Annecy vs Clermont Foot H2H istatistikleri, form, puan durumu, kadrolar ve canlı skor

Annecy logosu
iç saha formu
D W W D L
Ligue 2
Parc des Sports
Clermont Foot logosu
deplasman formu
D L L D D

AI Maç Analizi

Annecy
Clermont Foot

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Annecy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Clermont Foot (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.80
2.60
3.00
1.05
1.20
0.90
2.5 Üst katsayısı
2.50
2.00
3.00
1.50
1.00
2.00
KG VAR katsayısı
3.45
3.30
3.60
3.15
2.00
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Annecy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Clermont Foot (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D W L L W
D W W D L
W L W L W
vs
D D D D L
D D D D L
D L L D D
2.5 Üst Formu
U O O O U
U O U U O
U O O O U
vs
U U U U O
U U U U O
O U O U U
KG VAR Formu
Y Y Y Y N
N Y N Y Y
N Y Y Y N
vs
N Y N Y Y
N Y N N Y
Y N Y Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.50 2.60 2.40 Annecy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.00 1.40 2.60 Clermont Foot (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Annecy +0.50
Annecy +1.10
Clermont Foot +0.10
Annecy +0.60
Annecy +1.20
Eşit
Annecy +0.40
Annecy +1.00
Clermont Foot +0.20
Maç başı ort. atılan gol
1.50 1.80 1.20 Annecy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.80 0.60 1.00 Clermont Foot (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Annecy +0.70
Annecy +0.90
Annecy +0.50
Annecy +1.00
Annecy +1.20
Annecy +0.80
Annecy +0.40
Annecy +0.60
Annecy +0.20
Maç başı ort. yenen gol
1.00 0.80 1.20 Annecy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 0.80 1.60 Clermont Foot (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Annecy daha iyi
Clermont Foot daha iyi
Annecy daha iyi
Annecy daha iyi
Eşit
Annecy daha iyi
Eşit
Clermont Foot daha iyi
Annecy daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Annecy
Clermont Foot

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Annecy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Clermont Foot (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.5 1.8 1.2 0.8 0.6 1
Maç başı yenen gol 1 0.8 1.2 1.2 0.8 1.6
Maç başı toplam gol 2.5 2.6 2.4 2 1.4 2.6
KG VAR oranı 60% 60% 60% 60% 40% 80%
Gol yememe oranı 40% 40% 40% 30% 60% 0%
Maç başı ort. korner
Maç başı sarı kart
Maç başı kırmızı kart
Maç başı ofsayt
Maç başı faul
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Ek Analizler

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Ligue 2 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Oyun İstatistikleri

Görmek için abone ol
Annecy
Clermont Foot

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Annecy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Clermont Foot (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Kornerler

Toplam
Atılan
Yenen

Ofsaytlar

Toplam
Atılan
Yenen

Sarı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Kırmızı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Fauller

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Annecy
Clermont Foot

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Annecy (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Clermont Foot (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Ligue 2

