Memmingen vs Nürnberg II H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Memmingen logosu
iç saha formu
D D D L W
Regionalliga - Bayern
Memminger Arena
Nürnberg II logosu
deplasman formu
D L L L W

AI Maç Analizi

Memmingen
Nürnberg II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Memmingen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nürnberg II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.45
1.90
5.00
2.65
4.00
1.30
2.5 Üst katsayısı
0.50
0.00
1.00
3.00
4.00
2.00
KG VAR katsayısı
1.40
0.60
2.20
3.25
2.90
3.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Memmingen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nürnberg II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L W W W
D D D L W
W W W W W
vs
W L L W W
L W W W W
D L L L W
2.5 Üst Formu
U U U U U
U U U U U
O U U U U
vs
O U O O U
U O O O O
U O U O U
KG VAR Formu
N N N N N
N N N N N
Y N N N N
vs
N N Y N N
N Y Y N N
Y Y N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
1.00 0.40 1.60 Memmingen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.20 4.20 2.20 Nürnberg II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nürnberg II +2.20
Nürnberg II +3.20
Nürnberg II +1.20
Nürnberg II +2.80
Nürnberg II +3.80
Nürnberg II +1.80
Nürnberg II +1.60
Nürnberg II +2.60
Nürnberg II +0.60
Maç başı ort. atılan gol
0.80 0.20 1.40 Memmingen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.00 3.20 0.80 Nürnberg II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nürnberg II +1.20
Nürnberg II +2.40
Eşit
Nürnberg II +1.80
Nürnberg II +3.00
Nürnberg II +0.60
Nürnberg II +0.60
Nürnberg II +1.80
Memmingen +0.60
Maç başı ort. yenen gol
0.20 0.20 0.20 Memmingen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 1.00 1.40 Nürnberg II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Memmingen daha iyi
Memmingen daha iyi
Memmingen daha iyi
Memmingen daha iyi
Memmingen daha iyi
Memmingen daha iyi
Memmingen daha iyi
Memmingen daha iyi
Memmingen daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Memmingen
Nürnberg II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Memmingen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nürnberg II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.8 0.2 1.4 2 3.2 0.8
Maç başı yenen gol 0.2 0.2 0.2 1.2 1 1.4
Maç başı toplam gol 1 0.4 1.6 3.2 4.2 2.2
KG VAR oranı 10% 0% 20% 50% 40% 60%
Gol yememe oranı 80% 80% 80% 30% 40% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Regionalliga - Bayern maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Memmingen
Nürnberg II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Memmingen (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nürnberg II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Regionalliga - Bayern · Regionalliga: Bayern

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Memmingen 14 9 3 2 16:7 +9 30 W L W W W
2 Buchbach 14 8 4 2 27:16 +11 28 W D L D L
3 TSV 1860 München 13 6 6 1 27:15 +12 24 W L W D W
4 SpVgg Unterhaching 13 6 6 1 20:11 +9 24 D D D D W
5 Eichstätt 14 6 3 5 17:19 -2 21 W D W L L
6 Illertissen 13 5 5 3 21:16 +5 20 W L D D D
7 Vilzing 13 5 5 3 22:21 +1 20 D D L D W
8 Wacker Burghausen 14 5 4 5 32:25 +7 19 W W L D D
9 Bayreuth 14 6 1 7 26:20 +6 19 L W W W L
10 Augsburg II 13 5 3 5 22:27 -5 18 D L W L W
11 Eltersdorf 13 4 5 4 20:19 +1 17 L L W D D
12 Nürnberg II 12 5 1 6 22:17 +5 16 W L L W W
13 Bayern München II 12 4 4 4 15:13 +2 16 D W W D D
14 FC Schweinfurt 05 13 3 5 5 18:26 -8 14 L L D D D
15 Greuther Fürth II 13 3 3 7 18:22 -4 12 L W D D L
16 Schwaben Augsburg 13 3 3 7 14:26 -12 12 L D L W L
17 Ansbach 13 3 2 8 11:27 -16 11 W W L L D
18 Aubstadt 13 2 4 7 16:22 -6 10 L L L D D
19 Landsberg 13 1 5 7 12:27 -15 8 D L L D L
  • Promotion - Regionalliga Play Offs
  • Regionalliga Bayern (Relegation)
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Eichstätt 7 5 0 2 12:8 +4 15
2 TSV 1860 München 6 4 2 0 14:4 +10 14
3 SpVgg Unterhaching 7 3 4 0 12:4 +8 13
4 Buchbach 7 4 1 2 14:10 +4 13
5 Nürnberg II 6 4 0 2 17:7 +10 12
6 Wacker Burghausen 7 3 1 3 19:15 +4 10
7 Bayreuth 7 3 1 3 14:11 +3 10
8 Augsburg II 5 3 1 1 12:9 +3 10
9 Vilzing 7 2 4 1 11:9 +2 10
10 Illertissen 6 3 1 2 8:6 +2 10
11 Bayern München II 7 2 3 2 10:8 +2 9
12 FC Schweinfurt 05 6 2 3 1 11:10 +1 9
13 Memmingen 7 2 3 2 5:5 0 9
14 Aubstadt 8 2 2 4 13:12 +1 8
15 Greuther Fürth II 6 2 2 2 6:6 0 8
16 Eltersdorf 7 2 2 3 11:12 -1 8
17 Schwaben Augsburg 7 1 3 3 7:10 -3 6
18 Ansbach 6 2 0 4 6:12 -6 6
19 Landsberg 6 0 3 3 6:10 -4 3
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Memmingen 7 7 0 0 11:2 +9 21
2 Buchbach 7 4 3 0 13:6 +7 15
3 SpVgg Unterhaching 6 3 2 1 8:7 +1 11
4 Illertissen 7 2 4 1 13:10 +3 10
5 TSV 1860 München 7 2 4 1 13:11 +2 10
6 Vilzing 6 3 1 2 11:12 -1 10
7 Wacker Burghausen 7 2 3 2 13:10 +3 9
8 Bayreuth 7 3 0 4 12:9 +3 9
9 Eltersdorf 6 2 3 1 9:7 +2 9
10 Augsburg II 8 2 2 4 10:18 -8 8
11 Bayern München II 5 2 1 2 5:5 0 7
12 Eichstätt 7 1 3 3 5:11 -6 6
13 Schwaben Augsburg 6 2 0 4 7:16 -9 6
14 FC Schweinfurt 05 7 1 2 4 7:16 -9 5
15 Ansbach 7 1 2 4 5:15 -10 5
16 Landsberg 7 1 2 4 6:17 -11 5
17 Greuther Fürth II 7 1 1 5 12:16 -4 4
18 Nürnberg II 6 1 1 4 5:10 -5 4
19 Aubstadt 5 0 2 3 3:10 -7 2