Tochigi City vs Iwaki H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Tochigi City logosu
iç saha formu
W W L L L
J2 League
City Football Station
Iwaki logosu
deplasman formu
L L L W L

AI Maç Analizi

Tochigi City
Iwaki

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Tochigi City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Iwaki (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.15
2.00
2.30
2.00
3.00
1.00
2.5 Üst katsayısı
4.50
5.00
4.00
3.00
2.00
4.00
KG VAR katsayısı
3.80
4.30
3.30
3.60
2.90
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Tochigi City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Iwaki (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D L L L L
W W L L L
W W D L L
vs
W W L L W
W L W L W
L L L W L
2.5 Üst Formu
U O O O O
O O O O O
O O U O O
vs
U O U O U
O O U U U
O O U O O
KG VAR Formu
N Y N Y Y
Y N Y Y Y
Y Y N N Y
vs
N Y N Y N
Y Y N N N
Y Y N Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.50 4.00 3.00 Tochigi City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.00 2.60 3.40 Iwaki (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tochigi City +0.50
Tochigi City +0.90
Tochigi City +0.10
Tochigi City +1.00
Tochigi City +1.40
Tochigi City +0.60
Eşit
Tochigi City +0.40
Iwaki +0.40
Maç başı ort. atılan gol
1.90 2.20 1.60 Tochigi City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.30 1.40 1.20 Iwaki (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tochigi City +0.60
Tochigi City +0.50
Tochigi City +0.70
Tochigi City +0.90
Tochigi City +0.80
Tochigi City +1.00
Tochigi City +0.30
Tochigi City +0.20
Tochigi City +0.40
Maç başı ort. yenen gol
1.60 1.80 1.40 Tochigi City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.70 1.20 2.20 Iwaki (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tochigi City daha iyi
Iwaki daha iyi
Tochigi City daha iyi
Iwaki daha iyi
Iwaki daha iyi
Tochigi City daha iyi
Tochigi City daha iyi
Iwaki daha iyi
Tochigi City daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Tochigi City
Iwaki

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Tochigi City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Iwaki (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.9 2.2 1.6 1.3 1.4 1.2
Maç başı yenen gol 1.6 1.8 1.4 1.7 1.2 2.2
Maç başı toplam gol 3.5 4 3 3 2.6 3.4
KG VAR oranı 70% 80% 60% 60% 40% 80%
Gol yememe oranı 20% 20% 20% 20% 40% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca J2 League maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Tochigi City
Iwaki

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Tochigi City (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Iwaki (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

J2 League

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Vegalta Sendai 10 7 2 1 18:8 +10 23 D W W W W
2 Omiya Ardija 10 5 5 0 20:9 +11 20 D D W D W
3 Albirex Niigata 10 6 2 2 14:14 0 20 W W D W D
4 Kataller Toyama 10 5 3 2 19:10 +9 18 D W D W D
5 Yokohama FC 10 5 2 3 19:13 +6 17 L W D W L
6 Shonan Bellmare 10 4 5 1 11:9 +2 17 W D W D D
7 Oita Trinita 10 3 5 2 11:8 +3 14 D D D W W
8 Fujieda MYFC 10 3 4 3 13:11 +2 13 L D D D L
9 Blaublitz Akita 10 3 4 3 12:11 +1 13 W D D W L
10 Tegevajaro Miyazaki 10 3 4 3 14:14 0 13 W W W D D
11 Jubilo Iwata 10 4 1 5 12:13 -1 13 W L L L W
12 Tokushima Vortis 10 4 1 5 10:12 -2 13 L W W L L
13 Montedio Yamagata 10 4 0 6 11:9 +2 12 L L W L L
14 Iwaki 10 4 0 6 13:17 -4 12 W W L L W
15 Sagan Tosu 10 3 2 5 9:12 -3 11 L L L L W
16 Tochigi City 10 3 1 6 16:17 -1 10 D L L L L
17 Imabari 10 3 1 6 11:19 -8 10 W L L W W
18 Ventforet Kofu 10 3 1 6 9:18 -9 10 L L L L W
19 Vanraure Hachinohe 10 3 1 6 6:17 -11 10 L L W L L
20 Consadole Sapporo 10 2 2 6 12:19 -7 8 D D L W L
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Albirex Niigata 5 5 0 0 8:3 +5 15
2 Omiya Ardija 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Blaublitz Akita 6 3 2 1 10:7 +3 11
4 Yokohama FC 5 3 1 1 13:6 +7 10
5 Tokushima Vortis 5 3 1 1 6:2 +4 10
6 Fujieda MYFC 5 2 3 0 7:3 +4 9
7 Montedio Yamagata 6 3 0 3 7:5 +2 9
8 Iwaki 5 3 0 2 7:6 +1 9
9 Sagan Tosu 5 3 0 2 7:6 +1 9
10 Oita Trinita 5 2 2 1 8:5 +3 8
11 Vegalta Sendai 4 2 2 0 7:4 +3 8
12 Tegevajaro Miyazaki 5 2 2 1 7:6 +1 8
13 Jubilo Iwata 5 2 1 2 5:5 0 7
14 Ventforet Kofu 6 2 1 3 6:7 -1 7
15 Consadole Sapporo 5 2 1 2 7:10 -3 7
16 Kataller Toyama 5 1 3 1 10:7 +3 6
17 Vanraure Hachinohe 6 2 0 4 3:8 -5 6
18 Shonan Bellmare 4 1 2 1 4:5 -1 5
19 Tochigi City 4 1 0 3 8:8 0 3
20 Imabari 4 1 0 3 4:8 -4 3
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Vegalta Sendai 6 5 0 1 11:4 +7 15
2 Kataller Toyama 5 4 0 1 9:3 +6 12
3 Shonan Bellmare 6 3 3 0 7:4 +3 12
4 Omiya Ardija 5 2 3 0 9:5 +4 9
5 Tochigi City 6 2 1 3 8:9 -1 7
6 Yokohama FC 5 2 1 2 6:7 -1 7
7 Imabari 6 2 1 3 7:11 -4 7
8 Oita Trinita 5 1 3 1 3:3 0 6
9 Jubilo Iwata 5 2 0 3 7:8 -1 6
10 Tegevajaro Miyazaki 5 1 2 2 7:8 -1 5
11 Albirex Niigata 5 1 2 2 6:11 -5 5
12 Fujieda MYFC 5 1 1 3 6:8 -2 4
13 Vanraure Hachinohe 4 1 1 2 3:9 -6 4
14 Montedio Yamagata 4 1 0 3 4:4 0 3
15 Iwaki 5 1 0 4 6:11 -5 3
16 Tokushima Vortis 5 1 0 4 4:10 -6 3
17 Ventforet Kofu 4 1 0 3 3:11 -8 3
18 Blaublitz Akita 4 0 2 2 2:4 -2 2
19 Sagan Tosu 5 0 2 3 2:6 -4 2
20 Consadole Sapporo 5 0 1 4 5:9 -4 1

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.