Hyères vs Canet Roussillon H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Hyères logosu
iç saha formu
L W D W D
National 2 - Group C
Stade Perruc
Canet Roussillon logosu
deplasman formu
L D

AI Maç Analizi

Hyères
Canet Roussillon

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Hyères (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Canet Roussillon (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.75
2.60
2.90
0.60
0.50
0.75
2.5 Üst katsayısı
2.00
3.00
1.00
3.00
3.33
2.50
KG VAR katsayısı
3.60
3.60
3.60
2.60
2.17
3.25
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Hyères (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Canet Roussillon (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W W W D D
L W D W D
D D W W D
vs
L L L D D
L L D
L D
2.5 Üst Formu
U O O U U
O U O O U
U U U O U
vs
O U O O U
O O U
U O
KG VAR Formu
N N N Y Y
Y N Y N Y
Y Y N N Y
vs
Y N N Y N
Y N N
N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.30 2.60 2.00 Hyères (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.67 2.33 3.00 Canet Roussillon (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Canet Roussillon +0.37
Canet Roussillon +0.03
Canet Roussillon +0.70
Canet Roussillon +0.07
Hyères +0.27
Canet Roussillon +0.40
Canet Roussillon +0.67
Canet Roussillon +0.33
Canet Roussillon +1.00
Maç başı ort. atılan gol
1.50 1.60 1.40 Hyères (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.67 0.33 1.00 Canet Roussillon (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Hyères +0.83
Hyères +1.17
Hyères +0.50
Hyères +0.93
Hyères +1.27
Hyères +0.60
Hyères +0.73
Hyères +1.07
Hyères +0.40
Maç başı ort. yenen gol
0.80 1.00 0.60 Hyères (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.00 2.00 2.00 Canet Roussillon (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Hyères daha iyi
Hyères daha iyi
Hyères daha iyi
Hyères daha iyi
Hyères daha iyi
Hyères daha iyi
Hyères daha iyi
Hyères daha iyi
Hyères daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Hyères
Canet Roussillon

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Hyères (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Canet Roussillon (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.5 1.6 1.4 0.67 0.33 1
Maç başı yenen gol 0.8 1 0.6 2 2 2
Maç başı toplam gol 2.3 2.6 2 2.67 2.33 3
KG VAR oranı 60% 60% 60% 42% 33% 50%
Gol yememe oranı 40% 40% 40% 17% 33% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca National 2 - Group C maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Hyères
Canet Roussillon

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Hyères (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Canet Roussillon (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

National 2 - Group C · National 2: Group C

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.