Philippine Army vs Azkals H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Philippine Army logosu
iç saha formu
L
PFL
Stadyum belli değil
Azkals logosu
deplasman formu
L L

AI Maç Analizi

Philippine Army
Azkals

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Philippine Army (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Azkals (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
0.00
0.00
0.00
1.30
2.17
0.00
2.5 Üst katsayısı
5.00
5.00
5.00
2.00
1.67
2.50
KG VAR katsayısı
2.67
5.00
1.50
2.90
3.83
1.50
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Philippine Army (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Azkals (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L L
L
L L
vs
L L W L D
L W D
L L
2.5 Üst Formu
O O O
O
O O
vs
O O U U U
O U U
O U
KG VAR Formu
Y N N
Y
N N
vs
Y N N N Y
Y N Y
N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
6.00 7.00 5.00 Philippine Army (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.83 2.67 3.00 Azkals (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Philippine Army +3.17
Philippine Army +3.33
Philippine Army +3.00
Philippine Army +4.17
Philippine Army +4.33
Philippine Army +4.00
Philippine Army +2.17
Philippine Army +2.33
Philippine Army +2.00
Maç başı ort. atılan gol
1.50 3.00 0.00 Philippine Army (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.67 1.33 0.00 Azkals (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Philippine Army +0.83
Philippine Army +0.17
Philippine Army +1.50
Philippine Army +2.33
Philippine Army +1.67
Philippine Army +3.00
Azkals +0.67
Azkals +1.33
Eşit
Maç başı ort. yenen gol
4.50 4.00 5.00 Philippine Army (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.17 1.33 3.00 Azkals (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Azkals daha iyi
Son 3 maç Son iç saha maçı Son 2 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Philippine Army
Azkals

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Philippine Army (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Azkals (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.5 3 0 0.67 1.33 0
Maç başı yenen gol 4.5 4 5 2.17 1.33 3
Maç başı toplam gol 6 7 5 2.83 2.67 3
KG VAR oranı 50% 100% 0% 33% 67% 0%
Gol yememe oranı 0% 0% 0% 17% 33% 0%
Son 3 maç Son iç saha maçı Son 2 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca PFL maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Philippine Army
Azkals

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Philippine Army (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Azkals (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 3 maç Son iç saha maçı Son 2 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

PFL

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.