Kassel 2 vs TuBa Pohlheim H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Kassel 2 logosu
iç saha formu
L L D L W
Oberliga - Hessen
Stadyum belli değil
TuBa Pohlheim logosu
deplasman formu
D W W W L

AI Maç Analizi

Kassel 2
TuBa Pohlheim

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Kassel 2 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
TuBa Pohlheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.15
1.30
1.00
2.30
1.30
3.30
2.5 Üst katsayısı
2.50
1.00
4.00
2.50
3.00
2.00
KG VAR katsayısı
3.25
2.90
3.60
3.95
4.30
3.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Kassel 2 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
TuBa Pohlheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L L W L
L L D L W
L W L L L
vs
W L L W L
L D L W L
D W W W L
2.5 Üst Formu
O U U U O
U O U U U
O O O U O
vs
O O U O U
O U O O U
U O U O U
KG VAR Formu
Y N N N N
N Y Y N N
Y Y Y N N
vs
Y Y N Y N
Y Y Y Y N
Y Y N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.20 2.00 4.40 Kassel 2 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.90 3.00 2.80 TuBa Pohlheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kassel 2 +0.30
Kassel 2 +0.20
Kassel 2 +0.40
TuBa Pohlheim +0.90
TuBa Pohlheim +1.00
TuBa Pohlheim +0.80
Kassel 2 +1.50
Kassel 2 +1.40
Kassel 2 +1.60
Maç başı ort. atılan gol
1.20 0.80 1.60 Kassel 2 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.40 1.20 1.60 TuBa Pohlheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
TuBa Pohlheim +0.20
Eşit
TuBa Pohlheim +0.40
TuBa Pohlheim +0.60
TuBa Pohlheim +0.40
TuBa Pohlheim +0.80
Kassel 2 +0.20
Kassel 2 +0.40
Eşit
Maç başı ort. yenen gol
2.00 1.20 2.80 Kassel 2 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.50 1.80 1.20 TuBa Pohlheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
TuBa Pohlheim daha iyi
TuBa Pohlheim daha iyi
TuBa Pohlheim daha iyi
Kassel 2 daha iyi
Kassel 2 daha iyi
Eşit
TuBa Pohlheim daha iyi
TuBa Pohlheim daha iyi
TuBa Pohlheim daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Kassel 2
TuBa Pohlheim

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Kassel 2 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
TuBa Pohlheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.2 0.8 1.6 1.4 1.2 1.6
Maç başı yenen gol 2 1.2 2.8 1.5 1.8 1.2
Maç başı toplam gol 3.2 2 4.4 2.9 3 2.8
KG VAR oranı 50% 40% 60% 70% 80% 60%
Gol yememe oranı 10% 20% 0% 10% 0% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Hessen maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Kassel 2
TuBa Pohlheim

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Kassel 2 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
TuBa Pohlheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Hessen · Hessen

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Eintracht Stadtallendorf 13 9 2 2 36:11 +25 29 W W W W W
2 Unter-Flockenbach 13 9 1 3 35:23 +12 28 W W L L W
3 Eddersheim 13 7 4 2 29:21 +8 25 W D W W L
4 Hadamar 13 7 2 4 22:19 +3 23 W L W L W
5 Darmstadt 98 II 13 6 3 4 31:17 +14 21 L L L W W
6 Friedberg 13 6 3 4 25:21 +4 21 L W W L L
7 Vfb Marburg 13 6 2 5 17:16 +1 20 L L L W L
8 TuBa Pohlheim 13 6 2 5 20:21 -1 20 W L L W L
9 Hünfelder SV 13 6 1 6 21:20 +1 19 L W L L L
10 Fernwald 13 3 8 2 20:18 +2 17 L D D D D
11 Rot-Weiß Walldorf 13 5 2 6 21:27 -6 17 W W W D W
12 Bayern Alzenau 13 4 4 5 16:18 -2 16 L D W W W
13 Baunatal 13 4 3 6 17:22 -5 15 L D W L W
14 Kassel 13 4 3 6 12:23 -11 15 W W D L D
15 Kassel 2 13 3 2 8 14:22 -8 11 L L L W L
16 1960 Hanau 13 2 4 7 20:32 -12 10 L L D W L
17 Hummetroth 13 2 3 8 18:28 -10 9 W W D L L
18 FC Gießen 13 2 3 8 17:32 -15 9 W L L L W
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Unter-Flockenbach 7 6 0 1 21:11 +10 18
2 Hadamar 7 6 0 1 15:7 +8 18
3 Eddersheim 6 5 1 0 16:8 +8 16
4 Eintracht Stadtallendorf 6 4 1 1 15:4 +11 13
5 Friedberg 7 4 1 2 13:9 +4 13
6 Rot-Weiß Walldorf 7 4 0 3 13:14 -1 12
7 Darmstadt 98 II 7 3 2 2 17:10 +7 11
8 TuBa Pohlheim 7 3 1 3 11:11 0 10
9 Bayern Alzenau 6 2 3 1 7:4 +3 9
10 Kassel 7 2 3 2 8:11 -3 9
11 Vfb Marburg 6 2 2 2 8:8 0 8
12 Baunatal 6 2 2 2 8:8 0 8
13 FC Gießen 7 2 2 3 14:18 -4 8
14 Fernwald 6 1 4 1 9:9 0 7
15 Hünfelder SV 7 2 1 4 9:12 -3 7
16 Hummetroth 6 1 1 4 12:16 -4 4
17 Kassel 2 6 1 1 4 3:7 -4 4
18 1960 Hanau 6 1 1 4 10:15 -5 4
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Eintracht Stadtallendorf 7 5 1 1 21:7 +14 16
2 Hünfelder SV 6 4 0 2 12:8 +4 12
3 Vfb Marburg 7 4 0 3 9:8 +1 12
4 Darmstadt 98 II 6 3 1 2 14:7 +7 10
5 Unter-Flockenbach 6 3 1 2 14:12 +2 10
6 Fernwald 7 2 4 1 11:9 +2 10
7 TuBa Pohlheim 6 3 1 2 9:10 -1 10
8 Eddersheim 7 2 3 2 13:13 0 9
9 Friedberg 6 2 2 2 12:12 0 8
10 Kassel 2 7 2 1 4 11:15 -4 7
11 Bayern Alzenau 7 2 1 4 9:14 -5 7
12 Baunatal 7 2 1 4 9:14 -5 7
13 1960 Hanau 7 1 3 3 10:17 -7 6
14 Kassel 6 2 0 4 4:12 -8 6
15 Rot-Weiß Walldorf 6 1 2 3 8:13 -5 5
16 Hadamar 6 1 2 3 7:12 -5 5
17 Hummetroth 7 1 2 4 6:12 -6 5
18 FC Gießen 6 0 1 5 3:14 -11 1