +19 31 D W L W W
2 Cleethorpes Town 13 9 3 1 30:7 +23 30 W D D W W
3 Guiseley AFC 12 8 1 3 25:11 +14 25 W W L W W
4 Avro 12 8 1 3 34:23 +11 25 W W W L L
5 Rylands 14 7 2 5 25:21 +4 23 W W D L W
6 Gainsborough Trinity 12 7 1 4 25:16 +9 22 L L W W W
7 Curzon Ashton 12 7 1 4 24:16 +8 22 W W W W L
8 Warrington Town 12 6 4 2 23:18 +5 22 W L D D W
9 Workington 14 6 3 5 24:24 0 21 W D D L L
10 Lancaster City 14 6 2 6 19:26 -7 20 W W L D W
11 Bury 11 6 1 4 22:11 +11 19 W L W L W
12 Alfreton Town 14 6 1 7 20:16 +4 19 W L W L D
13 Whitby Town 13 5 1 7 19:33 -14 16 W L L D W
14 Hyde United 14 4 3 7 15:25 -10 15 L W L L D
15 Ashton United 12 3 5 4 14:13 +1 14 L L D D D
16 Quorn 13 3 5 5 23:29 -6 14 L W D W D
17 Stockton Town 14 3 3 8 17:25 -8 12 W L W D L
18 Leek Town 12 2 5 5 24:25 -1 11 L L W D D
19 AFC Emley 13 2 5 6 12:25 -13 11 L L L L D
20 Bamber Bridge 13 2 4 7 16:32 -16 10 W L L D L
21 United of Manchester 12 1 4 7 15:23 -8 7 L W L D D
22 Ilkeston Town 14 2 1 11 8:34 -26 7 L L L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Redcar Athletic 7 5 2 0 15:7 +8 17
2 Cleethorpes Town 7 5 1 1 16:5 +11 16
3 Rylands 7 5 1 1 17:9 +8 16
4 Alfreton Town 7 5 0 2 14:6 +8 15
5 Avro 6 4 1 1 20:13 +7 13
6 Curzon Ashton 6 4 1 1 11:5 +6 13
7 Bury 5 4 0 1 15:3 +12 12
8 Stockton Town 7 3 2 2 11:8 +3 11
9 Workington 7 3 2 2 13:11 +2 11
10 Hyde United 7 3 2 2 8:8 0 11
11 Lancaster City 7 3 1 3 7:10 -3 10
12 Guiseley AFC 5 3 0 2 12:7 +5 9
13 Gainsborough Trinity 6 3 0 3 9:8 +1 9
14 Ashton United 6 2 2 2 8:5 +3 8
15 Leek Town 7 2 2 3 14:13 +1 8
16 Bamber Bridge 7 2 2 3 10:16 -6 8
17 Warrington Town 6 1 4 1 10:11 -1 7
18 Quorn 6 1 3 2 11:16 -5 6
19 United of Manchester 6 1 2 3 10:12 -2 5
20 AFC Emley 6 1 1 4 6:13 -7 4
21 Whitby Town 7 1 1 5 6:19 -13 4
22 Ilkeston Town 7 1 0 6 2:15 -13 3
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Guiseley AFC 7 5 1 1 13:4 +9 16
2 Warrington Town 6 5 0 1 13:7 +6 15
3 Cleethorpes Town 6 4 2 0 14:2 +12 14
4 Redcar Athletic 7 4 2 1 16:5 +11 14
5 Gainsborough Trinity 6 4 1 1 16:8 +8 13
6 Avro 6 4 0 2 14:10 +4 12
7 Whitby Town 6 4 0 2 13:14 -1 12
8 Workington 7 3 1 3 11:13 -2 10
9 Lancaster City 7 3 1 3 12:16 -4 10
10 Curzon Ashton 6 3 0 3 13:11 +2 9
11 Quorn 7 2 2 3 12:13 -1 8
12 Bury 6 2 1 3 7:8 -1 7
13 Rylands 7 2 1 4 8:12 -4 7
14 AFC Emley 7 1 4 2 6:12 -6 7
15 Ashton United 6 1 3 2 6:8 -2 6
16 Alfreton Town 7 1 1 5 6:10 -4 4
17 Hyde United 7 1 1 5 7:17 -10 4
18 Ilkeston Town 7 1 1 5 6:19 -13 4
19 Leek Town 5 0 3 2 10:12 -2 3
20 United of Manchester 6 0 2 4 5:11 -6 2
21 Bamber Bridge 6 0 2 4 6:16 -10 2
22 Stockton Town 7 0 1 6 6:17 -11 1