Großbardorf vs ASV Neumarkt H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Großbardorf logosu
iç saha formu
L W W L L
Oberliga - Bayern Nord
Westphalen-Stadion
ASV Neumarkt logosu
deplasman formu
L L W D L

AI Maç Analizi

Großbardorf
ASV Neumarkt

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Großbardorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ASV Neumarkt (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.50
2.00
1.00
0.80
0.30
1.30
2.5 Üst katsayısı
3.50
4.00
3.00
3.50
3.00
4.00
KG VAR katsayısı
3.25
2.90
3.60
2.75
2.90
2.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Großbardorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ASV Neumarkt (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L L L W
L W W L L
L L L L W
vs
W L D L L
D L L L L
L L W D L
2.5 Üst Formu
O O U U O
O O O O U
O U O U O
vs
O U U O O
O O U U O
O O O U O
KG VAR Formu
Y N N N Y
N Y Y N N
Y N Y N Y
vs
Y N N Y N
Y N N N Y
Y N Y N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.80 3.20 4.40 Großbardorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.10 3.00 3.20 ASV Neumarkt (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Großbardorf +0.70
Großbardorf +0.80
Großbardorf +0.60
Großbardorf +0.10
Großbardorf +0.20
Eşit
Großbardorf +1.30
Großbardorf +1.40
Großbardorf +1.20
Maç başı ort. atılan gol
1.50 1.40 1.60 Großbardorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.80 0.80 0.80 ASV Neumarkt (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Großbardorf +0.70
Großbardorf +0.70
Großbardorf +0.70
Großbardorf +0.60
Großbardorf +0.60
Großbardorf +0.60
Großbardorf +0.80
Großbardorf +0.80
Großbardorf +0.80
Maç başı ort. yenen gol
2.30 1.80 2.80 Großbardorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.30 2.20 2.40 ASV Neumarkt (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Eşit
ASV Neumarkt daha iyi
Großbardorf daha iyi
Großbardorf daha iyi
Großbardorf daha iyi
Großbardorf daha iyi
ASV Neumarkt daha iyi
ASV Neumarkt daha iyi
ASV Neumarkt daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Großbardorf
ASV Neumarkt

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Großbardorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ASV Neumarkt (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.5 1.4 1.6 0.8 0.8 0.8
Maç başı yenen gol 2.3 1.8 2.8 2.3 2.2 2.4
Maç başı toplam gol 3.8 3.2 4.4 3.1 3 3.2
KG VAR oranı 50% 40% 60% 40% 40% 40%
Gol yememe oranı 0% 0% 0% 10% 0% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Bayern Nord maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Großbardorf
ASV Neumarkt

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Großbardorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ASV Neumarkt (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Bayern Nord

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.