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Saint Etienne 8 6 1 1 21:8 +13 19 W W L D W
2 RED Star FC 93 8 5 2 1 12:9 +3 17 L W W W W
3 Montpellier 8 4 3 1 8:5 +3 15 D L W D W
4 Reims 8 3 5 0 15:9 +6 14 W D W D D
5 Nancy 8 4 1 3 9:7 +2 13 W L L W W
6 Annecy 8 4 1 3 10:9 +1 13 D W L L W
7 Dijon 8 3 3 2 14:12 +2 12 L D W W W
8 PAU 8 3 2 3 9:8 +1 11 D D L W W
9 Sochaux 8 2 5 1 5:6 -1 11 D D W D D
10 Metz 8 2 4 2 12:11 +1 10 D W L D L
11 Guingamp 8 2 2 4 10:13 -3 8 D D W L L
12 Dunkerque 8 2 2 4 10:13 -3 8 L D W L L
13 Nantes 8 2 2 4 9:13 -4 8 D W L W D
14 Grenoble 8 2 2 4 8:13 -5 8 W L W D L
15 Rodez 8 2 1 5 14:18 -4 7 D L L L L
16 Boulogne 8 0 6 2 4:6 -2 6 D D D L D
17 Clermont Foot 8 0 6 2 6:9 -3 6 D D D D L
18 Laval 8 1 2 5 10:17 -7 5 L L L D L
  • Promotion - Ligue 1
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final)
  • Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals)
  • Ligue 2 (Relegation)
  • Relegation - Ligue 3
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Saint Etienne 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Metz 4 2 2 0 9:5 +4 8
3 Montpellier 4 2 2 0 4:1 +3 8
4 Dunkerque 5 2 1 2 7:6 +1 7
5 PAU 5 2 1 2 6:5 +1 7
6 Guingamp 4 2 1 1 7:7 0 7
7 Sochaux 4 2 1 1 3:4 -1 7
8 Reims 4 1 3 0 9:7 +2 6
9 Dijon 4 2 0 2 9:8 +1 6
10 Nancy 4 2 0 2 4:3 +1 6
11 Annecy 3 1 1 1 4:3 +1 4
12 Rodez 4 1 1 2 8:8 0 4
13 Clermont Foot 5 0 4 1 3:4 -1 4
14 RED Star FC 93 3 1 1 1 2:4 -2 4
15 Laval 4 1 1 2 4:7 -3 4
16 Nantes 4 1 1 2 3:6 -3 4
17 Boulogne 4 0 3 1 3:4 -1 3
18 Grenoble 3 0 2 1 2:3 -1 2
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 RED Star FC 93 5 4 1 0 10:5 +5 13
2 Annecy 5 3 0 2 6:6 0 9
3 Reims 4 2 2 0 6:2 +4 8
4 Saint Etienne 4 2 1 1 9:6 +3 7
5 Nancy 4 2 1 1 5:4 +1 7
6 Montpellier 4 2 1 1 4:4 0 7
7 Dijon 4 1 3 0 5:4 +1 6
8 Grenoble 5 2 0 3 6:10 -4 6
9 PAU 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sochaux 4 0 4 0 2:2 0 4
11 Nantes 4 1 1 2 6:7 -1 4
12 Boulogne 4 0 3 1 1:2 -1 3
13 Rodez 4 1 0 3 6:10 -4 3
14 Clermont Foot 3 0 2 1 3:5 -2 2
15 Metz 4 0 2 2 3:6 -3 2
16 Guingamp 4 0 1 3 3:6 -3 1
17 Laval 4 0 1 3 6:10 -4 1
18 Dunkerque 3 0 1 2 3:7 -4 1

Kadrolar

Tahmini kadro gösteriliyor - kesin kadrolar başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce açıklanır.

Annecy

Teknik direktör: L. Guyot

4-3-3
1 F. Escales
41 T. Delphis
23 M. Veillon
26 A. Do Marcolino
27 J. Kouadio
14 M. Koné
80 M. Sahi
25 P. Venot
28 A. Larose
9 T. Rambaud
22 C. Billemaz

Yedekler

  • 15P. MozieM
  • 21E. MarreD
  • 11Souleymane FofanaM
  • 8A. CasadeiM
  • 16T. CallensG
  • 33Gabin SecrétantD
  • 19K. VeniereM
  • 20Adam YahiF

Clermont Foot

Teknik direktör: David Guion

4-1-4-1
30 T. Guivarch
93 I. Coulibaly
21 Y. Salmier
4 E. Kabeya
6 E. Koné
5 J. Grillot
77 E. Cantero
22 Marouane Admar
26 R. Kouamé
7 F. Bianchini
9 Luís Semedo

Yedekler

  • 10J. SambiaD
  • 23A. HunouM
  • 17O. DiopF
  • 13J. AsticM
  • 28I. M'BahiaD
  • 16M. NdiayeG
  • 39J. Nyindong TsamounaF
  • 90C. OkouF
  • 3A. PelmardD