Türkspor Neckarsulm vs Normannia Gmünd H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Türkspor Neckarsulm logosu
iç saha formu
L W W L L
Oberliga - Baden-Württemberg
Sportpark Pichterich
Normannia Gmünd logosu
deplasman formu
L L L L L

AI Maç Analizi

Türkspor Neckarsulm
Normannia Gmünd

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Türkspor Neckarsulm (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Normannia Gmünd (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.50
2.00
1.00
0.50
1.00
0.00
2.5 Üst katsayısı
4.00
4.00
4.00
4.00
4.00
4.00
KG VAR katsayısı
3.60
3.60
3.60
3.25
3.60
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Türkspor Neckarsulm (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Normannia Gmünd (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L L L L
L W W L L
L W L L L
vs
L L L W L
L L L L W
L L L L L
2.5 Üst Formu
O O O O O
O U O O O
U O O O O
vs
O U U O O
O O O U O
O O O U O
KG VAR Formu
Y Y Y N Y
N N Y Y Y
N Y Y Y N
vs
Y N N Y Y
Y N Y N Y
N N Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.70 3.00 4.40 Türkspor Neckarsulm (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.90 4.40 3.40 Normannia Gmünd (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Normannia Gmünd +0.20
Normannia Gmünd +0.70
Türkspor Neckarsulm +0.30
Normannia Gmünd +0.90
Normannia Gmünd +1.40
Normannia Gmünd +0.40
Türkspor Neckarsulm +0.50
Eşit
Türkspor Neckarsulm +1.00
Maç başı ort. atılan gol
1.10 1.20 1.00 Türkspor Neckarsulm (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.90 1.40 0.40 Normannia Gmünd (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Türkspor Neckarsulm +0.20
Normannia Gmünd +0.30
Türkspor Neckarsulm +0.70
Türkspor Neckarsulm +0.30
Normannia Gmünd +0.20
Türkspor Neckarsulm +0.80
Türkspor Neckarsulm +0.10
Normannia Gmünd +0.40
Türkspor Neckarsulm +0.60
Maç başı ort. yenen gol
2.60 1.80 3.40 Türkspor Neckarsulm (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.00 3.00 3.00 Normannia Gmünd (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Türkspor Neckarsulm daha iyi
Türkspor Neckarsulm daha iyi
Türkspor Neckarsulm daha iyi
Türkspor Neckarsulm daha iyi
Türkspor Neckarsulm daha iyi
Türkspor Neckarsulm daha iyi
Normannia Gmünd daha iyi
Normannia Gmünd daha iyi
Normannia Gmünd daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Türkspor Neckarsulm
Normannia Gmünd

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Türkspor Neckarsulm (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Normannia Gmünd (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.1 1.2 1 0.9 1.4 0.4
Maç başı yenen gol 2.6 1.8 3.4 3 3 3
Maç başı toplam gol 3.7 3 4.4 3.9 4.4 3.4
KG VAR oranı 60% 60% 60% 50% 60% 40%
Gol yememe oranı 10% 20% 0% 0% 0% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Baden-Württemberg maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Türkspor Neckarsulm
Normannia Gmünd

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Türkspor Neckarsulm (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Normannia Gmünd (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Baden-Württemberg · Baden-Württemberg

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Oberachern 11 7 2 2 22:9 +13 23 W D D W L
2 FC 08 Villingen 11 7 2 2 24:13 +11 23 D W D W W
3 Backnang 11 6 4 1 25:12 +13 22 D D D W D
4 Young Boys Reutlingen 11 6 4 1 26:14 +12 22 W D D W W
5 Reutlingen 11 6 2 3 18:15 +3 20 W D L D L
6 CFR Pforzheim 11 5 2 4 21:19 +2 17 L L W L W
7 FC Holzhausen 11 5 2 4 18:17 +1 17 L W D L W
8 Bahlinger SC 11 4 5 2 16:16 0 17 D D W L W
9 FV Ravensburg 11 4 4 3 19:14 +5 16 W D W W L
10 Karlsruhe II 11 4 4 3 19:20 -1 16 L D W W W
11 1. FC Muhlhausen 11 5 1 5 24:26 -2 16 D W L L L
12 Balingen 11 3 3 5 17:18 -1 12 D W D L L
13 Essingen 11 3 3 5 13:18 -5 12 D L W L W
14 Teningen 11 4 0 7 18:27 -9 12 L W W L L
15 TSV Singen 11 3 2 6 13:19 -6 11 W L W L D
16 FC Nöttingen 11 3 0 8 24:20 +4 9 L L L W W
17 Türkspor Neckarsulm 11 3 0 8 12:29 -17 9 W L L L L
18 Normannia Gmünd 11 1 0 10 9:32 -23 3 L L L W L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Oberachern 5 4 0 1 12:3 +9 12
2 Young Boys Reutlingen 6 3 3 0 14:8 +6 12
3 Bahlinger SC 6 3 3 0 9:5 +4 12
4 Backnang 6 3 2 1 14:7 +7 11
5 FV Ravensburg 6 3 2 1 12:8 +4 11
6 Karlsruhe II 6 3 2 1 12:10 +2 11
7 Essingen 6 3 1 2 11:11 0 10
8 TSV Singen 6 3 1 2 9:9 0 10
9 FC 08 Villingen 5 3 0 2 8:6 +2 9
10 1. FC Muhlhausen 5 3 0 2 12:11 +1 9
11 Reutlingen 5 2 2 1 7:4 +3 8
12 CFR Pforzheim 6 2 1 3 12:16 -4 7
13 FC Nöttingen 5 2 0 3 14:5 +9 6
14 Türkspor Neckarsulm 6 2 0 4 7:12 -5 6
15 Teningen 5 2 0 3 6:13 -7 6
16 FC Holzhausen 5 1 2 2 6:7 -1 5
17 Balingen 5 1 1 3 7:9 -2 4
18 Normannia Gmünd 5 1 0 4 7:15 -8 3
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 FC 08 Villingen 6 4 2 0 16:7 +9 14
2 FC Holzhausen 6 4 0 2 12:10 +2 12
3 Reutlingen 6 4 0 2 11:11 0 12
4 Backnang 5 3 2 0 11:5 +6 11
5 Oberachern 6 3 2 1 10:6 +4 11
6 Young Boys Reutlingen 5 3 1 1 12:6 +6 10
7 CFR Pforzheim 5 3 1 1 9:3 +6 10
8 Balingen 6 2 2 2 10:9 +1 8
9 1. FC Muhlhausen 6 2 1 3 12:15 -3 7
10 Teningen 6 2 0 4 12:14 -2 6
11 FV Ravensburg 5 1 2 2 7:6 +1 5
12 Karlsruhe II 5 1 2 2 7:10 -3 5
13 Bahlinger SC 5 1 2 2 7:11 -4 5
14 FC Nöttingen 6 1 0 5 10:15 -5 3
15 Türkspor Neckarsulm 5 1 0 4 5:17 -12 3
16 Essingen 5 0 2 3 2:7 -5 2
17 TSV Singen 5 0 1 4 4:10 -6 1
18 Normannia Gmünd 6 0 0 6 2:17 -15 0