Yate Town vs Sholing H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Yate Town logosu
iç saha formu
W W L D L
Non League Premier - Southern South
The Jelf Stadium
Sholing logosu
deplasman formu
W W D L D

AI Maç Analizi

Yate Town
Sholing

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Yate Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sholing (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.80
2.30
1.30
2.30
2.00
2.60
2.5 Üst katsayısı
4.00
4.00
4.00
2.50
3.00
2.00
KG VAR katsayısı
3.95
3.60
4.30
3.10
3.60
2.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Yate Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sholing (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L D L L
W W L D L
D L W L L
vs
W L W D L
L W L W L
W W D L D
2.5 Üst Formu
O O O O O
U O O O O
U O O O O
vs
U O U U O
O U O U O
O U U O U
KG VAR Formu
Y N Y N Y
N Y Y Y N
Y Y Y N Y
vs
N Y N Y Y
Y N Y N Y
N N N Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.70 3.60 3.80 Yate Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.90 3.60 2.20 Sholing (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Yate Town +0.80
Yate Town +0.10
Yate Town +1.50
Yate Town +0.70
Eşit
Yate Town +1.40
Yate Town +0.90
Yate Town +0.20
Yate Town +1.60
Maç başı ort. atılan gol
1.40 1.40 1.40 Yate Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.50 1.60 1.40 Sholing (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sholing +0.10
Sholing +0.20
Eşit
Sholing +0.10
Sholing +0.20
Eşit
Sholing +0.10
Sholing +0.20
Eşit
Maç başı ort. yenen gol
2.30 2.20 2.40 Yate Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.40 2.00 0.80 Sholing (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sholing daha iyi
Sholing daha iyi
Sholing daha iyi
Sholing daha iyi
Sholing daha iyi
Sholing daha iyi
Sholing daha iyi
Sholing daha iyi
Sholing daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Yate Town
Sholing

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Yate Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sholing (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.4 1.4 1.4 1.5 1.6 1.4
Maç başı yenen gol 2.3 2.2 2.4 1.4 2 0.8
Maç başı toplam gol 3.7 3.6 3.8 2.9 3.6 2.2
KG VAR oranı 70% 60% 80% 50% 60% 40%
Gol yememe oranı 10% 20% 0% 50% 40% 60%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Non League Premier - Southern South maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Yate Town
Sholing

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Yate Town (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sholing (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Non League Premier - Southern South · Regular Season

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Poole Town 11 8 0 3 18:12 +6 24 W W W W W
2 Plymouth Parkway 11 7 2 2 26:12 +14 23 W W D L W
3 Uxbridge 10 7 2 1 20:8 +12 23 D W L W W
4 Hanworth Villa 11 7 1 3 22:12 +10 22 L W W L W
5 Bath City 11 6 2 3 16:10 +6 20 W W W L W
6 Frome Town 12 5 4 3 20:14 +6 19 L D D D W
7 Chichester City 11 6 1 4 20:19 +1 19 L D L W W
8 Chertsey Town 11 4 4 3 23:18 +5 16 W D L D D
9 Berkhamsted 11 5 1 5 14:14 0 16 D W L L W
10 Wimborne Town 10 4 3 3 17:9 +8 15 D W W W L
11 Gosport Borough 11 4 3 4 15:14 +1 15 W D D L W
12 Taunton Town 10 4 1 5 24:24 0 13 W L L D L
13 Evesham United 11 4 1 6 14:20 -6 13 D W L L L
14 Basingstoke Town 11 3 3 5 19:21 -2 12 D D L W L
15 Yate Town 11 3 3 5 15:24 -9 12 W L D L L
16 Hanwell Town 10 2 5 3 10:12 -2 11 L D D W D
17 Sholing 10 3 2 5 12:16 -4 11 W L W D L
18 Bracknell Town 11 3 2 6 12:23 -11 11 L W D L L
19 Gloucester City 10 2 4 4 15:18 -3 10 L D L D W
20 Havant & Wville 11 2 2 7 16:23 -7 8 L L D L W
21 Chippenham Town 10 2 2 6 9:20 -11 8 W L L D L
22 Malvern Town 11 2 2 7 17:31 -14 8 L W L L W
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Uxbridge 6 5 1 0 15:5 +10 16
2 Plymouth Parkway 5 5 0 0 15:2 +13 15
3 Hanworth Villa 6 4 0 2 15:9 +6 12
4 Wimborne Town 6 3 2 1 13:5 +8 11
5 Chichester City 5 3 1 1 13:7 +6 10
6 Bath City 6 3 1 2 8:6 +2 10
7 Bracknell Town 5 3 1 1 9:8 +1 10
8 Taunton Town 5 3 0 2 13:11 +2 9
9 Frome Town 6 2 3 1 9:7 +2 9
10 Berkhamsted 5 3 0 2 7:5 +2 9
11 Poole Town 5 3 0 2 6:5 +1 9
12 Chertsey Town 6 2 2 2 14:9 +5 8
13 Basingstoke Town 5 2 2 1 10:8 +2 8
14 Gosport Borough 6 2 2 2 10:9 +1 8
15 Havant & Wville 6 2 2 2 9:8 +1 8
16 Malvern Town 5 2 1 2 11:11 0 7
17 Evesham United 6 2 1 3 6:9 -3 7
18 Yate Town 5 2 1 2 7:11 -4 7
19 Sholing 6 2 0 4 9:12 -3 6
20 Gloucester City 5 1 2 2 4:5 -1 5
21 Hanwell Town 4 1 2 1 3:4 -1 5
22 Chippenham Town 4 1 1 2 5:7 -2 4
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Poole Town 6 5 0 1 12:7 +5 15
2 Frome Town 6 3 1 2 11:7 +4 10
3 Bath City 5 3 1 1 8:4 +4 10
4 Hanworth Villa 5 3 1 1 7:3 +4 10
5 Chichester City 6 3 0 3 7:12 -5 9
6 Plymouth Parkway 6 2 2 2 11:10 +1 8
7 Chertsey Town 5 2 2 1 9:9 0 8
8 Uxbridge 4 2 1 1 5:3 +2 7
9 Gosport Borough 5 2 1 2 5:5 0 7
10 Berkhamsted 6 2 1 3 7:9 -2 7
11 Hanwell Town 6 1 3 2 7:8 -1 6
12 Evesham United 5 2 0 3 8:11 -3 6
13 Sholing 4 1 2 1 3:4 -1 5
14 Gloucester City 5 1 2 2 11:13 -2 5
15 Yate Town 6 1 2 3 8:13 -5 5
16 Wimborne Town 4 1 1 2 4:4 0 4
17 Taunton Town 5 1 1 3 11:13 -2 4
18 Basingstoke Town 6 1 1 4 9:13 -4 4
19 Chippenham Town 6 1 1 4 4:13 -9 4
20 Bracknell Town 6 0 1 5 3:15 -12 1
21 Malvern Town 6 0 1 5 6:20 -14 1
22 Havant & Wville 5 0 0 5 7:15 -8 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.