Montlouis vs Bastia-Borgo H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Montlouis logosu
iç saha formu
L D D D W
National 2 - Group A
Stade Eugène Cholet 1 - Terrain Emmanuel Petit
Bastia-Borgo logosu
deplasman formu
D L W L

AI Maç Analizi

Montlouis
Bastia-Borgo

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Montlouis (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bastia-Borgo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.25
1.90
0.60
1.33
0.75
1.63
2.5 Üst katsayısı
2.00
1.00
3.00
2.50
2.50
2.50
KG VAR katsayısı
3.15
2.30
4.00
4.42
5.00
4.13
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Montlouis (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bastia-Borgo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D L D L W
L D D D W
L D D L L
vs
D L L W L
D L
D L W L
2.5 Üst Formu
U O U O U
O U U U U
O U U O O
vs
U O O U O
U O
U O U O
KG VAR Formu
N Y N Y N
Y Y N N N
Y N Y Y Y
vs
Y Y Y N Y
Y Y
Y Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.50 1.20 3.80 Montlouis (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.75 3.00 2.50 Bastia-Borgo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bastia-Borgo +0.25
Bastia-Borgo +0.50
Eşit
Bastia-Borgo +1.55
Bastia-Borgo +1.80
Bastia-Borgo +1.30
Montlouis +1.05
Montlouis +0.80
Montlouis +1.30
Maç başı ort. atılan gol
0.90 0.60 1.20 Montlouis (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.00 1.00 1.00 Bastia-Borgo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bastia-Borgo +0.10
Bastia-Borgo +0.10
Bastia-Borgo +0.10
Bastia-Borgo +0.40
Bastia-Borgo +0.40
Bastia-Borgo +0.40
Montlouis +0.20
Montlouis +0.20
Montlouis +0.20
Maç başı ort. yenen gol
1.60 0.60 2.60 Montlouis (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.75 2.00 1.50 Bastia-Borgo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Montlouis daha iyi
Montlouis daha iyi
Bastia-Borgo daha iyi
Montlouis daha iyi
Montlouis daha iyi
Montlouis daha iyi
Bastia-Borgo daha iyi
Bastia-Borgo daha iyi
Bastia-Borgo daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 6 maç Son 2 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Montlouis
Bastia-Borgo

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Montlouis (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bastia-Borgo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.9 0.6 1.2 1 1 1
Maç başı yenen gol 1.6 0.6 2.6 1.75 2 1.5
Maç başı toplam gol 2.5 1.2 3.8 2.75 3 2.5
KG VAR oranı 60% 40% 80% 88% 100% 75%
Gol yememe oranı 40% 60% 20% 13% 0% 25%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 6 maç Son 2 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca National 2 - Group A maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Montlouis
Bastia-Borgo

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Montlouis (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bastia-Borgo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 6 maç Son 2 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

National 2 - Group A · National 2: Group A

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.