Budissa Bautzen vs ZFC Meuselwitz H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Budissa Bautzen logosu
iç saha formu
W L L W W
Oberliga - Nordost-Süd
Stadion Müllerwiese
ZFC Meuselwitz logosu
deplasman formu
W W W W

AI Maç Analizi

Budissa Bautzen
ZFC Meuselwitz

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Budissa Bautzen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ZFC Meuselwitz (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.60
3.00
2.20
4.50
3.83
5.00
2.5 Üst katsayısı
3.00
4.00
2.00
2.14
1.67
2.50
KG VAR katsayısı
3.80
3.60
4.00
3.00
3.83
2.38
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Budissa Bautzen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ZFC Meuselwitz (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L D W D W
W L L W W
W D D D D
vs
W W W D W
W W D
W W W W
2.5 Üst Formu
O O O U U
O O O O U
O U U O U
vs
O U O U O
U O U
U U O O
KG VAR Formu
N Y Y Y N
Y Y N Y N
Y Y N Y Y
vs
Y N Y Y N
N Y Y
N N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.40 4.20 2.60 Budissa Bautzen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.88 3.00 2.75 ZFC Meuselwitz (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Budissa Bautzen +0.52
Budissa Bautzen +0.40
Budissa Bautzen +0.65
Budissa Bautzen +1.32
Budissa Bautzen +1.20
Budissa Bautzen +1.45
ZFC Meuselwitz +0.28
ZFC Meuselwitz +0.40
ZFC Meuselwitz +0.15
Maç başı ort. atılan gol
1.70 2.00 1.40 Budissa Bautzen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.13 2.00 2.25 ZFC Meuselwitz (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ZFC Meuselwitz +0.43
ZFC Meuselwitz +0.30
ZFC Meuselwitz +0.55
ZFC Meuselwitz +0.13
Eşit
ZFC Meuselwitz +0.25
ZFC Meuselwitz +0.73
ZFC Meuselwitz +0.60
ZFC Meuselwitz +0.85
Maç başı ort. yenen gol
1.70 2.20 1.20 Budissa Bautzen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.75 1.00 0.50 ZFC Meuselwitz (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ZFC Meuselwitz daha iyi
ZFC Meuselwitz daha iyi
ZFC Meuselwitz daha iyi
ZFC Meuselwitz daha iyi
ZFC Meuselwitz daha iyi
ZFC Meuselwitz daha iyi
ZFC Meuselwitz daha iyi
ZFC Meuselwitz daha iyi
ZFC Meuselwitz daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 7 maç Son 3 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Budissa Bautzen
ZFC Meuselwitz

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Budissa Bautzen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ZFC Meuselwitz (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.7 2 1.4 2.13 2 2.25
Maç başı yenen gol 1.7 2.2 1.2 0.75 1 0.5
Maç başı toplam gol 3.4 4.2 2.6 2.88 3 2.75
KG VAR oranı 70% 60% 80% 46% 67% 25%
Gol yememe oranı 20% 20% 20% 54% 33% 75%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 7 maç Son 3 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Nordost-Süd maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Budissa Bautzen
ZFC Meuselwitz

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Budissa Bautzen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
ZFC Meuselwitz (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 7 maç Son 3 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0