Hauts Lyonnais vs Bourges Foot 18 H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Hauts Lyonnais logosu
iç saha formu
D W L
National 2 - Group C
Stade Thomas Granjon
Bourges Foot 18 logosu
deplasman formu
D D

AI Maç Analizi

Hauts Lyonnais
Bourges Foot 18

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Hauts Lyonnais (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bourges Foot 18 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.42
2.17
2.67
1.20
1.00
1.50
2.5 Üst katsayısı
2.50
3.33
1.67
0.00
0.00
0.00
KG VAR katsayısı
4.17
3.33
5.00
1.30
2.17
0.00
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Hauts Lyonnais (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bourges Foot 18 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W W D L D
D W L
W D D
vs
D D D D L
D D L
D D
2.5 Üst Formu
O O U O U
U O O
O U U
vs
U U U U U
U U U
U U
KG VAR Formu
Y Y Y Y Y
N Y Y
Y Y Y
vs
Y N N N N
Y N N
N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.33 2.33 2.33 Hauts Lyonnais (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.50 1.00 0.00 Bourges Foot 18 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Hauts Lyonnais +1.83
Hauts Lyonnais +1.33
Hauts Lyonnais +2.33
Hauts Lyonnais +1.83
Hauts Lyonnais +1.33
Hauts Lyonnais +2.33
Hauts Lyonnais +1.83
Hauts Lyonnais +1.33
Hauts Lyonnais +2.33
Maç başı ort. atılan gol
1.17 1.00 1.33 Hauts Lyonnais (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.17 0.33 0.00 Bourges Foot 18 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Hauts Lyonnais +1.00
Hauts Lyonnais +0.84
Hauts Lyonnais +1.17
Hauts Lyonnais +0.83
Hauts Lyonnais +0.67
Hauts Lyonnais +1.00
Hauts Lyonnais +1.16
Hauts Lyonnais +1.00
Hauts Lyonnais +1.33
Maç başı ort. yenen gol
1.17 1.33 1.00 Hauts Lyonnais (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.33 0.67 0.00 Bourges Foot 18 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bourges Foot 18 daha iyi
Bourges Foot 18 daha iyi
Bourges Foot 18 daha iyi
Bourges Foot 18 daha iyi
Bourges Foot 18 daha iyi
Bourges Foot 18 daha iyi
Bourges Foot 18 daha iyi
Bourges Foot 18 daha iyi
Bourges Foot 18 daha iyi
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Hauts Lyonnais
Bourges Foot 18

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Hauts Lyonnais (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bourges Foot 18 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.17 1 1.33 0.17 0.33 0
Maç başı yenen gol 1.17 1.33 1 0.33 0.67 0
Maç başı toplam gol 2.33 2.33 2.33 0.5 1 0
KG VAR oranı 83% 67% 100% 17% 33% 0%
Gol yememe oranı 17% 33% 0% 67% 33% 100%
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca National 2 - Group C maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Hauts Lyonnais
Bourges Foot 18

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Hauts Lyonnais (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bourges Foot 18 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

National 2 - Group C · National 2: Group C

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.