Cruz Azul Hidalgo vs Tlaxcala H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Cruz Azul Hidalgo logosu
iç saha formu
D L W D L
Liga de Expansión MX
Estadio 10 de Diciembre
Tlaxcala logosu
deplasman formu
D L D L D

AI Maç Analizi

Cruz Azul Hidalgo
Tlaxcala

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Cruz Azul Hidalgo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tlaxcala (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.60
1.60
1.60
2.45
4.00
0.90
2.5 Üst katsayısı
2.50
3.00
2.00
3.50
4.00
3.00
KG VAR katsayısı
3.45
4.30
2.60
4.30
4.30
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Cruz Azul Hidalgo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tlaxcala (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D L L D W
D L W D L
D L L D W
vs
W L W D W
L W W W W
D L D L D
2.5 Üst Formu
U U O U O
U O O U O
U O U U O
vs
O O O U O
U O O O O
O O U O U
KG VAR Formu
Y N Y N Y
Y Y N Y Y
Y N N N Y
vs
Y N Y Y Y
N Y Y Y Y
Y Y Y N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.00 3.20 2.80 Cruz Azul Hidalgo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.80 4.20 3.40 Tlaxcala (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tlaxcala +0.80
Tlaxcala +1.20
Tlaxcala +0.40
Tlaxcala +0.60
Tlaxcala +1.00
Tlaxcala +0.20
Tlaxcala +1.00
Tlaxcala +1.40
Tlaxcala +0.60
Maç başı ort. atılan gol
1.40 2.00 0.80 Cruz Azul Hidalgo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.00 2.80 1.20 Tlaxcala (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tlaxcala +0.60
Tlaxcala +1.40
Cruz Azul Hidalgo +0.20
Eşit
Tlaxcala +0.80
Cruz Azul Hidalgo +0.80
Tlaxcala +1.20
Tlaxcala +2.00
Tlaxcala +0.40
Maç başı ort. yenen gol
1.60 1.20 2.00 Cruz Azul Hidalgo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.80 1.40 2.20 Tlaxcala (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Cruz Azul Hidalgo daha iyi
Tlaxcala daha iyi
Cruz Azul Hidalgo daha iyi
Cruz Azul Hidalgo daha iyi
Cruz Azul Hidalgo daha iyi
Cruz Azul Hidalgo daha iyi
Tlaxcala daha iyi
Tlaxcala daha iyi
Cruz Azul Hidalgo daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Cruz Azul Hidalgo
Tlaxcala

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Cruz Azul Hidalgo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tlaxcala (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.4 2 0.8 2 2.8 1.2
Maç başı yenen gol 1.6 1.2 2 1.8 1.4 2.2
Maç başı toplam gol 3 3.2 2.8 3.8 4.2 3.4
KG VAR oranı 60% 80% 40% 80% 80% 80%
Gol yememe oranı 20% 20% 20% 0% 0% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga de Expansión MX maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Cruz Azul Hidalgo
Tlaxcala

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Cruz Azul Hidalgo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tlaxcala (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga de Expansión MX · Primera A: Apertura

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Leones Negros UDG 12 7 3 2 28:17 +11 24 D L W W D
2 CA La Paz 12 7 2 3 28:15 +13 23 D W W L W
3 Monarcas 12 7 2 3 22:13 +9 23 W W L D D
4 Venados FC 12 6 2 4 27:22 +5 20 W L W W D
5 Mineros de Zacatecas 12 5 3 4 25:21 +4 18 L W W L D
6 Cancún 12 5 3 4 21:17 +4 18 D W L W D
7 Piratas 12 5 3 4 18:14 +4 18 D W L W L
8 Durango 12 5 3 4 11:11 0 18 L W W W D
9 Tapatío 12 5 2 5 23:20 +3 17 L W L L W
10 Correcaminos Uat 12 4 4 4 20:20 0 16 D L W D L
11 Tlaxcala 12 4 3 5 23:25 -2 15 W L W D W
12 Dorados 12 3 4 5 21:23 -2 13 D D L L L
13 Alebrijes de Oaxaca 12 4 1 7 10:23 -13 13 W L L L W
14 CDS Tampico Madero 12 3 3 6 12:19 -7 12 L D L L D
15 Cruz Azul Hidalgo 12 2 5 5 14:19 -5 11 D L L D W
16 Tepatitlán 12 2 1 9 10:34 -24 7 L L W D L
  • Promotion - Liga de Expansion MX (Apertura - Play Offs: Quarter-finals)
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Venados FC 6 5 1 0 18:6 +12 16
2 Mineros de Zacatecas 7 4 2 1 18:8 +10 14
3 Monarcas 6 4 1 1 16:8 +8 13
4 Tapatío 7 4 1 2 16:10 +6 13
5 Cancún 6 4 0 2 13:4 +9 12
6 Piratas 5 4 0 1 11:3 +8 12
7 Tlaxcala 6 4 0 2 16:11 +5 12
8 CDS Tampico Madero 6 3 3 0 10:5 +5 12
9 CA La Paz 6 3 1 2 10:5 +5 10
10 Alebrijes de Oaxaca 6 3 1 2 6:7 -1 10
11 Correcaminos Uat 6 2 3 1 8:6 +2 9
12 Leones Negros UDG 5 2 2 1 14:9 +5 8
13 Durango 5 2 1 2 8:8 0 7
14 Tepatitlán 7 2 1 4 8:15 -7 7
15 Dorados 7 1 3 3 9:11 -2 6
16 Cruz Azul Hidalgo 5 1 2 2 10:6 +4 5
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Leones Negros UDG 7 5 1 1 14:8 +6 16
2 CA La Paz 6 4 1 1 18:10 +8 13
3 Durango 7 3 2 2 3:3 0 11
4 Monarcas 6 3 1 2 6:5 +1 10
5 Dorados 5 2 1 2 12:12 0 7
6 Correcaminos Uat 6 2 1 3 12:14 -2 7
7 Piratas 7 1 3 3 7:11 -4 6
8 Cancún 6 1 3 2 8:13 -5 6
9 Cruz Azul Hidalgo 7 1 3 3 4:13 -9 6
10 Tapatío 5 1 1 3 7:10 -3 4
11 Mineros de Zacatecas 5 1 1 3 7:13 -6 4
12 Venados FC 6 1 1 4 9:16 -7 4
13 Tlaxcala 6 0 3 3 7:14 -7 3
14 Alebrijes de Oaxaca 6 1 0 5 4:16 -12 3
15 CDS Tampico Madero 6 0 0 6 2:14 -12 0
16 Tepatitlán 5 0 0 5 2:19 -17 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.