Stallion vs Dynamic Herb Cebu H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Stallion logosu
iç saha formu
W L L
PFL
Stadyum belli değil
Dynamic Herb Cebu logosu
deplasman formu
L L W

AI Maç Analizi

Stallion
Dynamic Herb Cebu

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Stallion (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dynamic Herb Cebu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.30
1.67
3.25
1.67
0.00
1.67
2.5 Üst katsayısı
3.00
3.33
2.50
1.67
0.00
1.67
KG VAR katsayısı
2.90
1.50
5.00
1.50
0.00
1.50
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Stallion (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dynamic Herb Cebu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L L W D
W L L
W D
vs
L L W
—
L L W
2.5 Üst Formu
O O U O U
O O U
O U
vs
U U O
—
U U O
KG VAR Formu
N N N Y Y
N N N
Y Y
vs
N N N
—
N N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
4.25 3.00 5.50 Stallion (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.50 0.00 3.00 Dynamic Herb Cebu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Stallion +2.75
Stallion +4.25
Stallion +1.25
Stallion +1.50
Stallion +3.00
Eşit
Stallion +4.00
Stallion +5.50
Stallion +2.50
Maç başı ort. atılan gol
2.17 1.33 3.00 Stallion (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.00 — 2.00 Dynamic Herb Cebu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Stallion +1.17
—
Stallion +0.17
Stallion +0.33
—
Dynamic Herb Cebu +0.67
Stallion +2.00
—
Stallion +1.00
Maç başı ort. yenen gol
2.08 1.67 2.50 Stallion (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.50 — 1.00 Dynamic Herb Cebu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dynamic Herb Cebu daha iyi
—
Dynamic Herb Cebu daha iyi
Dynamic Herb Cebu daha iyi
—
Dynamic Herb Cebu daha iyi
Dynamic Herb Cebu daha iyi
—
Dynamic Herb Cebu daha iyi
Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı | Son 3 maç Son iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Stallion
Dynamic Herb Cebu

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Stallion (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dynamic Herb Cebu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 2.17 1.33 3 1 — 2
Maç başı yenen gol 2.08 1.67 2.5 0.5 — 1
Maç başı toplam gol 4.25 3 5.5 1.5 0 3
KG VAR oranı 50% 0% 100% 0% 0% 0%
Gol yememe oranı 17% 33% 0% 17% 0% 33%
Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı | Son 3 maç Son iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca PFL maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Stallion
Dynamic Herb Cebu

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Stallion (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Dynamic Herb Cebu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı | Son 3 maç Son iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

PFL

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.