Pirmasens vs Gonsenheim H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Pirmasens logosu
iç saha formu
W W L W W
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar
Sportpark Husterhöhe
Gonsenheim logosu
deplasman formu
L L W W W

AI Maç Analizi

Pirmasens
Gonsenheim

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Pirmasens (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Gonsenheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.95
4.00
1.90
3.15
3.30
3.00
2.5 Üst katsayısı
3.50
4.00
3.00
3.50
3.00
4.00
KG VAR katsayısı
4.30
3.60
5.00
3.10
2.60
3.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Pirmasens (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Gonsenheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W W D D W
W W L W W
D L W D D
vs
W D W W W
L W W D W
L L W W W
2.5 Üst Formu
O O U U O
U O O O O
O O O U U
vs
O U U O O
U O O U O
O O O U O
KG VAR Formu
Y Y Y Y Y
N N Y Y Y
Y Y Y Y Y
vs
N N N Y Y
N Y N N Y
Y Y N N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
4.40 4.80 4.00 Pirmasens (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.70 3.80 3.60 Gonsenheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Pirmasens +0.70
Pirmasens +0.60
Pirmasens +0.80
Pirmasens +1.10
Pirmasens +1.00
Pirmasens +1.20
Pirmasens +0.30
Pirmasens +0.20
Pirmasens +0.40
Maç başı ort. atılan gol
3.00 3.80 2.20 Pirmasens (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.50 3.00 2.00 Gonsenheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Pirmasens +0.50
Eşit
Pirmasens +1.00
Pirmasens +1.30
Pirmasens +0.80
Pirmasens +1.80
Gonsenheim +0.30
Gonsenheim +0.80
Pirmasens +0.20
Maç başı ort. yenen gol
1.40 1.00 1.80 Pirmasens (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 0.80 1.60 Gonsenheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Gonsenheim daha iyi
Gonsenheim daha iyi
Pirmasens daha iyi
Pirmasens daha iyi
Gonsenheim daha iyi
Pirmasens daha iyi
Gonsenheim daha iyi
Gonsenheim daha iyi
Gonsenheim daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Pirmasens
Gonsenheim

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Pirmasens (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Gonsenheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 3 3.8 2.2 2.5 3 2
Maç başı yenen gol 1.4 1 1.8 1.2 0.8 1.6
Maç başı toplam gol 4.4 4.8 4 3.7 3.8 3.6
KG VAR oranı 80% 60% 100% 50% 40% 60%
Gol yememe oranı 20% 40% 0% 40% 40% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Pirmasens
Gonsenheim

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Pirmasens (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Gonsenheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar · Rheinland-Pfalz/Saar

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Mechtersheim 12 8 1 3 30:19 +11 25 W L W D W
2 Schott Mainz 12 6 5 1 27:14 +13 23 D L D D W
3 Gonsenheim 12 7 1 4 29:15 +14 22 W D W W W
4 Pirmasens 12 6 3 3 36:20 +16 21 W W D D W
5 TuS Koblenz 12 6 3 3 22:17 +5 21 L W D W L
6 Gau-Odernheim 11 6 2 3 23:13 +10 20 L W W D L
7 TuS RW Koblenz 12 5 5 2 25:16 +9 20 W L D D W
8 FV Engers 07 12 5 4 3 27:23 +4 19 L D W L D
9 RW Wittlich 11 5 3 3 28:21 +7 18 W W D D D
10 Wormatia Worms 12 5 3 4 31:25 +6 18 W L W D D
11 FC Emmelshausen-Karbach 12 5 3 4 21:25 -4 18 W L L D W
12 Hertha Wiesbach 12 4 3 5 21:27 -6 15 W W L D W
13 Auersmacher 12 5 0 7 21:28 -7 15 L W L L L
14 Cosmos Koblenz 12 4 1 7 21:25 -4 13 L L W W L
15 Elversberg II 12 3 4 5 16:26 -10 13 D W L D L
16 Ahrweiler 12 1 4 7 10:21 -11 7 L W L D L
17 Diefflen 12 1 4 7 15:36 -21 7 L L D D D
18 Eisbachtal 12 0 1 11 6:38 -32 1 L L L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Pirmasens 6 5 0 1 25:7 +18 15
2 Mechtersheim 6 5 0 1 19:10 +9 15
3 Schott Mainz 6 4 2 0 18:9 +9 14
4 TuS Koblenz 6 4 2 0 14:6 +8 14
5 Wormatia Worms 6 4 1 1 17:8 +9 13
6 Gau-Odernheim 6 3 2 1 14:7 +7 11
7 Hertha Wiesbach 6 3 2 1 11:9 +2 11
8 Elversberg II 6 3 2 1 9:8 +1 11
9 Gonsenheim 6 3 1 2 18:7 +11 10
10 RW Wittlich 5 3 1 1 12:7 +5 10
11 FV Engers 07 6 3 1 2 14:15 -1 10
12 FC Emmelshausen-Karbach 6 3 1 2 8:9 -1 10
13 TuS RW Koblenz 6 2 3 1 12:8 +4 9
14 Cosmos Koblenz 6 3 0 3 11:7 +4 9
15 Auersmacher 6 3 0 3 14:11 +3 9
16 Ahrweiler 6 1 3 2 8:11 -3 6
17 Diefflen 6 1 3 2 8:16 -8 6
18 Eisbachtal 6 0 1 5 3:19 -16 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Gonsenheim 6 4 0 2 11:8 +3 12
2 TuS RW Koblenz 6 3 2 1 13:8 +5 11
3 Mechtersheim 6 3 1 2 11:9 +2 10
4 FV Engers 07 6 2 3 1 13:8 +5 9
5 Schott Mainz 6 2 3 1 9:5 +4 9
6 Gau-Odernheim 5 3 0 2 9:6 +3 9
7 RW Wittlich 6 2 2 2 16:14 +2 8
8 FC Emmelshausen-Karbach 6 2 2 2 13:16 -3 8
9 TuS Koblenz 6 2 1 3 8:11 -3 7
10 Pirmasens 6 1 3 2 11:13 -2 6
11 Auersmacher 6 2 0 4 7:17 -10 6
12 Wormatia Worms 6 1 2 3 14:17 -3 5
13 Hertha Wiesbach 6 1 1 4 10:18 -8 4
14 Cosmos Koblenz 6 1 1 4 10:18 -8 4
15 Elversberg II 6 0 2 4 7:18 -11 2
16 Ahrweiler 6 0 1 5 2:10 -8 1
17 Diefflen 6 0 1 5 7:20 -13 1
18 Eisbachtal 6 0 0 6 3:19 -16 0