Hitchin Town vs Worcester City H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Hitchin Town logosu
iç saha formu
D D D W L
Non League Premier - Southern Central
Top Field
Worcester City logosu
deplasman formu
L D L D L

AI Maç Analizi

Hitchin Town
Worcester City

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Hitchin Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Worcester City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.10
1.90
0.30
1.10
1.60
0.60
2.5 Üst katsayısı
1.00
0.00
2.00
2.00
2.00
2.00
KG VAR katsayısı
3.25
3.60
2.90
3.10
2.60
3.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Hitchin Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Worcester City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D L W L L
D D D W L
L D L L L
vs
L D D L L
D W L D L
L D L D L
2.5 Üst Formu
U U U O U
U U U U U
O U U U O
vs
U U O U O
O U U U O
O U U O U
KG VAR Formu
Y N N N N
Y Y Y N N
Y Y N N N
vs
N N Y N Y
Y N N N Y
Y Y N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.00 1.60 2.40 Hitchin Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.20 2.00 2.40 Worcester City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Worcester City +0.20
Eşit
Worcester City +0.40
Worcester City +0.60
Worcester City +0.40
Worcester City +0.80
Hitchin Town +0.20
Hitchin Town +0.40
Eşit
Maç başı ort. atılan gol
0.60 0.80 0.40 Hitchin Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.80 0.80 0.80 Worcester City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Worcester City +0.20
Worcester City +0.20
Worcester City +0.20
Eşit
Eşit
Eşit
Worcester City +0.40
Worcester City +0.40
Worcester City +0.40
Maç başı ort. yenen gol
1.40 0.80 2.00 Hitchin Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.40 1.20 1.60 Worcester City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Eşit
Worcester City daha iyi
Hitchin Town daha iyi
Hitchin Town daha iyi
Hitchin Town daha iyi
Hitchin Town daha iyi
Worcester City daha iyi
Worcester City daha iyi
Worcester City daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Hitchin Town
Worcester City

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Hitchin Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Worcester City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.6 0.8 0.4 0.8 0.8 0.8
Maç başı yenen gol 1.4 0.8 2 1.4 1.2 1.6
Maç başı toplam gol 2 1.6 2.4 2.2 2 2.4
KG VAR oranı 50% 60% 40% 50% 40% 60%
Gol yememe oranı 10% 20% 0% 20% 40% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Non League Premier - Southern Central maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Hitchin Town
Worcester City

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Hitchin Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Worcester City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Non League Premier - Southern Central · Regular Season

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Real Bedford 10 9 1 0 30:11 +19 28 W W W W D
2 Bury Town 11 9 0 2 19:13 +6 27 L W W W L
3 Bromsgrove Sporting 11 8 2 1 20:10 +10 26 W W D D W
4 Peterborough Sports 12 6 4 2 24:17 +7 22 W D W W W
5 Alvechurch 11 6 3 2 18:6 +12 21 W D D L D
6 Rushall Olympic 12 7 0 5 24:20 +4 21 W L W W L
7 Kettering Town 11 5 4 2 18:9 +9 19 W L W D L
8 Anstey Nomads 11 5 4 2 20:16 +4 19 W D L D W
9 Needham Market 11 5 2 4 24:17 +7 17 W W L D W
10 Stourbridge 11 4 4 3 14:14 0 16 L D L W W
11 Redditch United 11 3 5 3 17:16 +1 14 L W D W D
12 Halesowen Town 9 4 2 3 10:10 0 14 L W W D D
13 Leiston 10 3 3 4 17:17 0 12 L W L L D
14 Racing Club Warwick 11 2 5 4 11:14 -3 11 L L D W D
15 Leamington 11 2 4 5 15:18 -3 10 L D W L D
16 Bishop's Stortford 10 3 1 6 11:16 -5 10 W W W L L
17 Stratford Town 11 2 4 5 11:19 -8 10 L L W W D
18 Banbury United 11 2 3 6 14:22 -8 9 L D L W L
19 Worcester City 11 1 4 6 8:16 -8 7 L D D L L
20 Hitchin Town 11 1 4 6 7:17 -10 7 D L W L L
21 Leighton Town 10 1 2 7 13:22 -9 5 L L L L L
22 Stamford 11 0 1 10 3:28 -25 1 L L L L D
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Real Bedford 6 5 1 0 19:9 +10 16
2 Rushall Olympic 6 5 0 1 14:9 +5 15
3 Kettering Town 6 4 2 0 12:2 +10 14
4 Alvechurch 6 4 1 1 11:2 +9 13
5 Bromsgrove Sporting 6 4 1 1 10:5 +5 13
6 Bury Town 5 4 0 1 9:8 +1 12
7 Anstey Nomads 5 3 2 0 11:5 +6 11
8 Redditch United 5 3 1 1 10:6 +4 10
9 Peterborough Sports 6 3 1 2 13:11 +2 10
10 Halesowen Town 5 3 1 1 7:5 +2 10
11 Needham Market 6 2 2 2 11:8 +3 8
12 Bishop's Stortford 5 2 1 2 6:6 0 7
13 Banbury United 6 2 1 3 10:12 -2 7
14 Stourbridge 6 2 1 3 7:10 -3 7
15 Leamington 5 1 3 1 8:5 +3 6
16 Leiston 4 2 0 2 7:6 +1 6
17 Hitchin Town 6 1 3 2 5:7 -2 6
18 Racing Club Warwick 6 0 5 1 6:7 -1 5
19 Stratford Town 6 1 2 3 7:10 -3 5
20 Leighton Town 4 1 1 2 7:9 -2 4
21 Worcester City 4 1 1 2 2:4 -2 4
22 Stamford 5 0 1 4 1:9 -8 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Bury Town 6 5 0 1 10:5 +5 15
2 Bromsgrove Sporting 5 4 1 0 10:5 +5 13
3 Real Bedford 4 4 0 0 11:2 +9 12
4 Peterborough Sports 6 3 3 0 11:6 +5 12
5 Needham Market 5 3 0 2 13:9 +4 9
6 Stourbridge 5 2 3 0 7:4 +3 9
7 Alvechurch 5 2 2 1 7:4 +3 8
8 Anstey Nomads 6 2 2 2 9:11 -2 8
9 Rushall Olympic 6 2 0 4 10:11 -1 6
10 Leiston 6 1 3 2 10:11 -1 6
11 Racing Club Warwick 5 2 0 3 5:7 -2 6
12 Kettering Town 5 1 2 2 6:7 -1 5
13 Stratford Town 5 1 2 2 4:9 -5 5
14 Halesowen Town 4 1 1 2 3:5 -2 4
15 Redditch United 6 0 4 2 7:10 -3 4
16 Leamington 6 1 1 4 7:13 -6 4
17 Bishop's Stortford 5 1 0 4 5:10 -5 3
18 Worcester City 7 0 3 4 6:12 -6 3
19 Banbury United 5 0 2 3 4:10 -6 2
20 Leighton Town 6 0 1 5 6:13 -7 1
21 Hitchin Town 5 0 1 4 2:10 -8 1
22 Stamford 6 0 0 6 2:19 -17 0